Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davep


davep
tag

Hát van szórás rendesen. Ergo mindenkinek ki kell próbálni és eldönteni maga. Bár a Ps utálóknak és box fanboi-oknak biztos hogy nagyon szar lesz :)

Machete don't text

(#2) ViTaZi válasza davep (#1) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Én úgy érzem nem maradok ki semmiből. Az értékelés(ek) alapján meg nem valami nagy szám. Jójój de nem világrengető. :U

braner00 kerüljétek!

(#3) heihachi válasza davep (#1) üzenetére


heihachi
addikt

A PS3 tulajoknak meg biztosan nagyon jó, ha szar akkor is. Ilyen a világ, de hol itt a gond?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) Ákos97


Ákos97
aktív tag

Már meg ne haragudjatok de ez a game média egy nagy hülye!! :((
Hát hogy a jóistenbe akarják 2 óra játék alatt eldönteni, hogy hány pontot adjanak rá?? :W
Legalább 2-3 hét mire kiismered rendesen ezt a játékot!!
A legjobb!
Megyek is megvenni a boltba :D :))

(#5) Enton válasza Ákos97 (#4) üzenetére


Enton
addikt

Valószínűleg egyik értékelés sem 1-2 óra játékra van alapozva.
Nekik már ilyenkor legalább 1 hete megvan a game hogy "kijátszhassák".

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Az autók elég realisztikusak a viselkedésük az ütközések nem tűnnek elég dinamikusnak főleg törés nélkül, de elvégre ez nem egy roncsderbi, viszont a grafikája nem tetszik a 2éve még biztos tetszett volna, de a PS3-is csak egy konzol a szép autók mellett nem maradt elég számolási kapacitás a pályákra.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#7) Sicilian


Sicilian
addikt

Egy picit jobbat vártam volna :F

nothing is true everything is permitted..

(#8) heihachi válasza Ákos97 (#4) üzenetére


heihachi
addikt

Valahol olvastam, hogy a srác már 40 órát ment versenyt vele, mikor a tesztet elkezdte írni...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#9) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Érdekes mert a legtöbben azzal érvelnek hogy azért jobb a konzol mert beteszem a lemezt és indul, de én azt olvastam gt5-nél hogy telepíteni kell ugyanúgy, mint gépnél sőt 1 órába telik mire felmegy, akkor most hogy is van ez?:)
A játékról nemtudok nyilatkozni, de azok után hogy felkerültek róla videók/képek a grafika meg se közelíti azt a minőséget, amilyennek bemutatták anno.
A játék ettől még biztos jó, csak hát azért erre úgy tekintettem eddig, hogy kinézetre élethű autós játék lesz, aztán mégse lett az.

[ Szerkesztve ]

(#10) Angel1981


Angel1981
veterán

Én számítottam a kicsit vegyes fogadtatásra - valszeg nagyon jó játék, de az ilyen hosszú fejlesztések során a "csoda" általában el szokott maradni...
(Pl. Alan Wake, Starcraft 2, hogy csak 2 közelmúltbeli példát említsek).

(#11) heihachi válasza BalaNce87 (#9) üzenetére


heihachi
addikt

Nem kell telepíteni, de lehet :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12) BalaNce87 válasza heihachi (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Értem, köcce.
Gondolom HDD-ről gyorsabban tölti be a pályákat, nah meg ha van hely akkor ne a lemezt pörgesse, érthető.

(#13) v!ct0y válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


v!ct0y
veterán

3 órát toltam vele kb az elején nem telepitettem semmit a 1.01 es patch-t ami 130mb
pálya töltés közbe telepit is 2 gigát felpakolt igy nekem.
Amúgy nálam 9.9 / 10 :)

(#14) Sanyix válasza Feruendios (#6) üzenetére


Sanyix
őstag

Autók realisztikusak? Kicserélték volna 1 hónap alatt a fizikát? Mert a nem régi videokból még világos hogy a fizikai realizmus olyan messze áll a gt5-től mint makó jeruzsálemtől :D olyan nfs szint (nem nfs5 persze ;) )
Vagy csak a kinézete realisztikus? Az lehet :)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#15) captainm


captainm
tag

Budapesten tud esetleg valaki egy helyet, ahol kipróbálható a játék? Anno a Project Gotham Racing 4 miatt vettem Xbox 360-at, szerintem most hasonló lehet a helyzet egy PS3-mal, de elöbb ki akarom próbálni midnenképp, épp eleget csalódok a manapság megjelenő játékokban.

