Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oldman2


Oldman2
veterán

Köszi!

A "drivereket" mivel teszem fel? A MiFlash telepítésével?

(#2) grafnet válasza Oldman2 (#1) üzenetére


grafnet
veterán

Igen, a végén megkérdezi, hogy telepítheti-e.

Bocsi, nem néztem mostanában ide.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#3) Papamaco


Papamaco
tag

Helló.
Van egy kis gondom,végig csináltam a leírtak szerint a flashelést,végig is megy rendesen,de utána hiába próbálom a leírtak alapján indítani,nem történik semmi,illetve csak annyi,hogy egy pillanatra bevillan a MI felirat és hiába nyomva tartom továbbra is csak ezt csinálja.rendes indítás után kikapcsolva viszont engedi a hangerő fel + power gombbal indítani,de akkor viszont csak egy telefon képet ad be alatta meg a kábel.
Mit csinálok rosszul?

(#4) Oldman2 válasza Papamaco (#3) üzenetére


Oldman2
veterán

Pontosan mikor és miket nyomsz?

Ha a TWRP-t akarod elindítani, akkor a Power gombot a Mi logo megjelenése után engedd el, csak a Hangerő+ tartsd nyomva tovább...

(#5) Papamaco válasza Oldman2 (#4) üzenetére


Papamaco
tag

Igen a TWRP-t szerettem volna elindítani a flash után,de hiába nyomom a hangerő fel + power-t csak bevillen a MI logó.Próbáltam úgy is,hogy a bevillanáskor elengedem a power-t de akkor sem megy tovább,hiába tartom a hangerő gombot akár 5 percig is

(#6) Papamaco


Papamaco
tag

Azt hiszem meg lett a válasz,tegnap frissített a telefonom, a fórumon is többen panaszkodnak,hogy a frissítés után nem működik a dolog. :W

(#7) Oldman2 válasza Papamaco (#6) üzenetére


Oldman2
veterán

Én most Multi ROM-ot futtatok, én is tegnap frissítettem. A TWRP-t felülírta, a rendszer az rendesen elindult.
Újratelepítettem a ZCX TWRP-t simán, azóta megy minden rendben.

(#8) Papamaco


Papamaco
tag

Leírnád,hogy miképpen megy a multirom felrakása,illetve utána hogyan teszed fel a twrp-t?

(#9) Oldman2 válasza Papamaco (#8) üzenetére


Oldman2
veterán

A telód Unlockolt állapotú vagy még eredeti gyári? Ez a poszt gyári, Lockolt állapotról szól eredetileg.

(#10) Papamaco


Papamaco
tag

Ez még gyári állapotú,lock-olt.Annyit tettem vele eddig,hogy a leírtak alapján rátettem a flasht.

(#11) Oldman2 válasza Papamaco (#10) üzenetére


Oldman2
veterán

Én megismételnék mindent előröl...

A telód jelenleg egyébként sem használható.

(#12) Papamaco


Papamaco
tag

Miért ne lenne használható?A flash sikeres volt,működik a telefon,csak nincs rajta twrp.

(#13) Oldman2 válasza Papamaco (#12) üzenetére


Oldman2
veterán

Ja, akkor teljesen félreértettelek.

Nálam is ez volt, a TWRP-t újra kellett telepítenem.
De az enyém Unlockolt volt előtte, így nem akarok semmi olyasmit mondani, ami esetleg kárt okozhat nálad.

Ahogy előtte feltetted a TWRP-t, úgy próbáld meg ismét feltenni azt (Mélyvíz).

(#14) Papamaco


Papamaco
tag

A félre értés elkerülése véget,eddig nem sikerült felraknom a TWRP-t,hiába a leírtak szerint csináltam,de valószínű azért,mert már a frissítés rajta volt a telefonon.A fórumon is írják,akinek a frissítés már rajta van,azoknak nem megy a leírtak alapján a TWPR felrakása.
Ezért szeretnék vissza rakni valami régebbi verziójú rendszert,hogy fel tudjam rá rakni a TWPR-t és rootolni tudjam,nekem az lenne a lényeg a root.

(#15) cukimajom


cukimajom
tag

Ez Kenzoval is működik?

Siemens A40 --> Sony Ericsson K610i --> Nokia 5230 --> Alcatel POP C7 --> Vodafone Smart Prime 6 --> Xiaomi Redmi Note 3 Pro --> Xiaomi Mi 6 --> Redmi 7 --> Xiaomi Mi 9

(#16) Oldman2


Oldman2
veterán

Amennyiben így rootolom a Kate-met, a későbbi frissítéseket hogyan teszem fel, hogy megmaradjon a TWRP és a Root is?

(#17) grafnet válasza Oldman2 (#16) üzenetére


grafnet
veterán

A root minden frissítéskor ugrik!
Ha, van TWRP-d, akkor a SU-t könnyen fel tudod tenni. (Advanced menü).
A frissítések utáni TWRP megmarad-e kérdés a kérdés.
Jelenleg ezen dolgozunk, illetve DroidMester megoldotta már, csak még nem sikerült mindenkinek.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#18) Oldman2 válasza grafnet (#17) üzenetére


Oldman2
veterán

Akkor ne frissítsek?
:-(

(#19) grafnet


grafnet
veterán

Kedves Mindenki!

Aki ide ír, az tegye meg, hogy dob egy PÜ-t is nekem, mert nem szoktam minden nap nézegetni a blog-ot.
Ráadásul a karácsonyi mizéria még mindíg tart, s nem nagyon érem utól magamat.

Köszönöm!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#20) Lanth


Lanth
újonc

Sziasztok!

Sajnos sikerült a sarkára ejtenem és elég csúnyán betörnöm a touchscreen-t (az LCD sértetlen). Egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet e csak touchscreen-t cserélni külön, vagy egyszerűbb az LCD-t és touchscreen-t egyben cserélni? Tudom, hogy általában külön nem igen lehet cserélni, illetve eléggé nehezen, de jelentős árkülönbség van a kettő között (touchscreen kb. 3000 Ft; LCD+touchscreen 11000 Ft).

Üdv: Dávid

(#21) Icetee


Icetee
aktív tag

Sziasztok!

Barátnőmnek szeretnék venni egy ilyen készüléket.
A Note 4 volt eddig a kiszemelt, de egyik ismerősöm tud nekem szerezni egy ilyen készüléket elég jó árban.
Ti meg vagytok elégedve vele? A Note 3 Pro és az "SE" külsőleg megegyezik vagy más?
Mik a tapasztalatok a készülékkel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.