Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akos96


Akos96
senior tag

Erre nincs mit mondani. :Y :C
20000 Ft-ért meg is venném :U :K

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) salival


salival
aktív tag

Nekem a fenti doboz jobban tetszik.

YNWA

(#3) rycsyke válasza salival (#2) üzenetére


rycsyke
csendes tag

a kartondobozon belül mindkettőben 1 pandora szelencéje van :U
amúgy, lehet megveszem 3 game 35k-ért simán megéri :DDD
meg hát gow, vagyis ha ps-ed van kötelező vétel :DD :))

[ Szerkesztve ]

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#4) #72042496


#72042496
törölt tag

Az amerikai kívülről nem tűnik egy nagy számnak, az európai viszont állat lett.

salival:

A középső képen csak a csomagolás látszik. Az tényleg randa, de kit érdekel, ha úgyis megy a szekrénybe/kukába/padlásra/kazánra. Maga a doboz a legalsó képen van. Vagy annál is jobban tetszik az első?

rycsyke:

Akkor belülről az amerikai is ugyanígy néz ki?

[ Szerkesztve ]

(#5) #72042496 válasza #72042496 (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Rákerestem, szóval a Google szerint igen, belül mindkettő ugyanúgy néz ki. Így viszont nem szerencsés azt írni, hogy szebb az európai doboza.

(#6) Vistaboy válasza #72042496 (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ne keverjük, nem a kinézetről van szó, hanem arról, hogy az európai verzió magába foglalja a játék mindhárom részét. Egyébként meg szerintem tényleg szebb a doboz is, jobban illusztrált, az amcsi dobozon csak a főszereplő van, fekete háttér előtt.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) elithun


elithun
őstag

Csábító...de annyira mégsem, hogy PS3-at vegyek. (naná, hiszen nincs rá pénzem :D)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) P00By


P00By
nagyúr

Nekem az amcsi doboz jobban tetszik.
Jó sok extra! :Y

(#9) #72042496 válasza Vistaboy (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

"...sokkal szebb dobozban fog érkezni, mint az amerikai verzió."

Erre a részre reagáltam. Az, hogy melyik a szebb, nemcsak szubjektív*, de lényegtelen is, mert az "igazi" doboz belül van, az pedig mindkét kiadásnál ugyanolyan.

* Szerintem az európai egy agyonzsúfolt, csiricsáré illusztráció. Nem tetszik. :)

(#10) Prof01


Prof01
veterán

Szép pack az biztos. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) aram01


aram01
nagyúr

dedurva

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) New Life


New Life
aktív tag

Van ilyen is? :U

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#13) fricz19


fricz19
őstag

kell egy ilyen:)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#14) Karr


Karr
tag

Nem értem mit vagytok úgy oda, ez csak egy jó közepes gyűjtői anyag. Lényegében ami collector az egy papírdoboz, egy zenei cd, és egy artbook. Ezek minden gyűjtői kiadás részét képezik, sőt, az alap, hogy egy így készült lemezt is mellé raknak. Bocs, a képeslapokat nem említettem.
Legalább egy 18 centis Kratos figurát mellé raktak volna, múltkor láttam 5 fontért, nem lenne nagy kunszt. Most komolyan, mitől ilyen nagy a doboz? A letölthető tartalmak foglalják a helyet, vagy a blue-ray lemezek?:)
Az lehet, hogy kiadják kicsit feltupírozva az első két részt, de az nem gyűjtői tartalom, az ilyet gold vagy anthology kiadásnak nevezik. Magyarul mixeltek egy fél gyűjtőit egy anthologyval. Ezért kicsit sok az a 35000 pénz.

(#15) kelzsoca válasza Karr (#14) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha valamihez hozzászólsz, legalább legyél tisztában azzal amit írsz!

