Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

ez számomra csak ködösítés volt :(

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

nem sok információtartalma van ennek a nyilatkozatnak. már múlt évre ígérgették, hogy özönleni fognak az androidos modellek, de eddig egyetlen olyan van, ami tényleg napvilágot látott.
ezen kéne segíteni, de gyorsan. én nagyon szívesen hozzájárulnék a platform sikeréhez egy telefon vásárlásával, de egyszerűen nincs mit...

(#3) asadasad22 válasza #16820480 (#2) üzenetére


asadasad22
őstag

dettó, bár az új teló vásárlásáig még várok pár évet sztem.

(#4) DarkByte


DarkByte
addikt

Azon szoktam ilyenkor gondolkodni hogy ezek a hírek hogyan keletkezhetnek. Nincs semmi értelmes és kicsit remix -elik a szerkesztők a régieket? :DDD Az általánosan tudott dologknál többet ugyanis megint nem tudtunk meg az Android -ról.

A Google jobban tenné ha nem lenne egy elszállva magától, még jóformán fizikai telefon sincs és ennyire magabiztos. Szimpatikus a platform, csak nehogy halva született legyen.

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

Android, dual sim, touchscreen, és qwerty ami nekem kell, utóbbi lehetőleg csúszkásan, oldalra, hogy hozzá is férjek. Ha ez megvan, akkor jó. Na rendben, egy GPS-t még beletehetnek, hogy túrázáshoz is hasznűálható legyen. Autós navigációnak célszoftvert, céleszközt preferálok, TMC-vel, lane assistanttel.

(#6) (An)Dante válasza DarkByte (#4) üzenetére


(An)Dante
őstag

A Google negyedéves beszámolójából ennyi volt az összes értelmes adat. A teljes cég nyeresége nem túl érdekes, az Android részlegről meg nem árultak el semmit, másfelől meg megy a hitegetés, persze mi mást mondhatna egy cégvezető..

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#7) DarkByte válasza (An)Dante (#6) üzenetére


DarkByte
addikt

Május 27-28. -án lesz a Google IO fejlesztői konferencia, kíváncsi vagyok ott kapunk-e valami pluszt Android -ról. Illetve ahogy nézem Google Chrome -hoz is lesz szó kiegészítők írásáról; egyik dolog amit már nagyon várok hogy elérhető legyen.

(#8) #16820480 válasza asadasad22 (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

én nyáron akarok újítani. abban reménykedem még, hogy az OPhone megjelenik addig, az teljesen jó lenne, valahogy kigazdálkodnám az árát. elvileg olyan ~2 héten belülre ígérték, kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

(#9) (An)Dante válasza #16820480 (#8) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az OPhone csak Kínában lesz hivatalosan elérhető China Mobile korlátozással, nem?

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#10) #16820480 válasza (An)Dante (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

de igen. de ez nem nagyon zavar :) amúgy nem hiszem, hogy túl sok korlátozás lesz rajta, legfeljebb CM-os menü, ahol pár link az ő szolgáltatásaikra mutat. mivel arrafelé nincs ártámogatás, így nincs hálózatfüggőség sem, meg hűségszerződés (többek közt ezért sem tudtak betörni oda az iphone-nal, mert a CM nem engedte azt a konstrukciót).

(#11) rootkiller


rootkiller
őstag

Én még nem láttam androidos telefont. Itthon kapható olyan? Kíváncsi leszek, hova fog fejlődni, de léte mindenképp jó.

Artengo TR 990 Pro

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Majd meglátjuk még ezt....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.