Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) sagesz93

sagesz93
(addikt)

Lehet mégis érdemes várni rá? :D

[ Szerkesztve ]

(#2) blazsey2 válasza sagesz93 (#1) üzenetére

blazsey2
(senior tag)

Ez nem is lehet kérdés!Ezt várom már évek óta hogy megjelenjen ;)

PSN ID:blazseydr

(#3) AXisBOLD

AXisBOLD
(addikt)

nem vagyok egy nagy racing simulator fan, de ezt majd be kell szereznem.

Aurea mediocritas

(#4) phanzetomox

phanzetomox
(őstag)

bejövős, csak legyen már a polcomon :))

(#5) DEJVID

DEJVID
(őstag)

Emiatt fogok venni egy PS3-at :(((
Komolyan mondom, ez nekem kell.

(#6) tjb007

tjb007
(nagyúr)

Stig :D

szubjektív vélemény ON

Lehet akármit mondani de az ultimate autós játék mindig is a Gran Turismo volt. Mondhatnám úgy is, hogy az autós játékok királya.

szubjektív vélemény OFF

Ez lenne az egyetlen olyan játék ami miatt PS3 -at vennék.

(#7) madstunt

madstunt
(addikt)

F1Gp3 után 10 évvel barominagy kunszt a dinamikus időjárás

[ Szerkesztve ]

(#8) boeing válasza madstunt (#7) üzenetére

boeing
(senior tag)

Hát igen,ott van a szeren a GP3.És akkor lesz majd kerék csere is,vagy sima slick gumival fognak menni 250-el. :DDD No comment.

(#9) blazsey2 válasza boeing (#8) üzenetére

blazsey2
(senior tag)

Nagyszerű akkor játsszál azzal,nekünk jó lesz ez is.

PSN ID:blazseydr

(#10) Viktor77 válasza madstunt (#7) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Mivel a GT4-ben nem volt, azóta meg nem volt GT, így ebben a játékban újdonság. Furcsa, mi?

Some people move on, but not us ... not us

(#11) BiP válasza Viktor77 (#10) üzenetére

BiP
(veterán)

Időjárásváltozás is lesz benne vagy csak napszakváltozás?

(A múltkor a TDU2-ben újdonságként beharangozott esőre okoskodta valaki, hogy az nem újdonság, mert 10 éve van a játékokban. Ugyanaz a szitu, TDU1-ben nem volt, így itt újdonság.)

(#12) Viktor77 válasza BiP (#11) üzenetére

Viktor77
(félisten)

A cikkben időjárásváltozást írnak.

Some people move on, but not us ... not us

(#13) Def26

Def26
(félisten)

Top Gearos pálya állat lesz. No meg Stig is. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#14) anulu

anulu
(nagyúr)

omg! nagyon varom mar! fonokkel meg van a szabadsag beszelve, mindenki felejtsen el release utan :)

kivancsi vagyok, mennyire lesz bonyolult a palyaszerkeszto. ha nem tulsagosan, akkor Hungaroring el lesz keszitve :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#15) wolfman válasza tjb007 (#6) üzenetére

wolfman
(veterán)

"Ez lenne az egyetlen olyan játék ami miatt PS3 -at vennék"

Dettó! De persze sose fogok! :)

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) anulu válasza wolfman (#15) üzenetére

anulu
(nagyúr)

en mar 2+ eve emiattt vettem :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#17) RyanGiggs

RyanGiggs
(őstag)

Be kell szerezzek egy jó emulátort!! :D

(#18) BiP válasza RyanGiggs (#17) üzenetére

BiP
(veterán)

80ezerért már kapsz ilyen emulátort. Szép kis fekete dobozban, irányítót is adnak mellé, a tévére is rákötheted :)
Olyan jól működik, hogy a Blu-ray lemezekkel is kompatibilis :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Sub-ZeRo

Sub-ZeRo
(nagyúr)

Hát ez nekem is bejövős játék. Ezért én is vennék egy ps3-at. Nekem momdjuk a rallya része érdekelne, mert csak azt szeretem. :B Ha egy G25-őt rá lehet kötni egy ps3-ra, akkor veszek egyetet. :DDD (ps3-at :DDD )

