Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

így tovább.
valaki ezzel nagyon durva pénzt akasztott le.

(#2) Mr President


Mr President
senior tag

Hagyjuk már az egészet. Én 3 hete ejtettem ki a kezemből a GG kijelzős telefonom fél méteres magasságból vagy még annyiból sem. És bepókhálósodott. Igaz nem túl durván de akkor is. Akkor miről beszélünk? Hol az ellenáló védelem?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#3) grabber válasza Mr President (#2) üzenetére


grabber
addikt

Megtudod ha lejted ;]

(#4) ROBERTOH válasza Mr President (#2) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Mert pókhálóba ejtetted :))
(bocs, nem hagyhattam ki ;) )

ez a kedvenc aláírásom

(#5) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Múltkor olvastam valahol egy cikkel a keletkezéséről.. Ez is mit sok "találmány" egy véletlen folytán lett kitalálva (már mint nem pont ez, hanem az elődje). Érdekes volt, ha valaki tudja hol van linkelhetné másoknak, biztos van akit érdekelhet :))

Biztos jönnek majd páran akik "becsapva" érzik magukat a gorilla glass miatt mert megsérült, de az üveg az üveg.. legyen bármilyen erős is, megsérülhet a fizikai behatás következtében (de jó eséllyel jobban bírja mint a sima üveg.. kivéve ha esetleg anyaghibás, mert akkor az ezen üvegben levő feszültség miatt sokall kisebb behatástól is megpattanhat/betörhet az üveg).

Mindenesetre elképesztő, hogy egy aránylag "kis" cég, hogyan keresi magát degeszre ezen termékével.

Szerk: mire megírtam már jött is valaki aki panaszkodik :) ... nincs "elpusztíthatatlan" anyag, üveg meg végképp.

Az én telefonomban "csak" a konkurenciának az üvege van: Dragontails (nem tudom jobb-e vagy sem, a Sony-k azt használják).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6) DemonDani válasza ROBERTOH (#4) üzenetére


DemonDani
addikt

:DDD

amúgy inkább készüléken, mint készülékben :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#7) gzbotii


gzbotii
veterán

En nagyon szeretem a GG-s telefonokat. Voltak esesek, nem is kicsik es olyanokat kibirtak..sokszor en csoalkoztam.
Volt eses 1.5 meterrol es repules 2m hosszan majd landolas jarlapon es semmi. Tiszteletem :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8) benito86


benito86
csendes tag

hát igen azért nem "csak marketing", sztem is számít vmit a GG, bár nyilván nem "plexi" :P
Fejlődés első lépcsőfoka, lesz ez még atombiztos is.

(#9) Mr President válasza ROBERTOH (#4) üzenetére


Mr President
senior tag

Bár abba esett volna :O Már megbékéltem vele, meg nem zavar használat közben. Viszont az is durva hogy többe került volna az alkatrész cseréje mint amennyit az egész telefon ér. :W

DraXoN: Nem is elpusztíthatatlanságról van szó, de egy tök átlagos elejtést kibírhatna.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#10) gzbotii válasza Mr President (#9) üzenetére


gzbotii
veterán

Milyen telefon ez?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11) Angel1981


Angel1981
veterán

Jó az a kép! :)

(#12) Mr President válasza gzbotii (#10) üzenetére


Mr President
senior tag

Galaxy S

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#13) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

velemenyem szerint karcosodas ellen a leg hatekonyabb.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) DraXoN válasza Mr President (#9) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

sajnos függ az esés szögétől.. és szerintem lehetnek rosszabbul sikerült példányok is amit kiszűrni nem teljesen lehet. .. sokan csak lelökik véletlen az asztalról és betörik.. míg hallottam már olyat, hogy valaki a telefonnal verte be a szöget (mert csak alapon.. mert biztosítása volt ... és mert cserélni akarta már -.- ... és mivel ettől nem tört be ezért végül áztatta a telefont).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#15) atoth válasza Mr President (#2) üzenetére


atoth
aktív tag

A GorillaGlas jelentősége a karc- és kopásállóságban van nem az ütésállóságban. Ez kellett ahhoz, hogy hosszútávon is használható érintőképernyős telefonokat lehessen csinálni. Egy keményebb leejtést általában maga készülékház sem bír ki sérülés nélkül. Vannak spéci ütésálló telefonok aranyárban ha valakinek az kell.