(#16) Marked


Marked
tag

Én most toltam be a lemezt, majd kiderül milyen. :) GT5 Prologue alapján rossz nem lehet.

(#17) anulu válasza v!ct0y (#13) üzenetére


anulu
félisten

"Amúgy nálam 9.9 / 10"

dettó.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) mikka07


mikka07
tag

A gran turismonál mindig az autokat dolgozták ki jobban mint a pályát.

(#19) keIdor válasza BalaNce87 (#9) üzenetére


keIdor
titán

Azt én (is) szoktam mondani, na de én nem a telepítésre gondolok, hanem a driver csereberékre, fagyásokra stb.
Telepíteni egyszer kell, és a mai játékoknál azért van, hogy gyorsabb és halkabb legyen a gép. Szóval megéri.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) Rigel77


Rigel77
tag

Én Martinnal beszéltem , aki azt mondt a sajtó verziók 3 napja mentek ki . Akkor nem lehet 1 hete a tesztelőknek .

Egyébként 2 nap teszt után . Most kezd el beindulni . Az eleje mindig egyszerű a GTsorozatnak . Kicsi Standart autók , egyszerű pályák . Most lvl 15 vagyok vettem egy Ferrari 458 Italiat , és beneveztem a GT bajnokságba . Ott már olyan pályk voltak mint LeMans , Nordshafle, Madrid , és még 2 klasszikus . Tényleg rendben volt . Volt sebesség látvány , jó irányíthatóság, és amit semmi nem tud vissza adni a GT feeling. Olyan pályákon mentem ami még Ps1 korszakban . Persze feltuningolva .

Összegezve nagyon megosztó játék lesz . Mert fogást könnyű találni rajta az egyszerűbb részeknél , de amikor elérsz a premium szintre a játékban attól kezdve tömör gyönyör.
Akinek nem tetszik az úgy is a 800 standart autóba fog belekőtni akinek tetszik a 200 prémium autót fogja dicsérni . Én 9,5 adnék rá 2 nap nonstop járék után . Hétvégén lehetőségem lesz 3D ben kipróbálni :)

[ Szerkesztve ]

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#21) neilszab


neilszab
őstag

Felhívás keringőre!

Nem rendelkezem PS3-mal, viszont van egy Logitech G27-em... aki pont fordítva van ezzel, és kíváncsi a G27 & GT5 kombóra ez keressen meg privátban és egy délutánra összetolhatjuk amink van, aztán had szóljon! :D

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#22) #08052480


#08052480
törölt tag

Azért ettől sokkal többre számítottam. Egyedül csak egy PS magazintól (ki hitte volna) és a számomra a lehető leghiteltelenebb destructoidtól kap maximumot? áá ez így hogy? :) Marad a forza3...

(#23) anulu válasza #08052480 (#22) üzenetére


anulu
félisten

"Marad a forza3..."

szerintem elotte inkabb nezd meg sajat szemeddel a GT5-ot

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) jimessor666 válasza anulu (#23) üzenetére


jimessor666
aktív tag

...vagy várd meg a GP! tesztjét, ami elég mélyreható lesz,nem kevés óra tapasztalataival... (igen,már pörög a lemez a gépben egy ideje és igen,most is!) ;)

私たちに聞いてください。!

(#25) anulu válasza jimessor666 (#24) üzenetére


anulu
félisten

:)

hat hajra. aztan jol meggondolni, mi kerul leirasra! :DDD

amugy nekem az eurogamer tesztje volt a legkorrektebb

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26) maláj


maláj
őstag

jó lett a játék sztem is ... 9/10

(#27) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Nagyon jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.