Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

Szőrnyű ez a bénázás !!! :Y

(#2) Petya2900XT válasza dunc (#1) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Az egy dolog,hogy bénázik,de leginkább akkor csinálja amikor elkezd szaggatni a game....szerintem ez nem a vidi hibája... :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#3) MeszarosB.


MeszarosB.
tag

Bírom, ahogy mindennek nekimegy, a kocsinak meg még csak felületi hibái sem lesznek.

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#4) Gude


Gude
senior tag

Flipperezik a csávó.Idegesítő :W

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#5) Criton


Criton
veterán

Most ez is szaggatni fog mint a NFS Shift? Néha ott is játszhatatlan a game PS3 alatt mikor beszaggat, még jó, hogy azért vettem PS3at, hogy azon elvileg nem lehetnek olyan szaggatások mint a PC-n, hogy ne kelljen jobb procit vagy vga-t venni :Y

(#6) blazsey2


blazsey2
senior tag

Kb én is így mennék ha be lennék b@szva.
Nem tudom miért kell ilyen sz@r videókat feltenni,vannak ennél sokkal jobbak.
Criton: ja szaggatni fog meg ne vedd :N

[ Szerkesztve ]

PSN ID:blazseydr

(#7) rudymester


rudymester
senior tag

Sajnos nem tudom megézni a videót, de ha Gamescomos videó, ott nem a végleges, hanem egy régebbi motor hajtotta. A végleges tuti nem fog szaggatni. Nem tehetik meg, mert népharag lesz ellenkező esetben.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#8) menalcas


menalcas
őstag

Miért nem olyan videót mutatnak ahol tud is játszani az illető, illetve miért kellet azt a hoki zenét alá tenni a kocsi hangja inkább érdekelt volna....

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#9) james001


james001
veterán

hát tényleg béna a csávesz...
de BÁRCSAK ITT LENNE MÁR NOVEMBER!! :))

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) Chosen


Chosen
addikt

Ennyire irányíthatatlan vagy enyire béna a csávó? Komolyan faltól fatig az egész... Bár meg kell hagyni szép maga a játék :)

(#11) g4mer


g4mer
senior tag

Azért az vicces, ha egy exkluzív játék szaggat...

Sic Parvis Magna

(#12) Gebriel válasza g4mer (#11) üzenetére


Gebriel
veterán

Miből gondolod, hogy a játék szaggat és nem a videó feltöltése volt rossz?

(#13) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nordschleife gameplay.

PSN ID:blazseydr

(#14) Sonja


Sonja
veterán

Biztos, hogy nem a játék szaggat, mivel ebben a videóban sem szaggat! :K

GT5 - Jaguar XJ-13 Racecar lap at Nordshleife - Gamescom Demo

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15) #08052480 válasza g4mer (#11) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nem lenne példa nélküli, de ettől függetlenül kétlem, hogy szaggatna - a Poliphony ezen a téren mindig is értette a dolgát, ráadásul mindig is 60 fps-es játéknak készült, amelyeknél a kisebb lassulások nem látszanak meg ennyire. Valami más bibi volt.

(#16) Bacardi16 válasza blazsey2 (#13) üzenetére


Bacardi16
tag

Na, nem szaggat ez. Jó játék lesz. :)

(#17) g4mer válasza Gebriel (#12) üzenetére


g4mer
senior tag

Lehet, hogy a videónál volt a gebasz. Majd élesben kiderül ;)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#18) zazahoho


zazahoho
őstag

élesben kéne már kipróbálni :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#19) capulet75


capulet75
addikt

Ki engedte oda ezt a bána gyökeret?Jézus...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#20) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na jó hát ez is szaggat de kétlem, hogy a játék :) [link]

(#21) menalcas válasza v!ct0y (#20) üzenetére


menalcas
őstag

Ez legalább tud játszani :P

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#22) Criton válasza v!ct0y (#20) üzenetére


Criton
veterán

Ha megnézed a km/h számlálót, valamint néhány tárgyat mozgás közben, akkor folyamatos, itt szerintem szaggatás van rendesen, és nem a videó hibás.

[ Szerkesztve ]

(#23) Tituka


Tituka
senior tag

jól tolja... :DDD

Skizofrén vagyok, és én is...

(#24) Gabr


Gabr
tag

Tényleg, ma még vannak igazi Arcade játéktermek? Mármint amiben annak idején ámultunk, hogy fúúúúú, aaaaaa, azzzztaaaaaaa milyen grafikaaaaaa. Gyártanak még olyan beülős új játékokat, vagy kihaltak már?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#25) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Szerintem amit kifejezetten ps3-ra írnak, kétlem hogy szaggatna.

