Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Profi kis cucc! Volt szerencsém kipróbálni családon belül. :C

⭐ Stella

(#2) BatchMan


BatchMan
senior tag

Már tudom, miért kell 4K TV-t vennem.

Korrekt cucc, főleg az optika lepett meg, mélységélességben egész jól muzsikál. A célnak kifejezetten jó. Kár, hogy a gyártók ennek megfelelően lőtték be az árát is.

(#3) Borisz76


Borisz76
veterán

Pont tegnap láttam egy üzlet polcán....ha jól rémlik akkor 450 euró volt.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4) MadOnion


MadOnion
csendes tag

Köszönjük a remek írást! :R

[ Szerkesztve ]

Nem minden arany ami fém is.

(#5) MarQs


MarQs
senior tag

Navégre! Már aszt hihette az ember, hogy sosem jutunk el idáig.... minőségben. Az árakra ez persze nem igaz.
Köszi a tesztet, kafa!
:)

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#6) Darth Sith


Darth Sith
tag

A cucc elég jó, de annak tudnék igazán örülni, ha lenne belőle egy kisebb, hosszúkás, főleg henger alakú verzió, nem csak ez a téglatest. Motorozáshoz bukóra sokkal jobb lenne egy ilyen kialakítás a menetszél miatt. Mert snowboard mellett, max 60-80km/h -val közlekedik az ember (ha nem profi műlesikló) oda egészen elég. De motoron azért elég gyakran van 100 fölötti tempó valamint az utakon, pl rakpart, hidakon elég nagy szél van alapjáraton is, ehhez még hozzá jön a menetszél, akkor már nagyon nem kellemes amikor egy ekkora téglatestet elkezdi rángatni a szél hatására a bukósisakot :D
Ilyen belsővel és egy kis henger testtel must-have vétel lenne :)

(#7) tntmax


tntmax
aktív tag

Nagyon szimpatikus kis kamera, már az első széria óta tetszik. Kár hogy 2560x1440 és hasonló felbontásokat nem tud, csak ilyen összevissza méreteket FullHD és 4K között.

(#8) Darth Sith


Darth Sith
tag

Megnéztem a teszt videókat és összeségében jók, de egy dolog zavar. Pl bicikli vagy motor esetén utcai használat során egyik autó rendszáma sem igazán olvasható le 1080p mellett sem, egyszerűen elmosódnak. Tehát elmegy az ember túrázni és véletlenül közben elütik, akkor tök jó lenne bizonyítéknak a videó, de pont nem olvasható le rajta a lényeg.. :(

(#9) schawo


schawo
titán

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10) elefant válasza Darth Sith (#8) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hhát én simán le tudtam olvasni a rendszámokat. az első videót néztem, ahogy megyek át a hídon,és ott még a szembejövőké is megvan (nyilván full hd, teljes képernyőn)

(#11) elefant válasza Darth Sith (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát ebben lehet valami. mondjuk szerintem a legjobb a kormányra tenni, úgy az lcd is használható közben. kényelmesen le lehet hajtani, akár menet közben is lehet variálni a beállításokkal, ha félszemmel az utat nézed (én persze nem csináltam ilyet, csak mesélték)

(#12) Murphistic


Murphistic
aktív tag

Mindig is szimpatikusak voltak a GP kamerák, lehet egyszer nekem is lesz egy.
Azonban szerintem módosítsátok a linket a tesztnél. Volt rá példa, hogy egy oldal tesztjét levetette a gyártó, mert a linkben benne volt a h**o meg a g*p** szó. DMCA noticet küldtek érte, úgyhogy szerintem el is mentem a tesztet, hogy meglegyen máskorra is.

;]

Természetesen feliratkozok a hálás olvasók listájára :R .