Ezért ilyen nagy a doboz:

- Pandora Szelencéjének részletesen megmunkált másolata: [link]

https://vertigostore.eu

(#16) CSorBA


CSorBA
őstag

Hát őszintén szólva, én csak ezért veszek majd ps3at. Megveszem szépen ezt a kiadást, meg egy konzolt. :) Erre gyűjtögetek, mivel most ment tönkre a ps2őm :( És a gow1 kijátszása után a gow2 félbe maradt :(

(#17) doktordrog


doktordrog
aktív tag

20.000-ért gondolkodás nélkül megvenném, de 35.000 az húzósnak tűnik nagyon...

(#18) jookomak válasza doktordrog (#17) üzenetére


jookomak
őstag

nem is normál embereknek készült, hanem a kőkemény rajongóknak, no meg akik megengedhetik. ennyi pénzből 5-7 használt játékot lehet venni. minden esetre az egyik legextrább gyűjtői kiadás, amit láttam.

(#19) kelzsoca válasza doktordrog (#17) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha kicsit utánaszámolsz a dolgoknak a Gow 3 lesz vagy 13k, a collection olyan 11k körül kapható, ez eddig: 24k, egyébként az Überkonzolnál 29k-ért van kiírva ez a pack.

https://vertigostore.eu

(#20) Karr válasza kelzsoca (#15) üzenetére


Karr
tag

Csakhogy ez a Pandora szelencéje nem szerepelt a cikkben okoska. Vagy ezt enélkül is alapból tudni kell?

(#21) #72042496 válasza Karr (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

A 3. hozzászólásban írták.

(#22) Karr válasza #72042496 (#21) üzenetére


Karr
tag

Lehet, de attól még a cikkben nem szerepelt. És nem szerepel a Game-en sem, ennek utánanéztem. Bocs, a hozzászólásokat nem olyan figyelemmel olvastam mint a cikket. Ezért túlzás az a kioktató stílus, amellyel reagált a srác a hozzászólásomra.

(#23) #72042496 válasza Karr (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, a cikkből ezt én is hiányoltam. Hirtelen nem is tudtam hová tenni a szelencét, aztán a középső képet jobban megnézve leesett, hogy ezt rejti az európai doboz. De hogy az amerikaiban is egy ilyen van, azt csak a #3-ból tudtam meg.

(#24) kelzsoca válasza Karr (#22) üzenetére


kelzsoca
félisten

A cikkben valóban nem szerepelt, de azért megkereshető nem? [link]

Persze abban igazad van, ha egy ilyen hír/cikk kikerül egy ilyen oldalra, azért jobban át kellene nézni mielőtt kikerül, hiszen pont hogy a szelence az egyik fontos részlet. :F

Nem volt kioktató a szöveg, csak megjegyeztem, hogy máskor inkább nézz utána a dolgoknak, ezen nem kell megsértődni :)

https://vertigostore.eu

(#25) Karr válasza kelzsoca (#24) üzenetére


Karr
tag

Én utánanéztem mielőtt elküldtem a hozzászólásomat. Megnéztem a Play-en, az Amazonon mert gyanús volt, hogy ilyen tartalomra ennyit elkérnek, de ott nincsen Collector's Edition. Csak a Game-en találtam ott pedig pontosan ugyanazzal a tartalommal, mint itt. Szelencéről szó sem volt. Ezek után én azt hiszem megtettem ami általában elvárható, nem? Akkor tudtam volna megkeresni a szelencét, ha tudom, hogy keresni kell...
Nem figyeltem a 3. hozzászólást, de ha egy releváns blog illetve a Game téved engedtessék meg nekem is.

(#26) kelzsoca válasza Karr (#25) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyébként Ultimate edition, de nem számít: [link]

https://vertigostore.eu

(#27) doktordrog válasza kelzsoca (#19) üzenetére


doktordrog
aktív tag

25k-rel még kiegyezek :DDD

(#28) petifromvega


petifromvega
csendes tag

Dejo a Europaiaknak... it mar megse lehet venni a ultimate csomagot :O

(#29) L3zl13 válasza kelzsoca (#15) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Na nem fikázásképpen, de azért nagy a doboz, hogy legyen benne egy doboz... Hááát.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.