Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mappa válasza RyanGiggs (#50) üzenetére


Mappa
addikt

na ez sosem fog bekövetkezni :N

nem kötelező megadni

(#52) anulu válasza RyanGiggs (#45) üzenetére


anulu
félisten

szűk munkatársi körömben 20 emberből 14-nek van PS3-a. ez 70%. jópárnak XBOX360-a is. ahogy a te számaid, úgy az enyémet se lehet levetíteni globálisra, márpedíg csak az számít.

amúgy egyes hírek szerint 2 vagy 3 lemez lesz (el lesz különítve a WRC + Nascar disc a "Spec-A"-tól ami a valódi GT mód. DL-BR-re pedíg max 50GB fér.

ha megcsinálnák PC-re, mutass 1 embert, aki hajlandó lenne 10 plusz alkalommal DVD-t cserélni, és menne a sírás, h jajj, foglal 100GB-ot a HDD-n.

natív 1080p lesz, 3D supporttal és nem fognak box vagy PC miatt a textúrákon butítgatni.

amúgy a PS3 teljes mértékig más belső felépítésben mint a 2 riválisa, úgyhogy nem egy re-compile a portolás. és 6 év munkáját nem fogják átreszelni másik platformra.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#53) v!ct0y válasza anulu (#37) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na jó de a 4.be 39 számoltam össze de a variációkat nem számoltam bele.
Tehát Suzukából csak 1 et Sarthe-ből is csak 1 et. Mindegy kicsit kevésnek érzem főleg úgy, hogy Nascar meg WRC is lesz benne.

(#54) blazsey2 válasza v!ct0y (#53) üzenetére


blazsey2
senior tag

A többit meg majd megkapjuk dlc formában illetve majd csinálunk magunknak a pályaszerkesztővel.

PSN ID:blazseydr

(#55) heihachi válasza anulu (#52) üzenetére


heihachi
addikt

Általában nem a textúrák, meg a játék maga foglalja el a BR-en azt az irdatlan sok helyet, hanem a gyakorlatilag tömörítetlen videók és a tömörítetlen hang, ráadásul több formátumban is (pl. 7.1 ami boxon nem is létezik). A lemezekre szétválogatásnak több oka is lehet, nem csak a játék méret, hiszen PS3-on sem akarna senki lemezeket cserélgetni, valószínűleg ezért van játék típusonként válogatva.
Nézd meg pl. a FFXIII-at, 33GB videó és 6.8GB a játék a lemezen. De ilyen a Tekken 6 is.

De mondjuk szerintem már maga a felvetés is, hogy elkészüljön a GT más platformra elképesztő, hiszen a GT egyet jelent a PlayStationnel. Olyan, mintha Pepsi logó ólálkodna a Coca-Cola gyár épületén.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#56) Viktor77 válasza heihachi (#55) üzenetére


Viktor77
titán

Azért jó lenne bármilyen felmérést látni azon témában, hogy ténylegesn hány százaléka a PS3 vásárlóknak azok, akik csak a GT5 miatt veszik meg.
Vagy másik oldalról megnézve, hányan vennék meg PC-re a játékot (azért lássuk be, egy ilyen kaliberű játék mellett nem nagyon kéne más autós játék).
Esetleg a kettő összevetése számszerűsítve.

Álmodozni meg szabad. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#57) vhunor válasza heihachi (#55) üzenetére


vhunor
őstag

"De mondjuk szerintem már maga a felvetés is, hogy elkészüljön a GT más platformra elképesztő, hiszen a GT egyet jelent a PlayStationnel. Olyan, mintha Pepsi logó ólálkodna a Coca-Cola gyár épületén."

(#58) mnmlst


mnmlst
tag

sosem voltam szimulátor párti (kivéve ms train sim :D), de ez... ez a cucc előrendeléses, elsőnapos megvásárlós lesz!

(#59) Mappa válasza Viktor77 (#56) üzenetére


Mappa
addikt

Én pont GT5 miatt vennék PS3-at :D :K de ahogy írtam már,lehet nem fogom tudni kivárni. akárhogy is nézzük az még 5 hónap :F

nem kötelező megadni

(#60) madstunt válasza vhunor (#57) üzenetére


madstunt
addikt

loooooooool :DDD
mindig van az a pénz... pont egy ilyen profitorientált dolgot nemkéne ennyire idealizálni.

(#61) vhunor válasza madstunt (#60) üzenetére


vhunor
őstag

Van, csak annyit jó eséllyel nem fog fizetni a Microsoft, mert a Poliphony Digitalt kőkemény szerződések köthetik, még kőkemények kötbérezési tételekkel. Nincs ebben semmi ideologizálva.

(#62) heihachi válasza vhunor (#61) üzenetére


heihachi
addikt

Amennyire én tudom, a PD a Sony belső fejlesztő stúdiója, még ha saját néven fut, és elég nagy önállósággal is rendelkezik. Aminek egyenes következménye, hogy nem egyszerűen a szoftver fejlesztő stúdiót kéne pénzelnie a konkurenciának, ami nem is volna lehetetlen kihívás, hanem magát a Sonyt. Ezt pedig már nehezen tudom elképzelni, senki sem önmaga ellensége.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#63) madstunt válasza vhunor (#61) üzenetére


madstunt
addikt

lol a PD az sony gárda ahogy már más is mondta. arra gondoltam hogy nem szabad semmit se biztosra venni, ha a sony egyszer úgy határoz akkor úgy határoz. láthatunk még kutya alatt kamiont

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.