Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Köszi a bemutatót. Jelenleg egy Pixel 3a-t használok, hamarosan tervezem cserélni, de megvárok egy akciót, Teljes áron eléggé drága a jelenlegi árfolyamok mellett.

A Slime draws near! Command?

(#2) mjani1172


mjani1172
addikt

Nagyon korrekt írás!

(#3) Viktor S


Viktor S
csendes tag

Feleségemnek pont tegnap érkezett egy ilyen telefon. A kiválasztás szempontjai a kezelhető méret, a hosszú támogatás és a nem csúcskategóriás ár volt.
A telekomos esim működik vele.
A haptikus visszajelzések jópofák.
Ami engem zavar, hogy a power gomb a hangerőszabályzók fölé került, kijelző kikapcsolásához nekem kényelmesebb, ha alatta van.

(#4) *RLaci* válasza Viktor S (#3) üzenetére


*RLaci*
addikt

Dobj fel neki egy ilyet, és akkor nem kell a power gombot használnia. [link] Én minden telefonon így kapcsolom ki a kijelzőt.

Szar így szerintem is, de ez minden Pixelen így volt eddig és így is lesz valószínűleg.

ghiottone Jó teszt, köszönjük.

(#5) Viktor S válasza *RLaci* (#4) üzenetére


Viktor S
csendes tag

Köszí! Megnézem.

Nem is értem, miért nem tudja a dupla koppra képernyőkikapcsolást már minden telefon.

(#6) *RLaci* válasza Viktor S (#5) üzenetére


*RLaci*
addikt

Stock droid az kicsit fapad, cserébe nincs tele felesleges szarokkal.

(#7) giroud199


giroud199
aktív tag

Ez a csúcskategóriás soc kicsit erős így 2022-ben....majdnem hozza egy iphone xs szintjét :U

2022-ben kamera, kijelző fronton 200k-ért kevés ez szerintem....

>>iPhone14Pro&13ProMax<<

(#8) Solten


Solten
addikt

Xiaomirol valtottam, tetszik az OS, szuper hogy nincs tele szemettel... A Google 1 napos szuletesnapi akcioja soran eleg jo aron tudtam hozzajutni (£319), kivalo keszulek ennyiert. :K

Saor Alba

(#9) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Ha jól látom Nothing phone-al van egy kategóriában, vagy tévedek?

(#10) *RLaci* válasza Mustaros (#9) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szerintem nem tévedsz, egy kategória.

(#11) PELLE válasza ldave (#1) üzenetére


PELLE
tag

Várd meg a Pixel 7 készüléket, hogy az mit tud. Október 6-án bemutató.

(#12) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

185-ért ez lassan már korrekt :D Ami viszont ígéretes, az az 5 év support, az már iPhone szint. Asszem nem kell a töltés sebességétől sem meghalni.

Jó lett a cikk :) :R

Mutogatni való hater díszpinty

(#13) ghiottone


ghiottone
nagyúr

:R köszönöm mindenkinek! :)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#14) vakablak93


vakablak93
őstag

A teszt jó lett köszönet érte a cikkírónak ,valahogy az az érzésem hogy a Google jobban eltalálja a középkategóriát mint a felsőt, akárcsak a 3a és a 4a ez is elég jó lett.
Egy kérdésem lenne, a teszben nem találtam meg, remélem nem csak elsiklottam felette, ez is képes arra az élfordításnak nevezett dologra amire a nagy Pixel6?
Ez érdekelne mert ez a funkció meg a gpu játékteljesítménye okán agyalok hogy a 4a-ról váltsak még ha minden másban perfekt is nekem máig a kicsi.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#15) ghiottone válasza vakablak93 (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg igen, ha ez a Game Dashboard. Anno még augusztus 10.-én írtam a tesztet, csak a logouton lassan jelent meg. Augusztus 12.-én kezdték el először kiadni a 6a-ra is a Game Dashboard támogatást a 13 bétán.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) vakablak93


