Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hát sajnos az X7 nem bírna ki annyi kattintást amennyivel ékezesíteni lehetne az írást.. Eszméletlen hosszú, 4 oldalas cikk..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) blokad


blokad
senior tag

Kiváncsi vagyok a Mercire

(#3) Ice!? válasza gamerkiller (#1) üzenetére


Ice!?
őstag

De minden bizonnyal megéri.:)

(#4) vPhis


vPhis
aktív tag

Dánia rossz (nem rosz)

(#5) Gradilaci válasza vPhis (#4) üzenetére


Gradilaci
tag

:R

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#6) Ipse89


Ipse89
tag

Wow! :Y :R
Eddig nem DAF-fal mentél? :U

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#7) gamerkiller válasza Ipse89 (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ezt már egyszer leírtam valamelyik topikban..:D A DAF félreértés volt, végig összekeverték egy másik emberrel.. Az nem az ő autója volt, ez lett a végleges.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) vPhis válasza blokad (#2) üzenetére


vPhis
aktív tag

Akko lelövöma pojént

amugy előző bejegyzésből van a kép

(#9) L_Jani válasza gamerkiller (#1) üzenetére


L_Jani
csendes tag

Próbáld ki úgy, hogy a Word-ben csinálsz egy automatikus helyesírási javítást, majd ennek a végeredményét olvasod át és ezt finomhangolod! Így egy csomó időt megspórolhatsz.

Kicsit kapcsolódik az utazáshoz és a kamionozáshoz: Két hete egy pénteki napon voltam az okmányirodában útlevelet igényelni. Azt mondták, hogy akár hetekig is tarthat, mire elkészül. A meglepetés a következő hét szerda reggelén ért, amikor is az igényléstől számított 3. munkanapon (!!!) csengetett a postát az új útlevelemmel. :Y Vannak még csodák... :)

Tegnapelőtt sikerült a nehézpótos forgalmi vizsgám is, remélem most is ilyen gyorsan dolgoznak majd az okmányirodán! :U

[ Szerkesztve ]

(#10) xTc


xTc
aktív tag

Napok óta vadásztam a hírt, hírecskét, hogy mikor lesz folytatás, persze tudom tengernyi dolog van, ami fontosabb ennél, de mégis. Jó gurulást!

(#11) zs0ti


zs0ti
csendes tag

Huh mikor lesz már kész? :) :)

(#12) gamerkiller válasza zs0ti (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kész van.. Holnap kint is van!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) zs0ti válasza gamerkiller (#12) üzenetére


zs0ti
csendes tag

:R :R :R :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.