Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) gamek!ller válasza PMT (#20) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Látom neked az a legnagyobb problémád, hogy a kicsi igazságérzetedet megsértette egy moderátor és 5 év után még mindig személyes sértésnek veszed. Nem vagyok büszke rá de engem is bannoltak vagy 8*. Volt olyan, hogy nem értettem igazságosnak a történteket, de aztán rájöttem, hogy létezik ok és okozat. Itt vagyok, visszaengedtek. Nem pedig visszacsúsztam fű alatt mint valami kis féreg. Megmondom őszintén fogalmam sincs, hogy ki is vagy te valójában és azt sem tudom, hogy tulajdonképpen mi bajod velem. Lehet, hogy irkálok sok hülyeséget, sőt biztos. Nem tetszik? Ki mondta, hogy olvasd el? Lépj tovább, verd a fejed a falba és kérdezgesd magadtól, hogy hogy lehetek ilyen hülye. Örülj neki, hogy nem te vagy.

Kemény vagyok, hogy felajánlom a címem? Publikus volt évekig a nevem (most is az). Publikus volt évekig a címem (ha csak 1 kicsit is tudnál rólam akkor pontosan tudnál mindent.) Itt MINDENKI tudja, hogy én ki vagyok az életben, MINDENKI ismeri a családomat, MINDENKI tudja, hogy ki mivel foglalkozik a családomban de senki nem tudja, hogy te ki vagy. Na most akkor ki a kemény és ki a gyáva?

Nézz utánam, ha van 1 csöpp eszed akkor beletelik vagy 10 percbe mire mindent megtudsz rólam. Ha van egy kis időd gyere, behűtök egy sört és megtárgyalhatjuk, hogy tulajdonképpen mi is bántja kicsiny szívedet.

u.i: Mivel nem szeretnék neveket mondani, csak anonimba: Több emberrel találkoztam személyesen már a topikon belül. Van, aki a barátnőmmel találkozott már személyesen és akárki megkér, szívesen találkozhatunk valahol.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.