[ Szerkesztve ]

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#13) Márton


Márton
nagyúr

Felvétel megállás, menüben fagyás volt a teszt során?
Pontosan milyen kártyát használtatok?
thx

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#14) elefant válasza Márton (#13) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nem volt semmilyen hiba, nem állt le a felvétel, és fagyni se fagyott egyszer se. mondjuk csak egy hete van nálunk a termék, szóval lehet, hogy később produkál ilyeneket. egy 16 gigabájt tárolókapacitású kingston micro SDHC kártyát használtunk hozzá (kingston sdc10/16)

(#15) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Azt nem lehet tudni, hogy Battery BacPac-kel mennyit bir kb? :F

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#16) zeg válasza Darth Sith (#8) üzenetére


zeg
senior tag

Ahhoz hogy a igazságügyi szakértő elfogadja, kell rá gps egység, és nem módosítható(csak róla letölthető) fájl. Ezért nem sokat érnek a szimpla menetrögzítők, melyeket a bírónak nem kell figyelembe vennie.
Egy példa: [link]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#17) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A 720p 120fps is hordoz magában kreativitást.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#18) sto1911 válasza zeg (#16) üzenetére


sto1911
veterán

Ez egy reklam, az adott cucc oldalan. Mar miert ne lehetne utolag modositani a felvetelt? Szerintem ez azt is jelenthetne, hogy pl. PC-n nem tudod lejatszani, mert ugy van kodolva, meg sok egyebet is.
Es nem latom ott a vizsgalat eredmenyerol a hiteles bizonyitvanyt, ennyi erovel en isideirhatom, hogy fuggetlen igazsagugyi szakerto vizsgalta emg ezt a hsz-t, es tenyleg az en velemenyemet tukrozik...

+ nehogy mar osszeutkozik ket ember, ott maradnak a helyszinen, es egy barmilyen kameraval keszult felvetel ne lenne bizonyitek. Ennyi erovel a biztonsagi kamerakat is feleslegesen teszik ki.

[ Szerkesztve ]

(#19) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Jó cucc, de én nagyon várok már egy PH!-s Sony HDR-AS15 tesztet is!
Az eddigi összes összehasonlító videóban veri a H3 Balck-et. Sokkal élethűbb színek, (szerintem) élesebb is a kép, rossz fényviszonyok mellett is sokkal jobb felvétel, jobb képstabilizátor és nem mellesleg olcsóbb.

video1
video2

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#20) elefant válasza Antibazsi (#19) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

okok! úgyis tervbe vettük.

(#21) Antibazsi válasza sto1911 (#18) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

A biztonsági kamerák többsége is kódolva rögzítenek, általában csak a saját felvevő eszközével lehet visszajátszani. Tényleg van erre valami előírás vagy szabvány vagy mi.

Üdv, Balázs

(#22) zeg válasza sto1911 (#18) üzenetére


zeg
senior tag

Az említett eszközről csak a saját lejátszójával nézheted meg a fájlt, és nem tudod módosítani, mert nem a szokásos avi vagy mpg. Az hogy neked, vagy nekem ez nem tetszik(mert a gps-es egységek sokkal drágábbak és bénább minőségű felvételeket készítenek), kábé lényegtelen. Ne nálam reklamálj, hanem a jogalkotónál. :(
Nem csak a linken szerplő gyárt ilyen paraméterekkel készüléket, 15-20ezres nagyságrendben vannak az ebay-en a kínai cuccok, melyeket ugyanúgy be lehet vizsgáltatni és ugyanúgy köteles elfogadni a bíróság, mint a sokkal drágább darabot. szvsz a linken szereplő is egy 15 ezres kínai darab, némi felárral :)

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#23) sto1911 válasza zeg (#22) üzenetére


sto1911
veterán

Nem nalad reklamaltam, viszont ez a lenyeg:
"15-20ezres nagyságrendben vannak az ebay-en a kínai cuccok, melyeket ugyanúgy be lehet vizsgáltatni és ugyanúgy köteles elfogadni a bíróság, mint a sokkal drágább darabot. szvsz a linken szereplő is egy 15 ezres kínai darab, némi felárral "