Egyébként, a Steve Jobs életrajzból nekem az rémlik, hogy a GG eredetileg a kutyának sem kellett és az iPhone tervezésekor talált rá az Apple és az ő beruházásukkal indult el az egész ténylegesen.

(#16) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Tényleg inkább csak a karcolódásoktól véd, a GG2 már jobban bírja az ütéseket.

(#17) lkasza válasza atoth (#15) üzenetére


lkasza
csendes tag

Az Apple cuccokon GG van? Nekem volt iPhone 4S-em és nem úgy tűnt hogy karc állóó lett volna az előlapja, nagyon könnyen karcolódott....

(#18) Speedricsi


Speedricsi
tag

nekem is nagyonnagy csalódás a GG... Egy eltörött, ami 2 nap alatt szarrá karcolódott (azért csak ennyi nap, mert 1 esést bírt), a note meg szintén tiszta karc... omnia 7 mindenféle hangzatos üvegnév nélkül karc nélkül kelt el 1,5 év után, ahogy az omnia hd is.. hozzáteszem, mind tokban van hordva és vigyázok rá..

(#19) pilsner


pilsner
aktív tag

SGS3 2 nap után karcolódott meg a zsebemben. Portól, azt hiszem. Egy kicsit jobb a semminél.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#20) gzbotii válasza atoth (#15) üzenetére


gzbotii
veterán

tessek? :DDD Es akkor miert ne alkalmazzak?
iCucokon hol van GG? 2G/3G/3GS egyik sem..i4/S-en sem az van, tudtommal :N

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21) Tikakukac


Tikakukac
titán

SGS tulajok pölö nagyon sűrűn szidják. Mondjuk többünknek a HD2 pedig sok év után is karcmentes, igaz és már befóliáztam fél éve. Minőségben itt is nagy a szórás, mert olyan nincs, hogy az egyik kibír 2-3 évet meg 3 tulajt a másik meg 2 hónap után karcos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) Misály válasza Tikakukac (#21) üzenetére


Misály
addikt

N8-on is az van, 2 ev alatt siman teleraktam annyi karccal hogy orom nezni.

(#23) Tikakukac válasza Misály (#22) üzenetére


Tikakukac
titán

Csak mondtam egy példát. Valami régi topikban tűnt fel, hogy SGS tulajoknak a nagyon nagy többsége szidta a GG-t. Meg van még gondolom pár, aminél dettó megvan. Ennek ellentmond, hogy sok másik teló meg vígan éli életét és nem szedi a karcot. Beszállító fronton is van itt valami buzera, ezt szinte biztosra veszem, mert gyanús nekem ez a sok egybeesés.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24) Misály válasza Tikakukac (#23) üzenetére


Misály
addikt

Szerintem meg van ahol nincsenek annyira elszallva a vasarlok, es kritikusabbak.

(#25) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Azért jó látni, hogy sokan a mai napig nem értették meg a gg lényegét és mondják, hogy mennyire rossz dolog.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#26) enginev3.0 válasza Tikakukac (#23) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megint az összeesküvés elméletek ;]

Múltkor láttam egy törött kijelzős SGS-t, pedig azt mondták nem esett nagyot

Nekem a DHD kiesett kocsiból, kb 1 méter magasból de semmi baja nem lett, csak a fémnek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) dalek


dalek
tag

HTC Desire telefonom volt, rövidnadrág zsebében kicsit ráfeküdtem. Egy tized másodpercre, és nem erősen. Szanaszét törött a display, de az üvegnek semmi semmi baja nem lett.

Soha nem tartom tokban vagy fóliázom a telefonjaim kijelzőjét, LG Arena, HTC Desire, most pedig LG Prada, soha nem sikerült összekarcolnom, pedig zsebben tartom, néha apró és kulcs mellett.