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Xiaomi MI 9 LITE

(#20) RyanGiggs válasza BiP (#18) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Na igen...
Pont kimondtad a varázsigét...80ezerért már kapok ilyet!! :(((
De azt a fölös 80ezret honnan kapom!? :F
Na majd a 7végén húzzák a számaimat..!!! :D

(#21) anulu válasza Sub-ZeRo (#19) üzenetére

anulu
(nagyúr)

ra lehet, kollega azzal adja az ivet a dolognak. nekem G25 + vaz + ules van addig a beszerzesi listan :)

(#22) anulu válasza RyanGiggs (#20) üzenetére

anulu
(nagyúr)

orulj neki, en meg 150-ert vettem a 60GB-osat :P

amugy meg nem. a 7vegen az EN szamaimat fogjak huzni :DDD

(#23) BiP válasza RyanGiggs (#20) üzenetére

BiP
(veterán)

Ne izgulj, nekem sincs rá keret. De ha valaki megdobna eggyel, nem hajolnék el előle :)

(#24) ninomento10 válasza sagesz93 (#1) üzenetére

ninomento10
(csendes tag)

a GT5-nek tisztára:D
5. sebesség feeling-e van :D

nokia 6220 classicot htc diamond-ra cserélnék.

(#25) infectedmann válasza DEJVID (#5) üzenetére

infectedmann
(őstag)

Pont ezt akartam postolni én is.
PC-re miért nem képesek ilyen autós játékot kiadni? :( Csak csorog a nyálam a Forza és GT sorozatokra nekünk meg sehol semmi.

dragonballhungary.hu

(#26) littlelion21

littlelion21
(addikt)

A dinamikus időjárás változás és (remélem) a napszak változás azért nem gyengén ad majd a hangulatnak :)

(#27) anulu válasza littlelion21 (#26) üzenetére

anulu
(nagyúr)

ja, mondjuk egy Nurburgring vagy Le Mans 24h alatt. hab a tortan az lenne, ha ido es mondjuk idojaras szinkronizalas is lenne a Flight Simulator X mintajara :D

(#28) Paarthurnax

Paarthurnax
(senior tag)

A Stunts ota nem keszitettem versenypalyat. :DDD Remelem majd valaki(k) veszik a faradtsagot es megcsinaljak a Hungaroringet is.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#29) littlelion21 válasza anulu (#27) üzenetére

littlelion21
(addikt)

Ne is idegesíts... :D

(#30) Mappa

Mappa
(addikt)

:R :R pálya szerkesztés ...komolyan mondom Shuhei Yoshida egy isten ...pályaszerkesztés kész ez verni fog mindent :C ...akarom most :))

nem kötelező megadni

(#31) Sub-ZeRo válasza anulu (#21) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

Zsír. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Xiaomi MI 9 LITE

(#32) vhunor válasza infectedmann (#25) üzenetére

vhunor
(őstag)

Mert a fix hardverre 5 év alatt sz*rrá tudták optimalizálni a játékot, és nem 1-2 millió eladott és 20 millió letöltött példány lesz :) .

You need a light?

(#33) anulu válasza Paarthurnax (#28) üzenetére

anulu
(nagyúr)

lásd fent. ha nem túl bonyolult, akkor összerakom :)

(#34) anulu

anulu
(nagyúr)

remélem a Nascar pályákon lehet majd menni normál autókkal is. mondjuk a USA / Japan Challenge egy Daytona / Motegi Twin Ring párossal...

jujj, de messze van még a november :S

(#35) anulu válasza littlelion21 (#29) üzenetére

anulu
(nagyúr)

szerintem annyira magas labda, h nem tartom kizártnak. illetva ha más nem, az 1.01 patch-el, merthogy annyian akarják :D nem rossz dolog ez a patchelhetőség :C

(#36) v!ct0y válasza anulu (#34) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Hát vagy mindegyiken lehet majd menni vagy jönnek itt is a fizetős cuccok mert az a 20 különböző pálya elég kevésnek tünik. GT4 be is 35-40 volt.

