Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#577) m_makai válasza Yeffy (#557) üzenetére


m_makai
tag

Üdv!
Szerda óta használom, leírom az első benyomásaimat. Nexus5-ről váltottam, amit '14 március óta használtam, alapvetően gondtalanul. Gyors és egyszerű volt az átköltözés.
Külső: a káva hiszit elég érthetetlen lehet képen ronda, élőben kényelmes. Elég masszív a fémház és nem a képernyő tűnik a teherhordó felületnek (N5 egyik hibája), ha lenne védelem a kamera lencsén akkor lehet nem is vennék rá tokot. HTC ONE S-em tűnt ilyennek anno, az pedig sokat bírt.
7.1+ elsőre tetszik és stabil, szépen használtam is a funkciókat amik máshol nincsenek. Egy képernyővel kevesebben elférek mint az N5-ön. Akku időről nem tudok nyilatkozni majd kb 2 hét után, de a terhelést stabilan mindenféle akadozás és újraindítás nélkül bírta. Folyamatos Waze navigálás, működő képernyővel és BT rádió kihangosítással amin zene ment (nem stream), talán még hívtak is közben kb 2 órán keresztül. Minden hiba nélkül hozott nem melegedett a töltéstől sem, és 90%-on volt kiszálláskor. Aztán fél nap netmegosztás kábelen notebooknak. Közben streameltem róla podcastet, vagy használtam egyéb dolgokra. Stabilan hozta.
Kicsit félek hogy nincs rendes képviselet MO-n, N5 esetében az LG háttér kiváló és segítőkész volt, remélem pixel 2-re ez javul. Elvárásaim, hogy 2,5 évig kb fórum közelébe se kelljen menni, mert a legfrissebb android stabilan működik rajta. N5 ezt tudta. Nyilván lesznek és vannak is hibái, de másodlagos tapasztatok alapján még ezeknek a legkevesebb. Ebben kategóriában biztosan ezt javaslom, (S8 is 7.0-án van)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.