Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Keresőórás? :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) kymco


kymco
veterán

Ez vajon most kivétel vagy egy nyitás első állomása? Elképzelhető, hogy elérhető lesz előbb-utóbb márkától függetlenül az androidos telefonokon?

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#3) Alert89


Alert89
tag

Ez a Google Now launcher mitől jobb, mint mások?

(#4) blade zte


blade zte
őstag

Az összes eddigi custom romba az volt...

Oppo find 7 astro black

(#5) APippo válasza Alert89 (#3) üzenetére


APippo
tag

Én speciel azért szeretem sokkal jobban mint bármelyik másik indítót mert sokkal kevesebbet eszik, emellett szerintem jobban is néz ki (valamint nem kell plusz felesleges appokat telepítenem pl: időjárás, menetrend, zenefelismerő, notesz stb. mert a Now-ban minden elérhető.) Igaz azoknak akik szeretnek matatni, meg igazgatni mindenfélét és beállítani ezer áttűnést meg effektet nem fog bejönni, de engem pont ez a egyszerűség és funkcióbeli sokoldalúság fogott meg benne.

(#6) Szelley válasza Alert89 (#3) üzenetére


Szelley
senior tag

Galaxy S2-vel kezdtem androidos pályafutásom, szénné romoltam. Launcher gesztusok ezreivel is bombáztam a készüléket. Most, vettem egy Nexus5-t és egyszerűen out of the box használom. Még ezt a launchert sem vagyok hajlandó lecserélni, olyan szinten kielégíti az igényeim. A google now kártyákat imádom, főleg mikor feldobja hogy kocsikázás után hol parkolok le... :) Bizonyára hasznos funkció lehet egy nagy városban. Emellett én angolul használom a nexust, így el tudok beszélgetni a google now-al.

(#7) Sofian


Sofian
őstag

A Google Now Launcherben pont az a jó, hogy nincs benne sok minden. Nincs teledobálva felesleges funkciókkal. Kevesebbet zabál. Letisztult, egyszerű.

(#8) kymco


kymco
veterán

Ugye ez a launcher csak kitkat-en fut?

www.refujvaros.hu

(#9) dnelb válasza kymco (#8) üzenetére


dnelb
veterán

4.1+

(#10) halkow


halkow
őstag

A képernyő fotón azért ott figyel a nova laucher is :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#11) daniel909 válasza halkow (#10) üzenetére


daniel909
addikt

igen és az van kijelölve a képen : O

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#12) batai15


batai15
félisten

Gondolom sajnálják saját értelmes uira a pénzt, vagy rájöttek nem megy nekik a saját ui erőltetése.

(#13) kymco válasza batai15 (#12) üzenetére


kymco
veterán

Vagy rájöttek, hogy felesleges...

www.refujvaros.hu

(#14) batai15 válasza kymco (#13) üzenetére


batai15
félisten

vagy : :R

(#15) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Érdekes, hogy pont a ZTE, aminek a zászlóshajói nem jönnek Európába. Jó, tudom, ez ilyen belemagyarázott összefüggés, de azért furcsa.

(#16) pomphl


pomphl
csendes tag

Nekem, mint nubia tulajdonosnak felüdülés a Nubia UI v2.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.