Nálam bizonyított :))

(#28) Zirowe válasza Mr President (#9) üzenetére


Zirowe
nagyúr

5.68$ egy új digitizer hozzá, akkor bele se merek gondolni mennyit érhet a telefonod. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29) Laci.M válasza DraXoN (#5) üzenetére


Laci.M
senior tag

Itt van az a cikk, tényleg megéri elolvasni. LINK

(#15) atoth

A cikkben benne van, hogy először a Motorola adott ki telefont üveggel, de végül az Apple terjesztette el a GG-t, illetve ő volt az első nagy megrendelő.

Aláírás

(#30) Tikakukac válasza Misály (#24) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem értem. Adott egy raklap telefon, amik karcolódnak, és adott egy másik csomag több márka és típussal amik nem. A tulaj, hogy mennyire kritikus senkit sem érdekel, vagy van karc vagy nincs. Ha esetleg arra gondoltál, hogy egy őskövület manapság 35k-t érő telefonra verjük ki és félünk bevallani, hogy tiszta karc, akkor rossz helyen jársz. Ennek a legkisebb köze van a tulaj elvakultságához.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szép eredmény! Grat nekik!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#32) sixpak válasza DraXoN (#14) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én Defy-t használok már több mint másfél éve és egy karcolás sincs a kijelzőn. Ez alatt az idő alatt nagyon sokszor leesett (a gyerekek játszanak vele, etc.), de eddig semmi baja. Nyilván a szerencsének is köszönhető, hogy még egyben van a telefon, de GG nélkül - olyan eséseknél, amit ez túlélt - még a szerencse sem segítene.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33) Misály válasza Tikakukac (#30) üzenetére


Misály
addikt

Ne probald meg kitalalni mire gondolok ha nem megy.

Pusztan arra szerettem volna ravilagitani hogy a GG egy apro edzett uveg. Ennyi, nem sokban kulonbozik egy irodahazi ablaktol, aki ennel tobbet var az benyalta a marketinget meg a kamuvideokat.

(#34) gzbotii válasza Misály (#24) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem meg, nezd emg nekem hany keszulekem volt es ami GG-s annak semmi baja nem volt..soha.
3GS meg Xperia X10 mini hetek allatt tele lett karcolva, keremszepen ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#35) sarkanyolo2 válasza DraXoN (#5) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez volt az szerintem, mindenkinek AJÁNLOM!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#36) raub


raub
tag

Gratulálok nekik!
Nekem van egy HTC Sensation készülékem, ami egy motorozás alkalmával olyan 170-nél egy ,, Mit keresek én itt?! " felkiáltással elhagyta a kabátzsebemet... :F
Megáltam, érte mentem, de ekkorra már átmentek a hátlapon párszor.
Annyi történt a telóval, hogy a hátlap - ami bővelkedik a fémben :D - rongyá hajlott, az akku szélei teljesen lekoptak és nem lehetett vissza tenni, ám ami a legszebb, hogy a kijelző alsó sarkából ugyan lepattant egy kb. 1-1.5 mm rész, de ezen kívűl semmi, de SEMMI karc!!! :C
Ezek után én mélyen fejet hajtok a GG. előtt!!! :D :R

(#37) Mr.Grincs válasza gzbotii (#34) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez a gorilla glass üveg iszonyat jó addig amíg meg nem sérül a telefon...Az én személyes példám az hogy véletlenül rádobtam az ollót a telefonra és kipattant egy pici darab belőle..Nem is figyeltem hogy hol a teló csak félredobtam az ollót naná hogy a kijelzőre sikerült....Más hiba miatt gariba cserélték a telefont újra...Amikor levettem a fóliát róla ami gyárilag volt rajta abban a pillanatban raktam is rá a kijelző és a hátlap védő fóliát..Gorilla glass ide vagy oda meg mit bír, kiló apró a zsebbe meg kulcsok meg stb és nem karcolja össze a telefon kijelzőjét. Én inkább fóliával használom az a tuti..