vakablak93
őstag

Köszi a gyors választ!
Én arra a funkcióra gondoltam hogy aktívan feliratozza youtube videót a kiválasztott nyelvre a Pixel 6, illetve ami még érdekel az a vezetékes képkimenet, de visszaolvasok hátha írtál róla. :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#17) ghiottone válasza vakablak93 (#16) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na, azt nem néztem :B a vezetékes kimenet elvileg mehet: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#18) vakablak93 válasza ghiottone (#17) üzenetére


vakablak93
őstag

Egen, percről percre királyabb a cucc.. Ha belegondolunk hogy hány hasonló vagy drágább telefonból kispórolták akkor az én részemről ez egy jó pont a telefon mellett. :K
Sokszor csak netezek, de mindig a gémer lapost kötöm a TV-re ( ami monitor nálam ;] ) gondoltam egyszerűbb lenne ezt telóval, ha csak netezés filmezés van épp.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#19) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Sziasztok!
Tud ez a telefon AoD-t?

(#20) ghiottone válasza TestamentDNR (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#21) TestamentDNR válasza ghiottone (#20) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Köszönöm szépen!

Mégegy kérdés jutott eszembe, mert nem tiszta:
Hogy áll most a telefon az 5G-vel?
Vodafone 5G-t tudja esetleg már?

(#22) ghiottone válasza TestamentDNR (#21) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sehogy. Root és magisk nélkül nincs 5g nálunk. Google nem engedélyezi a gyári romban. [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#23) TestamentDNR válasza ghiottone (#22) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Ez érthetetlen számomra!
Így ki is esik a rostámból. :(
Köszönöm!

(#24) alvarezfan


alvarezfan
csendes tag

Tegnap vettem az Alzában egy Pixel 6a-t. A Yettel-kártyámat beletéve azt láttam, hogy megjelent a Beállításokban a 4G-hívás választhatósága. A szolgáltatói beállítások verziószáma: yettel_hu-43000000001.11
2022-12-08. Tettem néhány próbát, úgy tűnik, hogy a teló 4G-n marad hanghívás közben is, ha a 4G-hívás lehetősége be van kapcsolva a Beàllításokban.

(#25) alvarezfan


alvarezfan
csendes tag

Az 5G lehetőségét nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#26) babineni


babineni
újonc

Sziasztok! A párom két hete vett az Alzán egy Pixel 6a-t. Az elsőt be kellett cserélnie, mert folyton újraindult önhatalmúlag, illetve a biztonsági frissítések letöltése is folyton elakadt. A cseretelefon ezeket megugrotta, de az új kütyü most azt játssza, hogy telefonálás közben (általában már a hívás elején) ledobja a mobilhálózatot. Volt olyan nap, amikor egyáltalán nem lehet vele telefonálni, másnap meg semmi baja nem volt. Van valakinek valami ötlete, hogy mihez kezdjünk vele? (A marmonkanna+gyufa kombó is válasznak számít. :) )

(#27) énvagyok2015


énvagyok2015
csendes tag

Kérdésem (lehet, hogy láma) Pixel 6a telefon, ha megy a mobil net akkor a bejövő hívásról csak egy értesítés jelenik meg, hogy nem fogadott hívás. Hogyan lehet beállítani, hogy a bejövő hívást fogadja? ( Két sim, külön a hang és külön a net. A hang SIM-nél nincs engedélyezve a net használat.

[ Szerkesztve ]

(#28) Sirus86


Sirus86
tag

Sogornomnek is ugyanaz a problemaja, votl anno egy cikk, hogy hivatalosan a Pixel telefonok nem tamogatottak magyar SIM-mel a 6-os varians ota. Megoldas lehet nem magyar sim kartya hasznalata (nem eletszeru), vagy telefon csereje, vagy a telefon funkcio elengedese.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.