[ Szerkesztve ]

(#26) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Kicsit tartok tole, hogy gyenge lesz a tores es serules az autokon. :(

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#27) blazsey2 válasza Paarthurnax (#26) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ez várható:a játék pályafutása során ez az első eset,amikor a kocsik felborulnak,illetve valós időben deformálódnak.Nem is akárhogyan:a törés mértéke függ a becsapódás erejétől,helyzettől,sőt még magától a járműtől is.Mostantól nem lehet büntetlenül faltól falig menni,sérül a motor a váltó és egyéb alkatrészek is.Szerintem ne parázz nagyon jó lesz :K

PSN ID:blazseydr

(#28) BiP válasza blazsey2 (#13) üzenetére


BiP
nagyúr

1-2 helyen ez is beszaggat, ill. a hírben szereplő videón sokkal több épület, stb. volt.
Simán el tudom képzelni (sajnos), hogy akadt a játék. De bízom benne, hogy ez tényleg csak a korai béta motor hibája, a véglegesben nem fordul elő ilyen. gáz lenne. Nagyon gáz.

(#29) fecc87


fecc87
tag

Sosem értettem, h balf*szokkal miért kell gameplayt felvenni. Lehet h én sem tudnék jobban menni, de nem is próbálkozom kamera előtt...
Egyébként így videó alapján nem nagy szám.

(#30) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Viszont itt egyátalán nem szaggat.[link]
Na most vagy a felvétel a szar vagy a gép volt már egy jó ideje bekapcsolva.

Ez a time limit baromság remélem csak a demora vonatkozik majd..

(#31) BiP válasza v!ct0y (#30) üzenetére


BiP
nagyúr

Itt is röccent azért egyet-kettőt. De azon kívül félelmetesen finom a mozgás.

(#32) #08052480


#08052480
törölt tag

Mielőtt nagyon belemennétek a játékos szidásába, érdemes lenne azt is figyelembe venni, hogy ez nem hivatalosan kiadott gameplay vidi előre begyakorolt pár perce, hanem a standon kiállított verzió és könnyen lehet, hogy aki játszik fogalma sincs róla, hogy épp veszik arról nem is szólva, hogy minden bizonnyal először is tolja. Azért teljesen más érzés otthon a kanapéról játszadozni vagy egy tömött teremben amikor x ember figyel.

(#33) davidsonic


davidsonic
csendes tag

Valaki tudja a a gameplay alatti számnak a címét (no meg ismeri az előadót)? :D:D

(#34) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Hogy beszaggat egy-két helyen a játék. Az fps nem sikerült valami stabilra

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#35) MaciG


MaciG
addikt

Hát nem egy hard-core tag ül a volánnál annyi biztos. :U

BANZAII

(#36) KAMELOT


KAMELOT
titán

hát emberek nemtudom de 2010-ben nem ilyen gagyi játékot vártunk .......
sérülések semmi.....mindennek nekimegy nemtudom hol tanult vezetni........ :D :D :D

még az üveg sem reped meg.....olyan mintha a NFS 2 látnám....csak jobb grafikával.....azaz semmi változás....

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#37) Sanyix


Sanyix
őstag

És ezt fejlesztették vagy 10 évig? :D
Ez megint olyan játék, hogy rágyúrtak a kocsi grafikájára, amúgy a pálya grafikailag 0, fizika is 0. Jó kis nfs shit klón.
Ha jól emléxem a duke nukem foreverrel egy időben jelenik meg. Nem? :D

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#38) KAMELOT válasza Sanyix (#37) üzenetére


KAMELOT
titán

remélem a gyukenukem sokkalta jobb lesz mint ez a szar játék :DDD

megint csak körbe körbe mész a pályákon.......mért nem csinálnak már oylan simulátort ahol te is csinálhatod a kocsit festheted...meg minden.....mondjuk mint a NFS pro street-ben.

legjobb volt a TOCA 2...de sokat jácotam azt még a régi szép időkben.

legjobb és a leghoszabb kocsis játék a NFS most wanted volt....bakker azt hittem soha nem ér véget a játék. :K :K :K

összes új játék max 5-6 órás aztán vége.....és még ilyenért pénzt kérnek?????
hülyék ezek :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#39) v!ct0y válasza KAMELOT (#38) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja neked a nfs a simulator akkor már értem miért írsz ide hülyeségeket.
Ha ezt végig viszed 5-6 óra alatt akkor veszek neked majd egy PS4 et megjelenés napján!:)

[ Szerkesztve ]

(#40) littlelion21


littlelion21
addikt

Szörnyű ez a "seprűnyél" kamera...

