Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) #09819904 válasza Martinitius (#7200) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nem tudom mennyi nézettséget ért el az írásod, de az tény, hogy nekem nagyon jól jött amikor nem emlékeztem a Nexus-os dolgokra. :)

(#7202) winbox válasza Martinitius (#7200) üzenetére


winbox
senior tag

Nem a visszaállítás nem ment, hanem a proximity szenzor rossz sajnos továbbra is, így szinte biztos, hogy hardveres lesz a probléma. :(

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7203) Vangelis válasza winbox (#7202) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7204) CitromTrakto


CitromTrakto
csendes tag

Szomorúan olvasom, hogy mennyi problémás 6P van. Az enyémnek az aksiján kívül semmi baja (64GB, USA verzió). Akkumlátor cserét hol érdemes csináltatni?

(#7205) Barto válasza CitromTrakto (#7204) üzenetére


Barto
aktív tag

Én a debreceni FirstPhone-ban, a Huawei Costumer Service-ba cseréltettem. 6500 HUF volt, egy hónapot mondtak, mire megjön az akksi, de 2 hét alatt megjött. Reggel beadtam, délután mentem érte. A melegedés megszűnt, és azóta is megy. 6 hó garancia van rá, azt hiszem.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#7206) ogy válasza CitromTrakto (#7204) üzenetére


ogy
csendes tag

Budapesten a Fixity -ben cseréltettük ki az akkumulátort. (Az akku-t a Speedshopban vettük hozzá, nekik nem volt készleten, nekünk pedig jött egy nap, amikor a fővárosba utaztunk.)
Profik.
Megbeszélt időpontra mentünk, cirka 15 perc alatt meg is csinálták. A telefonon nem látszott, hogy szét és összeszerelték.
Profik.

[ Szerkesztve ]

(#7207) CTraktor


CTraktor
csendes tag

Elhalálozott az enyém is. Boot loop-os lett. :(( Néha feléled és elindul, így le tudtam menteni a fotókat.

(#7208) winbox válasza CTraktor (#7207) üzenetére


winbox
senior tag

Flasheld fel a BLOD fix-et, volt akinek kb fél évet ment még vele. [link]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7209) pbalazs09


pbalazs09
csendes tag

Sziasztok! Nincs valakinek esetleg eladó akár törött esztétikailag kifogásolható 6P-je? Ha funkcióiban teljesen működik akkor megvenném donornak! Írjon priviben akinek esetleg van egy! Köszi! :))

(#7210) mcsabi84 válasza pbalazs09 (#7209) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Nekem egy olyan van, aminek a zajszűrő mikivel lehet gond, mert egy kicsit nehezebben hallottak a vonal túlsó végén, illetve a hangerő gombnál valamiért a ház deformálódik, de van szürke és fekete hátlapom is hozzá :D. Ha esetleg valakit érdekel, írjon nyugodtan

(#7211) Aldorfin


Aldorfin
csendes tag

ti merre mentek tovább a 6p után?

(#7212) winbox válasza Aldorfin (#7211) üzenetére


winbox
senior tag

Ha most vennék valamit, az a Xiaomi Mi A2 lenne nekem, nagyon jó ár érték arányban és maradna a tiszta android feeling, xda fórum is aktív. Lehet kivétel vagyok, de számomra ez az eddigi legjobb telefon, viszont ma már nem adnék ki ennyi pénzt rá. Nálam még tökéletesen üzemel, bootloop of death mentes, szóval megpróbálom kihúzni vele addig, amíg lehet, Statix 9.0.0 Pie rom nagyon jól muzsikál most rajta, új akksira sincs panasz, számomra meg mindenre elég ez a telefon.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7213) CTraktor válasza winbox (#7212) üzenetére


CTraktor
csendes tag

Az én 6P-m ~1 hónapja pusztult el, utána Mi A2-t vettem. Az ár/érték arány megfelelő, de a jó azért nem ilyen. A 6P után vannak idegesítő hibái (közelség érzékelő, Smart lock, újlenyomat olvasó, stb).

