Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Az utóbbi pár videó olyan gagyi volt, hogy inkább várok a vásárlással és megnézem az első pár gameplay-t. Mert ha ilyen lesz a végleges is, akkor akár nálam év csalódása is lehet... 15k pedig sok lenne egy csalódásért. Ennél nekem a Forza 2 is jobban tetszett. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) Sicilian


Sicilian
addikt

December eleji időpont reálisnak tűnik, az ünnepek miatt, szép bevételt lehetne produkálni vele.. :K

nothing is true everything is permitted..

(#3) blazsey2


blazsey2
senior tag

Csoda történt :DD

PSN ID:blazseydr

(#4) nokia párti válasza blazsey2 (#3) üzenetére


nokia párti
őstag

Ne igyál előre a medve bőrére. :D

(#5) james001


james001
veterán

na akkor még a sokszorosítás eltart kb 1 évig...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) Angel1981 válasza keIdor (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Jaja....
Az öt és fél éves fejlesztés során a kezdeti "csoda" egyre halványabb lett....

(#7) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Majd visszahívják még a gyárakból is, nem kell aggódni. :))

(#8) RocknRolla


RocknRolla
csendes tag

tuti méltó lesz hírnevéhez
csak érkezzen már meg :C

(#9) maláj


maláj
őstag

ne idegesítsetek már - tényleg arany lett :DDD
nehogy "véletlen" közbe jöjjön valami aztán ... ;]

(#10) tDr1v3r válasza keIdor (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem is kb ugyanez a véleményem, annyi különbséggel, hogy szerintem túl jó kritikákat nemnagyon fog kapni a játék.
Grafika megkopott az évek alatt, hangulat meg... közelébe se ér a régi játékokéhoz. Plusz meg a tudat, hogy hány éve "fejlesztik"... és azidő alatt hány kört vert rá a Forza, majdnem minden téren.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) Def26 válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


Def26
félisten

Szvsz azért az is sok idő, hogy megfelelően leprogramozzák a cell procit. Azt régebben is híresztelték, hogy a GT5 fogja legjobban kihasználni a PS3 erejét. :U
Ettől függetlenül tényleg morbid ez a sok idő.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Ákos97


Ákos97
aktív tag

Üdv!
Szerintem a forza 3 meg sem közelíti ennek gamenak a minőségét....
Hiszen abban hol van 1000+ autó(Közülük 300 belső nézettel és brutál valósághűen lemodellezve), Kb 100 fajta pálya, pályaszerkesztő, dinamikus időjárás-és napszakváltozás,
rally, nascar, gokart, red bull f1?? És remélhetőleg a törés is legalább olyan lesz mint a shiftben.. És technikai szempontból is jobb lesz 1920x1080 felbontás 60 fps-sel, 3d támogatás..Már van benne guminyom, felborulnak az autók.. :C A motorok hangjai is jók lesznek már. A fizikája meg egyszerűen elképesztő! Nem vagyok ps fan, se gt fan, de ezek tények! Csak adják ki karácsony előtt!! :U

[ Szerkesztve ]

(#13) heihachi


heihachi
addikt

Éljen, éljen :C Csak végleges dátumot is szüljenek már végre.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) nokia párti válasza Ákos97 (#12) üzenetére


nokia párti
őstag

Kiadják nyugi, csak nehogy 2011 karácsony legyen az. :)

(#15) heihachi válasza Ákos97 (#12) üzenetére


heihachi
addikt

Te el vagy kissé tévedve. Nem akarok nagyon vitatkozni, ezért csak egyet (ráadásul nem is a legnagyobb baromságot) had emeljek már ki: egyrészt van a Forzában 100+ pálya variáció, másrészt ki kell ábrándítsalak, a GT5-ben csak 70+ pálya variácó lesz még a saját weboldala szerint is. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16) anulu


anulu
félisten

hiszem ha látom kb...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) Sundesz válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


Sundesz
őstag

Az egyik legszebb autós játék lesz, és a grafika megkopott? :U
Én nem hiszem, hogy a Forza köröket verne rá, nagyon sok órám van a Forza 3-ban és szeretem is, de a karrier módja (GT5P karrierje több kihívást tartogatott) egy idő után dögunalom, és a versenyekből sem árad az a nagybetűs hangulat. Hozzáteszem videók alapján a GT5 versenyei sem tűnnek nagy hangulatbombának.
De a napszakváltozás, időjárási effektet puszta léte is egy olyan feature ami nagyon sokat dobhat majd a játékélményen.
A Forza nagy erőssége a jó fizikán kívül a community-ben van: festések kreálása, eladása, multi stb.

Egy szó mint száz, nem értem mire fel fikázzák sokan előre a játékot...

Hörcsög Powa'

(#18) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Ezért a játékért vennék PS3-at! :DD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#19) Marked


Marked
tag

Tavaly félig emiatt vettem PS3-at decemberben, lassan lejár a garija mire ez megjelenik! :C

(#21) Def26 válasza AnginaP (#18) üzenetére


Def26
félisten

Akkor az övét megveheted, mert pont a gt5 miatt adja el. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) Sonja


Sonja
veterán

:DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23) nokia párti válasza Sonja (#22) üzenetére


nokia párti
őstag

Grat!
:C :DDD

(#24) mikka07


mikka07
tag

A forzát a gran turismo-hoz hasonlítani kicsit merész,fényévekkel le van maradva tőle,egyébként van xbox360-m úgyhogy nem az elfogultság beszél belőlem.

(#25) Ákos97 válasza Sonja (#22) üzenetére


Ákos97
aktív tag

LOl :DDD

(#26) v!ct0y válasza Sonja (#22) üzenetére


v!ct0y
veterán

Gyorsabban :DDD

(#27) Peat;) válasza Sundesz (#17) üzenetére


Peat;)
veterán

Forzák is korrekt minőséget értek el, vannak hibáik, a harmadik résznek is bőven. De az is volt akkora előrelépés ebben a generációban, hogy azt kategóriákkal felülmúlni már nehéz. Valóban a játékmenet az amiben tér van, ott vannak súlyos gondjai a forza3-nak, főleg karrier módban, de grafika és fizika nem hiszem hogy sokkal komolyabb lesz. Időjárás persze marha jó. De a régi videok alapján hasonlóan szegényes a játékélménye mint a forzának, de már biztosan előreléptek. Mindent összevetve, az a mázlija hogy a forza is exkluzív. Mert sokan szerintem nem vennék meg forza3 után, mert az hozott azért egy jó szintet és pl nekem bőven elég már erre a generációra. Már nem is játszom igazán vele, hiszen bár második rész ebben a generációban de már régi címnek számít..no ezt nem kellett volna hagynia sonynak.

(#28) maláj válasza Sonja (#22) üzenetére


maláj
őstag

loál :DDD
tényleg így "aranyozódik" be 1 játék ??? ;]

(#29) heihachi


heihachi
addikt

[link] Már csak egy hónap kb, ha ez igaz :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30) Crazyman33 válasza heihachi (#29) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Khhhmmm...

VIDEÓ

complete-gran-turismo-5-trophy-list-revealed

Szerk.
Videó 2

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#31) Crazyman33 válasza heihachi (#29) üzenetére


Crazyman33
senior tag

[link]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#32) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

[link]

[link]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#33) heihachi válasza Crazyman33 (#32) üzenetére


heihachi
addikt

Jön az anyag rendesen :K

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.