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38) Tikakukac válasza Misály (#33) üzenetére


Tikakukac
titán

Fogalmazz és írj le mindent, akkor nem kell tippelgetni. Ez nem totófórum.

Értsd már meg, hogy bizonyos típusokra rengeteg panasz van, valamelyikre meg alig vagy semmi. Nehéz ezt megérteni és tudomásul venni? Nem marketing, nem rizsa, nem agymosás. Tény.
A gyártásnál és a megrendelő függvényében gondolom eltérhet az anyagminőség vagy a specifikáció részben. Hihetetlen? Szerintem annyira nem. A többit rád bízom.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#39) Misály válasza Tikakukac (#38) üzenetére


Misály
addikt

Leirtam mindent. Te probalsz meg sikertelenul a sorok kozt olvasni:)
A specifikacio annyi hogy GG mindegyik esetnel, esetleg uj generacio (GG 2 errol nem tudok erdemben nyilatkozni), a regiek (SGS, N8) szimpla edzett uvegek, a tobbi brand es marketing.

[ Szerkesztve ]

(#40) Tikakukac válasza Misály (#39) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem szeretek a sorok között olvasni, azt szeretem olvasni amit leírnak. A napi nem tudom mennyi hsz.-ből amit 1-2 topikban átolvasok eldurranna a fejem, ha barkóbáznom kéne.
Lehet rosszul gondolom, de ha valamire adja a nevét a GG akkor ott valaminek meg kell felelnie a dolgoknak, viccből nem sütik rá mindenre, tök mindegy milyen külső gyártó csinálja, specifikációk vannak. Ha ez így van, akkor egy korosabb GG-s telónál, mint a hd2, miért is sikerült jobbra csinálni az üveget, mint egy fiatalabb, mondjuk sgs-nél?

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#41) Misály válasza Tikakukac (#40) üzenetére


Misály
addikt

Honnan tudjam, hol erdekel? Az N8-ban az van es karcolodik. Ennyi. Ellenallobb mint az atlag de en nem varok tole csodat. A minoseges osszeeskuvesedet meg toronymagasrol leszarom, mivel nem erdekel, hogy mas tipuson mit csinal a hires GG ha az en keszulekemen karcolodik. Mivel en ezert fizettem. Gondolom ez a gondolatmenet meg megy.

(#42) Alvin76


Alvin76
tag

nekem SGS2 esett többször betonra "pofával", járólapra élével a sarkára1.5m magasságból, a keret megsérült de az üveg karcmentes, 8 hónapos telefonról van szó, pedig tok nélkül a zsebben hordom, igaz igyekszem nem rakni mellé semmit.

(#43) Tikakukac válasza Misály (#41) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerintem meg van ahol nincsenek annyira elszallva a vasarlok, es kritikusabbak.

A későbbiekben erre reagáltam, mert a kijelentésed így ebben a formában hülyeség. A Nokián fos, elhiszem, okés, ideges is vagy, mert sok pénz volt és nem azt kaptad. Ettől még más telefonon lehet jó, és a tulajnak sem kell hazudniuk meg elvakultnak lenniük. Mert az övékén jó és nincs vele baj, tényleg nem karcolódik. Ezért nem kell felkapni a vizet és egyből ráfogni a tulajokra, hogy márpedig azokon is rossz, csak nem vallják be mert blablabla.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#44) lexter00


lexter00
őstag

A Gorilla Glass nem törésálló ezt senki se mondta,ha fémmel érintkezik pl olló,kés,kulcscsomó az ellen véd és nem karcolódik de az ásványoktól pl por vagy kavics már karcolódik.Ezt nem árt tudni.

(#45) Misály válasza Tikakukac (#43) üzenetére


Misály
addikt

Nem vagyok ideges, es nem arrol beszelunk, hogy nem azt kaptam amiert fizettem. Vegig arrol pofazok hogy maga a GG van tulmisztifikalva, es ahogy alattad is irtak es en is megprobaltam belepreselni a fejedbe, nem ved minden ellen...

