Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

a Xiaomira hamarabb tippeltem volna, nekik minden vackuk van már, elem, levegő tisztító, kamerák...stb

(#2) arn


arn
félisten

Logikusnak tunik, az egesz szovegbol semmi mast nem ertek :D

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Most akkor a telefonokba fogják tömködni az új huawei ssd-ket és az új huawei titan-x-et? Vagy ezzel a pc piacra akarnak betörni? Én mindenesetre egy honor laptopra lennél kíváncsi.

(#4) csapee válasza Pickit3 (#3) üzenetére


csapee
senior tag

Gpu-nal szerintem csak mobiltermekekre gondoltak, "asztali" soha nem hozna vissza az arat. A kinai meg minden csak nem hulye.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#5) Pickit3 válasza csapee (#4) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nocsak egy honor tulaj. :)

Akkor valahogy jól sejtettem ámbár van némi feltartásom a saját gpu-val szemben. Nem tudom, hogy mennyit fog nekik a konyhára hozni, de bizonytalanra nem építkeznék a helyükben. Korábban a hisillicon sem sikerült valami fényesen, de ha úgy kiforrja magát belőle mint a kirin akkor hajrá. :)

(#6) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Elnézve a helyzetüket, azt hiszem, ők a következő Samsung (vagy Sony, kinek mi tetszik).

x gon' give it to ya

(#7) kraftxld válasza arn (#2) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szerintem Wang csak azt írta, hogy 2012-ben vett egy új gépet SSD-vel meg egy jóféle VGA-val és most eladó :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) R.Woodoo válasza kraftxld (#7) üzenetére


R.Woodoo
tag

ezen hangosan felnevettem :D

(#9) tgabi333 válasza kraftxld (#7) üzenetére


tgabi333
tag

lol, húdekár, hogy nincs lájk, up, vagy valami hasonló :)

(#10) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Kína (vagyis az ottani cégek) lassan rálép a dél-koreai útra, és keményen megindul az innovációval. Akkor az EU tényleg majd csak malmozhat a világban, hiába brit az ARM.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.