Es amit meg en hozzatennek, hogy hiaba nincs bevizsgalva, az esetek 99%-ban valamit bizonyit a felvetel (lsd. orosz autosvideokat :DD)

(#24) atus72 válasza sto1911 (#23) üzenetére


atus72
senior tag

Így van, a semmihez képest komoly előny ha van felvételed, egyébiránt meg csak pénz kérdése GPS-t hamisítani :)

(#25) zeg válasza atus72 (#24) üzenetére


zeg
senior tag

Meg gyorsulásmérőt is hamisítasz, a gps-nek hamis de valódi adatot küldesz, sőt ha már nekiestél egyből feltöröd a kódolt videoformátumot. :D
Persze, minden pénz kérdése, csak épp az nem mindegy hogy a bíró köteles-e elfogadni a kamerát (gps, gyorsulásmérő, nem módosítható formátum), vagy ha úgy tartja kedve és olyan a csillagok állása, akkor esetleg figyelembe veheti('sima' felvevő).

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#26) zeg válasza sto1911 (#23) üzenetére


zeg
senior tag

Az orosz jogrendszert ne keverjük ide, itten kérem szabályok vannak mindenre!
Ez esetben meg gumiszabály, ezért vagy kénytelen körülbástyázni magad gps, gyorsulásszenzor, módosíthatatlan formátum, dupla kamerás(belső és külső) cuccal, és nem elegendő pl. egy kihalt útszakaszon tanúk nélküli baleset esetén a nyolcezres vaterás led-es menetrögzítő.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#27) zeg


zeg
senior tag

Pl. az ügyvéd azt fogja neked mondani, hogy sötét volt, a felvételen nem kiolvasható a rendszám, semmi nem igazolja hogy az eset ott és akkor történt, ráadásul a felvételt módosíthattad, azaz nem is úgy történtek a dolgok, ahogyan elmondtad. Így kenheted a hajadra az mpeg fájlodat.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#28) sto1911 válasza zeg (#26) üzenetére


sto1911
veterán

Ki beszelt az orosz jogrendszerrol?
Mar miert ne lenne eleg ha tisztan latszik rajta minden? Egy jol lathato rendszamot egy ugyved sem fog megtamadni, mert vilagraszolo balhe lenne belole. Ennyi erovel a tanuk sem megbizhatoak, mindneki azt hazudik, amit akar.

@(#27): azert az nem kis dolog ugy modositani egy felvetelt, hogy egy karambol mashogy latsszon, nem? Amugy meg karambol utan atmasolod a telora/notira, kijonnek a zsaruk, egybol mehet is bizonyiteknak.

[ Szerkesztve ]

(#29) schawo válasza zeg (#27) üzenetére


schawo
titán

Bizonyítékként nem fogják elfogadni, de az nem jelenti azt, hogy nem is lehet bemutatni, és a benyomás is megmarad.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#30) zeg válasza sto1911 (#28) üzenetére


zeg
senior tag

És ha pont a töksötétben tekersz a GoPróval, és úgy megy veled szembe a mocskos rendszámtáblájával hogy semmit sem látni belőle? Ha oldalról vág telibe úgy, hogy nem látszik a rendszámtáblája, akkor mit csinálsz? A probléma már eleve ott keződik hogy átmásolod, és ott folytatódik hogy módosítható.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#31) sto1911 válasza zeg (#30) üzenetére


sto1911
veterán

En nem konkretan errol a kamerarol beszeltem, hanem altalanossagban a felvetelekrol. Es siman kapni harmad- meg negyedaron olyan cam-et, ami infras es sotetben is eleg jo kepe van.

Ha oldalrol kapnak el, es ram akarjak kenni (mert tortenetesen nem en vagyok a hibas) akkor meg bemutatom, hogy szepen mentem, ahogy illik, szabalyokat betartva.

Minden modosithato.