De szerinted minosegbeli szoras van es amugy van olyan ami minden ellen ved. De segitek, az uveg + kavics (barmekkora meretu) = serult uveg. Igy mar erted?

(#46) Tikakukac válasza Misály (#45) üzenetére


Tikakukac
titán

Valamennyire konyítok hozzá, elhiheted, nem magyar-töri szakon húzom az igát.

Hol írtam, hogy minden ellen véd? Sehol. Homokkal gyönyörűen el lehet ezt is intézni, mint ahogy érdemes megnézni mennyi pókhálós teló van apróban. Sok. Edzett üveg, ez is a hátránya, ez van. Mindezt tudom.

De azért álljon már meg a gyászmenet, ha egy Defy, amit haverom heti szinten dobál és kapja az ívet, 1 év alatt kapott 3-4 mikro karcot, egy zsebben hordott, 1 hónapos sgs vagy random teló, amire tényleg vigyáztak pedig alsó hangon 2X ennyit kapott el. Szerintem igen, ha egy topikban ömlenek a GG fikás emberek egy másikban meg nem, akkor talán, mintha egy icurka-picurka esélye lenne annak, hogy mégsem a userek a vadbarmok.

Továbbra sem állítottam sehol, hogy karcolhatatlan.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47) Peterson_


Peterson_
addikt

Nekem a tapintásra és pontosságra kellemesebbnek hatott a GG-s mobil(szolgálati)
Mint a saját sima plexisem.
Aztán lehet hogy bebeszélem magamnak:DDD
De sajnos karcolódik ez is, meg törik is szépen:(

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#48) Misály válasza Tikakukac (#46) üzenetére


Misály
addikt

En is leirhatnam hogy ertek hozza, de nem leszunk elorebb.

En meg tovabbra is azt allitom, hogy nem karcolhatatlan, es egy szoval sem mondtam hogy te ilyet mondtal. Ennyi. Semmi tobbet, ezert felesleges barmit is bizonygatnod, plane annak fenyeben mernok ur, hogy nem igazan erdekel.

Akkor mi a budos jo feneert nem akarod felfogni amit irok? Mit olvastal te eddig vagy minek farasztaz az osszeeskuveselmeleteiddel? Leirtam, hogy nem erdekel nemde?

Akkor meg miert nem fejezed be? Es miert akarsz a sorok kozott olvasni ha nem megy? Minek akarsz engem olyasmirol meggyozni ami engem valojaban kurvara nem izgat?

(#49) Tikakukac válasza Misály (#48) üzenetére


Tikakukac
titán

De szerinted minosegbeli szoras van es amugy van olyan ami minden ellen ved.

aztán

En meg tovabbra is azt allitom, hogy nem karcolhatatlan, es egy szoval sem mondtam hogy te ilyet mondtal.

Fejezzük be, rendben van. Ha egymás utáni 2 hsz.-ben is ellentmondás van, akkor tényleg vonuljunk el.

Minek akarsz engem olyasmirol meggyozni ami engem valojaban kurvara nem izgat?

Tényeket mondtam. Ha nem fogadod el, nem érdekel. Csak ne állíts akkor valótlant és ne gyanúsítsd meg azzal a többi tulajt, hogy nem elég kritikusak a telójukkal szemben, és ezért nem vallják be, hogy a GG-s telójuk tiszta karc.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50) Misály válasza Tikakukac (#49) üzenetére


Misály
addikt

"hogy sok másik teló meg vígan éli életét és nem szedi a karcot."

"Mert az övékén jó és nincs vele baj, tényleg nem karcolódik"

Szedjunk ki meg felmondatokat, hatha bejon a szuggesszio. A kovetkezetessegem tenyleg kitert a sodrabol, ez van. ( De ha nagyon szorszalat hasogatnek, tenyleg nem mondtam, irtam;) de szolj ha hallottad a hangomat ) De a vegso velemyem nem valtozott. Olyan dolgot akarsz bebizonyitani, amivel senki nem lesz elorebb. Plane nem erdekel.

De ha ez vigasztal, tokre igazad van es sokkal jobban ertesz hozza mint en.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.