Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Egyre szimpatikusabb ez A Google Now számomra. :DDD

[ Szerkesztve ]

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#2) Mattheo


Mattheo
tag

es ezt hol lehet elocsalni?

(#3) Syrano válasza Mattheo (#2) üzenetére


Syrano
tag

The Location History card appears once a month. It provides a very rough approximation of how far you've walked or cycled during that month compared to the previous one. These estimates are based on occasional samples of the accelerometer in your phone, which are then compared to typical movements involved in walking or cycling.

This information isn't available unless you've turned on location reporting and history for at least one of your Android devices. If you've turned these on for more than one device, the location history card reflects the one you used most often that month.

Forrás

A Nexus 7-esemen már én is találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#4) thenameless


thenameless
tag

Aham... na akkor mondok viccesebbet, nem csak lépést számlál!

[ Szerkesztve ]

(#5) Mr President


Mr President
senior tag

Elég jóság! Számomra az android a JB-vel teljesedett ki. Jó lenne GB-ről váltani egy nexus készülékre.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#6) Fradipuma válasza thenameless (#4) üzenetére


Fradipuma
tag

Neked ezek hogy jelennek meg? Én beállítottam időjárást meg mindent, de az istenért nem akarja mutatni őket.... Csak mintakártyák közt lehet turkálni.

(#7) ricsi0307 válasza Fradipuma (#6) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Valaki tényleg leírhatná, hogy hogy lehet ezt előhozni :)

(#8) thenameless válasza Fradipuma (#6) üzenetére


thenameless
tag

hát... egyszer csak ott volt :) fogalmam sincs.. galaxy note kiszivárgott JB romján jött elő, alapbeállításon van szerintem minden és semmi statisztikát vagy egyebet nem lehetett elővarázsolni, csak eltüntetni.

(#9) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Nekem is váratlanul jelent meg és azóta nem is találkoztam vele.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#10) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Szép. Gondolom tudja azt is, hogy mikor merre hány métert tettem meg, Üdv a személyre szabott utcareklámok korában ;)

(egyébként jó dolog, csak belegondolva abba, hogy ők mire használhatják félelmes falanszter képei vetülnek elém)

(#11) Tuz


Tuz
tag

Na ez tényleg hasznos újítás. :C

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#12) kurion


kurion
senior tag

Nekem az időjáráson kívül semmi mást nem hajlandó mutatni, valaki esetleg tudna segíteni? pedig ahogy néztem még a Gmail-es dolgokat is megtudja jeleníteni meg útvonalakt tervezne. Nekem meg mutatja az időjárást.....

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#13) zeroo5ux válasza ng0ofy (#10) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

ne hogy véletlen valamibe is a jót lásd. már vártam a hozzád hasonló "jajj ne, megfigyelnek és mindent tudnak rólunk" mondatokat kiáltozó egyedeket csak gratulálni tudok. :W

(#14) B1T3


B1T3
addikt

Nekem sem tűnt még fel a kártya (Galaxy Nexuson sem). Amúgy a 3. hozzászólásban ott van a válasz a kérdéseitekre.

(#15) Syrano válasza B1T3 (#14) üzenetére


Syrano
tag

Na végre, azt hittem már senki se veszi észre... :F

[ Szerkesztve ]

(#16) uki válasza ng0ofy (#10) üzenetére


uki
aktív tag

Barmikor ki lehet kapcsolni, ha nem akarod hogy logolja a rendszer.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#17) próbakocka


próbakocka
senior tag

A folyamatos location history úgy szopja le az aksit, mint egy porszívó.
(najó csak kb 35%-al gyorsabban, de az is elég bosszantó...)

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#18) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Jó lesz megszámolni, hogy hány lépes van a suli és a házunk között. :DDD

halahala

(#19) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Mókás kártyákat tud kipakolni, az biztos. Nekem pl szerdán 2 órakor egyszer csak közölte, hogy 18 perc alatt hazaérnék. Majdnem el is indultam, csak sajna fél ötig van a munkaidőm (és ezt még nem tudja a Google :DD ).

Laci

(#20) Skynet258 válasza kurion (#12) üzenetére


Skynet258
veterán

Pedig elég érthetően írja, mikor mit mutat...

Forgalom (erre kérdeztél rá pl.): keress (akár a PC-n) mondjuk egy címre. Nyisd meg a Google Now-t... tádámm: kiírja, hány perc lenne az út, és felajánlja, hogy megtervezi az utat.

