Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

A feléért még meg is venném, de 199$ az 200 € lesz legalább...

(#2) kakuk.tamas válasza GIJoe (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Már megint ez a dollár=euró dolog...

Bocs, nem kötekedésből írtam, nem csak neked szól, de ezt már ezerszer leírták, hogy miért van ez.

(#3) AxBattler : akkor főleg nem szól neki. Csak elég sokan vannak akik ezzel jönnel, és egy idő után már idegesítő...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) AxBattler válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem ő is úgy értette.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) schawo


schawo
titán

60 pénz? Ezek megőrültek. Ez egy mezei PC 0 teljesítménnyel, semmi extra. 1 db SPI interfészt meg hajára kenheti mindenki.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

jól néz ki a specifikációja, sikere lehet ha kicsit lejjebb megy az ára.

(#6) Habugi


Habugi
addikt

Engem már a "Gizmo"-nál megakasztott.. :DDD :C

- Ferikém, te milyen gépről nyomatod otthon a facsét amikor az asszony lenyúlja a telódat?

- Gizmo 3.0-ról, egy hete vettem mellé Balambér 2-es adaptert, büntet! Az egész elfér az ölemben amikor a babzsákból lájkolok..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Biztosan az én hibám, de ezt ennyiért nem tudom értékelni. "Kicsit" kerül csak többe egy 11.6"-os netbook (persze tudom, hogy más, de akkor is).

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#8) Tankblock válasza #16939776 (#5) üzenetére


Tankblock
aktív tag

ja mondjuk a felére, akkor venném is.

Release the Beast....

(#9) XmoD válasza schawo (#4) üzenetére


XmoD
aktív tag

Bizony... gpio mar es lvds mar igazan elfert volna rajta.

De minek a PCIe ra? Es raadasul apa csatlakozo. Sata sehol? Mintha egy regi s370-s PCI csatis ipari gepet latnek. A Banana Pi vagy a Cubietruck tobb feature-t tartalmaz mint ez. Es raadasul Banana-bol 4et veszek ennek az araert.. :W

Oke GPGPU oke AMD. De akkor is... hobbi pc-nek nagy, asztalinak pedig marha gyenge..

[ Szerkesztve ]

(#10) schawo válasza XmoD (#9) üzenetére


schawo
titán

Nem tudom, hogy GPIO-k hogy maradhattak le róla. Akkor csak simán drága lenne. Így drága ÉS szar.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11) schawo válasza XmoD (#9) üzenetére


schawo
titán

A SATA hiánya annyira nem gáz, van rajta mSATA, egy ilyen megoldja [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12) schawo válasza XmoD (#9) üzenetére


schawo
titán

Most nézem, hogy meglehetősen hiányos ez a cikk:

EMBEDDED IO: USB, GPIO, SPI programming port on board 12C, UART, DAC, ADC

A 8db GPIO, 2db PWM, meg minden egyéb extra a PCI-e-nek kinéző lábakon van. Az csak formátumra PCI-e, de teljesen egyedi lábkiosztás [link]

Egyre jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13) Jack@l válasza schawo (#12) üzenetére


Jack@l
veterán

Még így se ér 15e-nél többet... Embedded applicationokhoz a 10wattos fogyasztás és a bumszli borda+venti nem igazán nyerő.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14) pip


pip
aktív tag

Kovezzetek meg a tudatlansagomert, de mire hasznalhato jol egy ilyen masineria?

(#15) schawo válasza Jack@l (#13) üzenetére


schawo
titán

A 10 watt az fájó :(

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16) miska17


miska17
tag

De tényleg ez mire jó, vagy hová kell tenni, vagy mit lehet belőle kihozni ?

(#17) Jack@l válasza miska17 (#16) üzenetére


Jack@l
veterán

Agyvérzést, ha win7-et vagy xp-t raksz rá.
Linux vagy androidhoz meg sokkal combosabb procik vannak arm fronton, harmadennyiért, 2-3 wattal.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#18) FlasH-BacK válasza pip (#14) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Pl. épületgépészeti vezérlő (komolyabb rendszerekhez), járműveken mindenféle felhasználás, szél- naperőművek vezérlése. De most csak tippelgetek. :U

(#19) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

és meg lehet itthon venni valahol?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

" Erről már korábban is híresztelte a Gizmosphere, hogy az apróság az összes elterjedt iparági API-t támogatni fogja,"

CUDA full AMD gepen? :Y

-

(#21) frostitualt válasza pip (#14) üzenetére


frostitualt
tag

kb semmire... arm-os verziók kenterbe verik minden téren.

(#22) Jack@l


Jack@l
veterán

65 dolláros windows tablet:
http://www.neowin.net/news/65-windows-tablets-show-up-in-hong-kong-may-be-coming-to-a-store-near-you

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#23) XmoD válasza schawo (#12) üzenetére


XmoD
aktív tag

Epp ez a baj h. egyedi. Ha a lapot ilyen arban merik akkor a "shield"-ek milyen arban lesznek hozza? Es a fogyasztasa miatt mi lesz a felhasznalasanak fo terulete ?

Jack@l ez hogy jon ide ?

[ Szerkesztve ]

(#24) Jack@l


Jack@l
veterán

Az ár/teljesítmény/érték mutató miatt linkeltem. Ez is x86 alapú, csak 4 magos.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#25) Jim Tonic válasza Jack@l (#24) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Csak tök más termék.

Szerintem jó cucc lenne, csak az árazás nincs rendben. 100$ alatt kellene maradni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.