[ Szerkesztve ]

(#32) zeg


zeg
senior tag

Részemről befejeztem az off topikot, hiszen a cikkben szereplő kamerának nem feladata eljárásban bizonyítania. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#33) BaLee válasza elefant (#20) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Na azt én is nagyon várom! Egyik legjobbnak tűnő alternatíva ezzel szemben.

(#34) Akula


Akula
őstag

egy kicsit túlárazott de jónak tűnik :C

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#35) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Virtuális ejakulációm támadt! Tényleg jól sikerűlt a kütyü! Pénzhijján meg kell elégedjek HD Motorsport Hero-mmal. Persze nem bánkódok, mert a célnak az is megfelel.
Az UHD meg csak marketing fogás, a12fps elég kevés, és nincs is igazán min megnézni, nem is beszélve arról, h. milyen HW igényes a vágása.
Kijelzőt én is vettem hozzá anno, mindenkinek ajánlom, mert a kezelése enélkűl nehézkes.

(#36) predakon


predakon
őstag

Jó kis cucc leszámítva azt hogy a neten keringő hiper szuper videók minőségét a való életben soha a büdös életben nem éri el a kütyü.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#37) arn


arn
félisten

A kep mellett a hangra talalhatnanak megoldast, hogy ne ugy szoljon, mintha beszorult volna a fejem a befottes uvegbe.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#38) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

DH-hoz jól jönne.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) elefant válasza predakon (#36) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát nyilván csak a nyers videókat és képeket tettük fel. ha valakinek van némi affinitása a szerkesztőprogramokhoz (akár csak minimális szinten is), akkor azért a végeredmény sokkal jobb lehet, de csúnya csalás lett volna olyan fotókat és filmeket berakni ide.

(#40) elefant válasza arn (#37) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ezzel egyetértek, a hangrögzítés szerintem ennek a műanyag védőtokos megoldásnak az egyik nagy hátránya.

(#41) elefant válasza Cynicelectro (#35) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

igen így van, szerintem a "rendes" LCD nélkül ez csak félkarú óriás. tényleg megéri azt a 27000 forint pluszt, akkora hozzáadott értéket jelent.

(#42) Glenda


Glenda
addikt

Szuper teszt, köszi!
Szemezek vele egy ideje, így rá tudnám venni magam az ejtőernyőzésre meg a gokartozásra, meg más lenne bicajozni is.
A kutyás ötlet meg zseniális, bár nekem nem sikerülne, a tacskó lowrider :)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#43) atiapa válasza BaLee (#33) üzenetére


atiapa
tag

Üdv!

Annyiban nem alternatíva, hogy a sony csak 30fps-t tud fullhdben. Ez óriási különbség.

-----Ivy-----

(#44) narumon válasza sto1911 (#28) üzenetére


narumon
őstag

"Egy jol lathato rendszamot egy ugyved sem fog megtamadni, mert vilagraszolo balhe lenne belole."

De pont ez is a gond vele. Egy rendszámot bármikor átírok neked egy videón úgy hogy fel sem fog tűnni....

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#45) sto1911 válasza narumon (#44) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor baleset utan odamegyek es letepem, ez rajta lesz a videon is, meg be tudom mutatni :DD

(#46) Dark Archon válasza Darth Sith (#6) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én is valami jobb minőségű 720p@60fps bulletcam-re vágyom, mert ez a kocka ormótlan. Főleg ennyiért.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#47) BaLee válasza atiapa (#43) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Akinek az kell annak biztos nem. De 720p-ben az is tudja a 120fps-t 720p meg már nem rossz minőség.

(#48) Márton válasza elefant (#14) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, de gondolom nem a 45mbites protune módban vettetek fel,
vagy azt is kipróbáltátok pár percig?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#49) elefant válasza Glenda (#42) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát a tacsi tényleg az, de talán a nyakörvére rá lehet tenni normálisan. próbálkoztunk a fejpánttal, de az nem működött, úgyhogy egy eléggé ideiglenes megoldást rögtönöztünk..

(#50) elefant válasza Márton (#48) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

igen, az protune-t is kipróbáltuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.