(#37) anulu válasza v!ct0y (#36) üzenetére

anulu
(nagyúr)

GT5 wiki oldalról: "Gran Turismo 5 is set to feature 20 total track locations, with 70 variations."

ez alapján nálam pl Nürburgring 1-nek számít, bár benne lesz az F1 és a Norschleife is. majd kiderül.

(#38) RyanGiggs

RyanGiggs
(őstag)

Egyébként ezt az üzletpolitikájukat nem igen értem.
Miért éri meg nekik "csak" ps3-ra kiadni??
Ez rengeteg pénz kiesés,hogy se PC-re, se Xbox-ra nem adják ki!!!
Hisz a 3 platformból hírtelen elveszítenek kettőt.
Akinek Xbox-ja van, nem fog még mellé ps-t is venni, és így tovább...
Én se fogok a pc mellé venni egy ps-t ezért az egy játékért,mert
utána ki fog jönni egy másik nagy játék xbox-ra, akkor meg veszek egy box-ot is?? :W
Most már tényleg várom a 7végi nyerőszámaimat!! :D
Amúgy hány Gigás játék lehet ez,ha eleve BRDisc-en fogják kiadni?? :F :)

(#39) Paarthurnax válasza RyanGiggs (#38) üzenetére

Paarthurnax
(senior tag)

Ez egy exkluziv PS3 jatek es a Sonynak ez fontos, mivel vasarlok majd csak emiatt a jatek miatt fognak PS3-at venni. Tobbek kozott en is anno ezert vettem PS3-at, mert szamitottam a GT-re, de nem gondoltam akkor, hogy ennyit kell majd varnom.
Masreszt mint mar alabb is irtak, nem lesznek kaloz verziok egy jodarabig, valamint olcsobb a fejlesztes is egy adott fix hardverre.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#40) Paarthurnax válasza anulu (#33) üzenetére

Paarthurnax
(senior tag)

A Hungaroring nem tul bonyolult es remelem a palyaszerkeszto sem lesz az. :DDD Eddigi legjobb idom 'ringen 2:29 volt jopar evvel ezelott. Elesben, nem virtualisan. :DDD

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#41) Mappa válasza RyanGiggs (#38) üzenetére

Mappa
(addikt)

"Ez rengeteg pénz kiesés,hogy se PC-re, se Xbox-ra nem adják ki!!!"

ezt miből gondolod ??? a legtöbbet eladott játékok mind konzolokhoz írhatjuk.
a GT sorozat mindig is Playstation sorozathoz fog fűződni.
ez ugyanúgy van Xboxnál a Forza-nál

jön az Alan Wake ami csak Xboxra jön ki ..ott a God of War sorozat ami csak Ps-re

valamit valamiért ...megkel tartani a presztízs vonalat is valamilyen szinten.

anno ott volt a crysis only pc game ..azt most meg jön mind3 platformra.

én pl ezért veszek PS3-at ha kijön majd november tájékán..de lehet nem fogom addig kibírni :DDD ott a GOW3 meg még egy két jó cucc

nem kötelező megadni

(#42) Paarthurnax válasza Mappa (#41) üzenetére

Paarthurnax
(senior tag)

Azert az vicces, hogy a GOW rovidites mind a ket konzolnak fontos. :DDD

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#43) vhunor válasza Paarthurnax (#39) üzenetére

vhunor
(őstag)

"nem lesznek kaloz verziok egy jodarabig"

Az biztos, mert PS3-ra egyátalán nincs warez :) . Amúgy kijöhetne ez a trailer 1080p-ben a PSN-en :K .

You need a light?

