Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szasanyi


szasanyi
félisten

Melyik INTEL Graphics esetében, és milyen felbontásban és grafikai beállítással játszható ez a két játékok? Esetleg ezt a Mazohista Edition? :DDD

(#2) Lacok válasza szasanyi (#1) üzenetére


Lacok
őstag

Ez a türelem fejlesztő kiadás. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#3) twollah1976


twollah1976
őstag

Lassan fel lehet készülni arra, hogy az Intel befejezi a Skylake processzorok támogatását.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) ttt válasza szasanyi (#1) üzenetére


ttt
senior tag

Ezen lepődtem meg én is. Bár csak a FO4-t ismerem, de a laposra feltenni meg sem próbáltam.
A "Mazohista Edition" találó név az efajta kényszertevékenységre. :D

(#5) coolpet


coolpet
senior tag

Hat en megprobaltam a FO4-et egy HD6870-es ATI kartyan, minimumban sem volt nagyon jatszhato.
Az TESV EE-t meg sem probalom, mert meg az alapjatek, ha rahuztam a grafot meg feltettem par texturemodot, akkor megint szaggatozott neha.

Akkor mit kezdenek a I7-2600K IGP-jevel ezeknel?
Azt azert ne mondja az Intel hogy a DVGA-mal pariban van a Skylake Vagy a Broadwell IGP-je na.

(#6) Abu85 válasza coolpet (#5) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A HD 6870 6 éves. Nincs rá már mainline terméktámogatás. Ezzel szemben egy erős Skylake IGP fiatalabb és mainline terméktámogatást kap még. Ez óriási különbség.

Ahogy megszűnik egy hardverre a mainline terméktámogatás, az újabb, alapból jóval lassabb hardverek pillanatok alatt beelőzik. Ez független attól, hogy a hardver mire képes, mert azt szoftveresen kell kinyerni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7) Clorf válasza Abu85 (#6) üzenetére


Clorf
tag

Picit off...

Tudtommal létezik open-source Nvidia és AMD(Ati) driver Linux alatt. Miért nem lehetséges az hogy windows alá is készítsenek ilyen közösségi drivert azok akik éppen ezen a területen akarnak szakmai tapasztalatot szerezni?

Ezeket a már nem main stream de még bőven a használható kategóriában és már boltban nem kapható VGA-k miatt nem is kellene a bevételeiket félteni, Gémer Pisti biztosan nem használt HD 6790-es en akarnak Fallout4 et nyomni.

Választ előre is köszönöm!

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#8) Sanya válasza Clorf (#7) üzenetére


Sanya
nagyúr

Mert képtelenség windows alatt közösségi drivert aláíratni a Microsofttal.

"Nem megbízható driver" pop-up-os drivert te sem raknál fel.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) Clorf válasza Sanya (#8) üzenetére


Clorf
tag

Ez igaz.
Amikor friss rendszeren először telepítek VGA driver-t, mindíg feljön az ablak hogy "megbízok-e" az AMD driverében :R

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#10) Abu85 válasza Clorf (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lehetséges, csak az a meghajtó nem fogja utolérni még a legacy gyári meghajtókat sem. A felhasználóknak nincs évi egymillió dollárjuk közösségi fejlesztésre.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.