(#41) nokia párti válasza KAMELOT (#38) üzenetére


nokia párti
őstag

Bakkkker!!!
Te aztán jól berughattál. Olyanok a NFS- ek ez mellett, mint a Super Nintendo a PS3 mellett. A Most Wanted a leghosszabb autós játék, na ne röhögtess.
Tudod mennyi idő kellett nekem ahhoz, hogy végig vigyem?Nos, nagyon sok 3 nap. Az aztán nagyon-nagyon sok, majd beleőszültem. :W a GT1 hosszabb... :U Aszt má lassan 20 éves.
Összehasonlítás képen tudod mennyi idő kellett, hogy végigvigyem a GT4et?
Majd fél évembe telt.

A játékról meg:
Nagyon jó, bár a töréstől tényleg nem ájultam el a videó láttán, de hát akinek nem tetszik az vegyen roncs Derby-s játékot. :DDD Csak már itt lenne az a November.

[ Szerkesztve ]

(#42) plejik


plejik
addikt

Anyám, ez a gyerek is tud vezetni... :W :W :W Miért ilyen videókat raknak fel? :O Tesztelném én jobban, csak kéne egy PS3.. ;]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#43) Isee válasza plejik (#42) üzenetére


Isee
senior tag

Hát igen, azért egy ilyen vidit feltenni világszerte..... Eléggé gáz :W

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#44) Rigel77


Rigel77
tag

A törésre reagálnék annyit . Hogy az 1000 autóból kb 200 fog rendesen törni . Ezek a Verseny szériákból kerülnek ki . A többin csak esztétikai lesz , és elég enyhe törés .
Ezt már 1 éve írták/mondták . Egyébként már csak 3 hónap , és azért addig is lesz egy F1 szeptemberben, és egy Rally Októberben ( bár az nem biztos hogy nagy durranás lesz , legalábbis video alapján )

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#45) Sicilian


Sicilian
addikt

Hát ez szép :DD

nothing is true everything is permitted..

(#46) ViTaZi válasza v!ct0y (#39) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Nem tudom hol írta ha nfs egy vérbeli szimulátor lenne. Mellesleg nagyobvb az élmény mint ebbe gt5.-be. Mert ez a játék aztán tényleg szimilátor. Unalmas ez a játék. Csak a grafikára mentek rá. Ha ingyen adnák sem kéne. Ha meg szimulátorozni akarok akkor beülök egy igazi autóba. De hát akinek ez tetszik. Hajrá! :C

braner00 kerüljétek!

(#47) smkb


smkb
őstag

Az baj, hogy nagyon elhúzták a fejlesztést. 2010-van. Ott van a nyomás rajtuk, hogy egy 2010-es, PC viszonlyatban is szép grafikát kellene, realisztikus fizikával megtámogatva letenni az asztalra, és ez egyszerűen egy 5 éves gef7900 alapú GPU-n nem megy. Egyszerűen nincs hova tovább optimalizálni.Korábban kellett volna kiadni, akkor amikor eredetileg meg kellett volna jelennie, azaz a PS3 debütálásakor, Elvileg akkor lett volna, eladásokat növelő húzócím. 2006-2007-ben még sokkal könnyebb lett volna a fejlesztőcégnek, messze nem lett volna rajtuk ekkora nyomás és elvárás. Elszáguldott a technológia a konzol GPU-ja mellett mégha a CPU bitang erős is, a fejlesztők meg szenvednek. Ez van sajnos, Elszarakodták az időt. Lesz szaggatás, ha akrják ha nem, vagy visszavesznek a grafikai szintből.

(#48) Viktor77 válasza ViTaZi (#46) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, unalmas. Kár hogy bármely pc-s (autós) játékot nézem, egyikben sincs meg ennek a játéknak a tizede sem. Sem autóválasztékban, sem pályaszámban, sem eventekben, sem semmiben.

Akkor a pc-s autós játékok mik?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#49) peetmaster


peetmaster
senior tag

Jujj de szét van lőve a srác! :D

(#50) ViTaZi válasza Viktor77 (#48) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Ki beszél itt pc-ről? Mert én ugyan nem : :)) Pc az... :O

braner00 kerüljétek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.