(#44) Mappa válasza Paarthurnax (#42) üzenetére

Mappa
(addikt)

:DD lol és tényleg ...akkor muszáj lesz mostantól kiírnom hogy a Gears of ....akarom mondani a God of War gondoltam :DDD ;]

nem kötelező megadni

(#45) RyanGiggs válasza Mappa (#41) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Abból gondolom hogy sok pénzkiesés lesz,mert eleve
több az Xbox-os tulaj mint a PS-es!!
És akkor még nem is beszéltem a PC-s tulajokról.
A baráti körömből 10 emberből 10nek van PC-je, abból az 1iknek van még XBox360-a!
Tehát 10 emberből 1 se fogja megvenni a játékot.
És ez csak az Én baráti köröm.
Nézhetnéd ezt akár Globálisan is. (vagy inkább nézhetnék ők is)
Nem lesz akkora bevételük mint a GTA4nek vagy a MW2-nek,de még a fele se lesz!!
Mondjuk ez az ő pénztárcájuk,ami engem túlságosan "nem" érdekel,
csak kár hogy én nem fogok ezzel a game-el játszani. :((

U.I.: a Crysis-nál rájöttek hogy kell nekik az a plussz pénz ami kiesett eddig nekik.

[ Szerkesztve ]

(#46) Mappa válasza RyanGiggs (#45) üzenetére

Mappa
(addikt)

talán itt olvastam hogy a MW2 xy eladott példányszám valami 10%-20%-a csak a PC a többi mind mind konzol....

azért azt vedd figyelembe hogy USA,UK,JAPAN -ban a konzolt tartják első számú platformnak.

és garantálom hogy nem Magyarországból fogják bekaszálni a legtöbb eladott GT5-öt...mi kicsik vagyunk ezekhez az országokhoz....nagyon kemény számok vannak ám ott

Szerk.: itt is van a cikk

http://gamepod.hu/hir/modern_warfare_2_csupan_az_eladasok_3_a_tortent_pc.html

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#47) RyanGiggs válasza Mappa (#46) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Én csak azt tudom erre mondani hogy, RoHaDjAnAk meg!!
Miért nem lehet minden játékot minden platformra kiadni hogy mindenkinek jó legyen!?
Amúgy elolvastam az MW2 eladásait,és igen ott a lényeg amit írtam is az elöbb, hogy több a XBox tulaj mint a PS.
A számok is azt mutatják.
MW2 eladás: XBox=57%
PS3=40%
Tehát a Sonynak nem fog hiányozni az a 57%??
Azt megértem hogy a PC-s 3% nem fog hiányzni nekik. :((

(#48) Paarthurnax válasza RyanGiggs (#47) üzenetére

Paarthurnax
(senior tag)

Lepj tul a szazalekokon es nezd a "big picture"-t. Vannak jatekok, amik a Playstation hirnevet es markaerteket hivatottak novelni. A GT egyik ezek kozul. Ha meglehetne venni XBox-ra is, akkor a Sony bukna egy jopar PS3 arat es mivel 2008 vege ota nyereseges (!) a PS3 ezert ez nem utolso szempont. Ha valaki a GT5 miatt vesz majd PS3-at, az valszeg meg is marad mellette es a jovoben meg tobb jatekot fog venni. Nem nezheted a Sony gazdasagi tervet egy jatekra lebontva, hiszen az altalad feltetelezett anyagi hatranyt bosegesen kompenzaljak majd az altalam irt beveteli forrasok. Tobb eladott PS3 -> megtobb eladott jatek.
Ha kiadnak PC-re es XBox-ra, akkor azok kozul a vasarlok kozul szerinted hanyan valtananak PS3-ra a jovoben? ;)

(Mellesleg a megjeleneskori eloallitasi koltseget mostanra 70%-al csokkentettek, azaz kb $240 USD egy PS3.)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#49) Paarthurnax válasza RyanGiggs (#47) üzenetére

Paarthurnax
(senior tag)

"Én csak azt tudom erre mondani hogy, RoHaDjAnAk meg!!
Miért nem lehet minden játékot minden platformra kiadni hogy mindenkinek jó legyen!?"

:D :D A Sony nem egy jotekonysagi szervezet, hanem egy profit orientalt multi. ;)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#50) RyanGiggs válasza Paarthurnax (#49) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Sajnos! :((
Na mind1.
Majd csak 1szer bedöglik a PC-s világ.
És akkor mi lesz a nagy Intel-lel,és AMD-vel?!
Senki se fogja már fejleszteni a gépét,ha már játékok se lesznek rá.
Persze ez még odébb van.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.