Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) fri


fri
tag

Használtam HeroHD-t is de nekem Hero2 van. A silverre biztosan nem cserélném le. Én 65-ért vettem bontatlan csomagolásban, bár számla nélkül hozták be.
Nem az ára a durva, hanem az, hogy itthon jóval drágább mint kint !!! Arról nem is szólva, hogy kint kicsit többet is keresnek így nekünk csak azért drágább mert annak érezzük...meg persze ÁFA+VÁM...

Csak mellékesen: a white kb a hero hd szinvonalát hozza, tehát akkor inkább érdemes azt megvenni használtan féláron. A Silver előnye a beépített wifi. Ha a bolti árakat nézem, akkor valóban érdemes ezt venni, mert 80e körül van a Hero2 és a wifi még legalább egy húszas...tehát jobb vétel... Bár ha már ennél olcsóbban veszed...pont nem éri meg a Silver... Viszont a silverhez ugyancsak meg kell venned mindent, metr ahhoz sem adnak sok mindent, viszont Hero2-ből van motorosport edition, amihez nagyon sok kiegészítőt adnak.

De ha a Black editiont veszed...na az már szignifikánsabb különbséget mutat minőség de főleg ár tekintetében ! Bolti ára 130e felett van és nem kapsz hozzá semmilyen rendes felfogatót ! Viszont ezzel az árral már messze van a konkurencia felett.

Használt Hero-t is érdemes venni, mert ha nincsenek külsérelmi nyomok, nem lehet tönkre tenni őket. Egy dologra nagyon figyeljetek: a készülék saját lencséjét nagyon meg kell vizsgálni, mert az a gyenge pontjuk ! A legapróbb, tűhegynyi repedés is becsillanást fog okozni ! Mivel este nem nagyon használod, mert nem látszik rajta semmi, ezért nyilván a napos felvételeken. Ha csak kicsi a sérülés, akkor elhanyagolható a becsillanás, de egyébként... Mivel a lencse ára 80$ kicsit költséges a csere és azáltal, hogy ragasztva van, borzasztóan veszélyes a cseréje. Nem is nagyon vállalják. A lencse már attól is sérül ha pofával az asztalra teszed...szal vigyázat, de ez valszeg ez a későbbi modelleknél is ugyanígy lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.