Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Akkor tényleg még keres is rajtunk az 576 az ingyen GoW3-al. :(((
Remélem egyszer majd kijön az összes rész PC-re is. De gyanítom, hogy előbb lesz Xbox360-om. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Slystyle


Slystyle
őstag

Hát Én nem veszem meg sajnos, mivel nincs boxom, de ha továbbra se lesz semmi hír a többi rész pc-s portjáról és persze anyagilag is olyan szinten fogok állni, hogy megengedhessek magamnak egy boxot, akkor tuti ki fogom próbálni. Az első része nagyon tetszett. :K

(#3) mickemoto


mickemoto
őstag

Nekem is nagyon tetszett az első rész pc-n, a másodikat is kipróbáltam box-on, de a kontroller miatt az nem jött be.Úgy vagyok vele ha nem jönnek ki pc-re akkor felejtősek.

(#4) DrTroglodyte válasza mickemoto (#3) üzenetére


DrTroglodyte
tag

Ha jól emlékszem, már a második rész is azért nem jött ki PC-re, mert amint az első rész PC-s portja megjelent, drasztikusan visszaestek a Boxos eladások, de a PC-s nem növekedett ugynakkor amértékben. Igen kitaláltad, SOKKAl kevesebb PC-s verziót vettek
És akármilyen fura, az Epicnél sem szeretnek ingyen dolgozni.
Box verzióból 6 millió felett voltak az eladások, a PC-s verzió nem érte el az egyet.

(#5) tonerz


tonerz
aktív tag

Több mint két hétig nyomtam a bétát, és valami eszméletlenül jó volt.
A 3. rész sokat fejlődött az elődökhöz képest, többek közt a bevilágítás és a színek is a toppon voltak.
Várom a teljest. :C

(#6) mickemoto válasza DrTroglodyte (#4) üzenetére


mickemoto
őstag

Nyugodj meg, ezelőtt sem és ezután sem fognak ingyen dolgozni az Epic-nél. ;)

(#7) nofi


nofi
őstag

Nem csodálom. A multi béta vegyes érzelmeket keltett bennem néha, de a coop kampány és a horda mód miatt nálam is tuti befutó :K

Ezek milyen árak? Megint 576-os? ;]

Xbox GT: nozsolt

(#8) talpalavalo válasza mickemoto (#3) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

majd kiderül ki is vírod-e ezt valóban....

(#9) mickemoto válasza talpalavalo (#8) üzenetére


mickemoto
őstag

Mivel nincs XBox360-om,így nem lesz nehéz.Régebben volt, kb.egy hónapig de eladtam mert nem tudtam megszokni fps-hez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.