Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#568) LouiS22 válasza Just486 (#564) üzenetére


LouiS22
veterán

Hú, jó hosszú lett, igyekszem röviden válaszolni. Azt udvariasan kérdezem: eddig milyen készülékeket használtál? Volt már "gyári Google" telefonod, vagy ez az első találkozásod a stock androiddal?

A rendszeralkalmazásokat azért merészeltem kizárni, mert azok nem csak a Pixel részei, hanem a teljes androidé (vagyis frissül az minden más eszközön is). Ami az on-body detectiont illeti: ott te állítottál be valamit rosszul, mert nálam pl. nincs ilyen. Változott az akkuhasználat menüpont? Fejlesztés. Miért baj, ha valamin változtatnak?

A lezárás bugod nem tapasztaltam, a dupla kopp talán 2x, de jelentkezett. A bluetooth hibát olvastam és a szinkront is - szerencsére nem voltam részesük. A lényeg, hogy javították mindkettőt - de ezt szintén bétának titulálni erős túlzás lenne.

A többit most tényleg nincs kedvem cáfolni, de inkább megkérdezem: akkor miért választottad a Pixelt? Egyáltalán: szerinted van hibátlan készülék? Ahogy korábban is írtam: a szoftveres hibákat a Google gyorsan orvosolja - és ez lesz az, amit nem fogsz megkapni nem stock androiddal.

Még valami: az nem lehet, hogy a szoftveres bakikat nálad egy 3rd party app okozza?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.