Tömegközlekedés: megállók közelében jön elő.

Fordítás: utazások során (értelemszerűen határon túli utazás során).

És így tovább, mindegyik máskor jelenik meg.

Ez a séta/bicaj/autó kártya nekem is megjelent a minap, most egy hónapig megint nem látom. Jópofa dolog egyébként. :D
Minap meg mentem a valahová, vittem a Nexus 7-et olvasgatni meg játszani, erre megkérdezte, hogy az a hely-e a munkahelyem, mert akkor beállítaná ingázáshoz és tolná az infót, mennyi idő alatt érhetek haza (az aktuális forgalmi viszonyokkal is kalkulálva természetesen). :C

https://geekpulse.hu

(#21) kovike


kovike
tag

Ez tök jó! Remélem belehúz a Sony és jön a JB hamar! :)

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#22) Maxentius válasza kovike (#21) üzenetére


Maxentius
addikt

Csak jövőre jön, kb. második negyedévben... :(((

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#23) Levi941127


Levi941127
senior tag

Okos ez a google now, pl kiírja bármelyik város vagy falu helyét az időjárás kártyánál. Remélem lesznek még újítások, de már úgyis jobb mint a siri sznobéknál :D

(#24) raub


raub
tag

Segít, hogy a mobilunk egyre jobbá varázsolása közben a testünkről sem feledkezzünk el... :)
Jópofa dolog. :))

(#25) Pálin(t)ka


Pálin(t)ka
tag

a siri egy rakás kaki, a googke now pedig egyre jobb.!

(#26) Valzor válasza Mr President (#5) üzenetére


Valzor
aktív tag

Ugyan ez fogalmazódott meg bennem is, ha minden jól megy, akkor a GB-s Galaxy W-met sikerül egy Galaxy Nexusra cserélnem jövőhéten. A JB nagyon meggyőző.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#27) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

ez tetszik, érdekes:) csak az furcsállom h ez nem szívta nagyon az akksit, h nem tűnt fel senkinek.

(#28) neorow1 válasza Cannabis7 (#27) üzenetére


neorow1
senior tag

ki van ez találva :) nekem ICS alatt is felvillan a GPS ikon mikor felélesztem a telefont, gondolom ennyi elég is, hogy a cellainfók alapján a GPS-el együtt bepozícionáljon, mondjuk azt nem tudom melyik appnak kell a helyzetem, de nem is érdekel :)

(#29) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Valahogy úgy kellene megcsinálni, hogy ne zabálja az akksit. GPS bekapcsolása hamar leküldi...

(#30) dokee78


dokee78
félisten

Ez a google megoldhato,hogy ICS-re is legyen Google Now.
Elvégre ingyenes rendszer.

Tehát arra gondolok,viszonyitásképp,hogy a Samu pl. Nem adta ki az ICS-t Galaxy S-re,mert hogy vegyünk nagyobb telot.
Tehát itt nem értem az okot.

(#31) titanium011


titanium011
tag

jo pofa dolog. ami plane tetszik hogy ezt a relativ aprosagot nem fujta fel hogy mekkora ujdonsag stb hanem csak ott van mint funkcio es nem kapott kulon hirverest mint az pl hogy tudjuk ki keszuleke igen zold azaz termeszetbarat :-) ez nem trollkodas csak eszrevetel

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Titanium

(#32) csoki46


csoki46
aktív tag

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a feature csak nekünk felhasználóknak kedvez, elég sok adatot szolgáltat a gyártónak is. Szerintem ez már kicsit durva, hogy pontosan tudják, hogy mikor merre jár az ember..

(#33) titanium011 válasza csoki46 (#32) üzenetére


titanium011
tag

azt h ki merre jar amugy is tudjak.sztem folosleges ezzel nyuglodni. a sim kartya altal gyorsan bemerheto a mobil helye, evvel az erovel ezen is zsortolodhetnenk :-)

Üdvözlettel: Titanium

(#34) metaboy válasza titanium011 (#33) üzenetére


metaboy
tag

Wow!

Ezért tértem vissza androidrol symbianra- mert az n8 ra van egy program, ami nem is meríti a telót lényegében, de nagyon korrekt módon számol, ramból sem zabál.. szóval ez egy jó törekvés. ha pontos is a lépésszám, az külön öröm.

bárcsak jönne egy olyan androidos teló, amiben xenon vaku van meg beletolnak egy fm transmittert is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.