(#7214) winbox válasza CTraktor (#7213) üzenetére


winbox
senior tag

Akkor még szerencse, hogy nem most kell váltanom :)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7215) matt22 válasza winbox (#7212) üzenetére


matt22
tag

Dettó.
Épp azt terveztem hogy lecserélem egy Oneplus 6T-re mert iszonyúan szaggatott már,de láttam hogy van XDAn 9-es ROM. Legyalultam a telót és felraktam a Pie-t. Egészen megdöbbentő hogy milyen jól sikerült ez a ROM! Teljesen fluid, jó az akkuidő is (nyáron cseréltem akksit) így gyorsan el is felejtettem hogy lecseréljem a telót. 3 éves, soha nem volt tokban, nem volt fóliázva, többször leejtettem (ebből kétszer kőre), használom napközben, edzéshez, bike computerként és az akksicserén kívül soha semmi baja nem volt! Azt hiszem amíg el nem pusztul együtt maradunk...
A Pie ROM fejlesztőjét pedig megszponzoráltam ;)

(#7216) Aldorfin


Aldorfin
csendes tag

pure nexus 7.1.2 van fent, eddig teljesen rendben ment, most kezd meggajdulni. gps szaggat vagy egyáltalán használhatatlan, aksi gyengül. félek a bootloop problémától. tetszik a tiszta, csupasz android, köszönöm az ötletet!

(#7217) CTraktor válasza matt22 (#7215) üzenetére


CTraktor
csendes tag

Az enyém is ilyen volt. Semmi gond 2.5 éven át. Aztán minden előjel nélkül boot loop. :(

(#7218) winbox válasza CTraktor (#7217) üzenetére


winbox
senior tag

Azért is van nyitva mindig a bootloader, aztán jöhet a bootloop fix, aztán ha már úgyis megpusztul, akkor már tényleg ideje lesz lecserélni :D

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7219) winbox válasza Aldorfin (#7216) üzenetére


winbox
senior tag

Nekem is nagyon sokáig pure nexus volt még a leállás után is, aztán az új featureok miatt próbáltam több oreo romot is, de valahogy nem volt az igazi, nem tetszett, viszont a statix pie nagyon jó most vele. Ráadásul több év után végre bele tudták tenni, hogy mikor írok és valamelyik szóra vissza kell kattintanom, bejön a nagyító, hogy rendesen lássam és tudjam irányítani a kurzort, de sok jó feature került bele. Kinézet mondjuk még mindig nem tetszik oreo óta, de a rendszer remek.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7220) tirszin


tirszin
senior tag

Sziasztok!
Még mindig vennék kijelzőt meghalt alaplapú 6P-ből.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#7221) johnny23


johnny23
tag

Sziasztok!

A teló aksija kb. 1hónapja baromi gyorsan merül és 15% -nàl egyszerűen kikapcsol. Ìgy akkor aksicsere vagy vmi szoftveres probléma lehet? Mi a teendő?
(szoftver. ver. 8.1.0)

Plz HELP! :R

-- new gamer --

(#7222) winbox válasza johnny23 (#7221) üzenetére


winbox
senior tag

Akksicsere lesz sajnos.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7223) Lali-213


Lali-213
senior tag

Sziasztok,

Ha esetleg van köztetek olyan, aki szívesen tenné a 6p-re a Spigen Rugged Armor tokot, akkor szívesen odaadom neki egy jelképes csokiért cserébe. 😎

(#7224) winbox válasza Lali-213 (#7223) üzenetére


winbox
senior tag

Pont két hette vettem :O

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7225) Lali-213


Lali-213
senior tag

Ha esetleg kell bárkinek tok a Nexushoz, dobjon nyugodtan egy privát üzenetet. ;)

(#7226) winbox


winbox
senior tag

Statix után kipróbáltam a Pixel Experience pie romot, gyorsabban jönnek frissítések és tényleg megvan a Pixel feeling, kicsit mintha smoothabb is lenne, ráadásul fél,1 órával többet bír az akksim ugyanazzal a használattal, mint statix esetén. [link] És végre nincs teleszórva a rendszer az alap aosp appokkal!

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7227) mongoose01 válasza Lali-213 (#7225) üzenetére


mongoose01
tag

Szia írtam pm-t a tokkal kapcsolatban.

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#7228) mongoose01 válasza b_alazs (#6043) üzenetére


mongoose01
tag

:DD

[ Szerkesztve ]

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#7229) winbox válasza mongoose01 (#7228) üzenetére


winbox
senior tag

Próba-szerencse :DDD

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7230) Tjoke


Tjoke
tag

Hello mki, egy olyan kérdésem lenne hogy lehet a telefonnal szeteróban videót rögzíteni?

(#7231) winbox válasza Tjoke (#7230) üzenetére


winbox
senior tag

Szia, nekem sztereóba vesz, Pixel Experience rom és a legújabb Pixel 3 kamera, viszont gyári kamerával most is monoba venne. A Pixel 3 kamera csak 9.0 alapú romra megy fel. Próbáld meg ezt, sokáig használtam, amíg volt rá frissítés, de megmondom őszintén, sosem néztem, hogyan veszi a hangot közben: [link]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7232) Tjoke válasza winbox (#7231) üzenetére


Tjoke
tag

Köszi.

(#7233) Tjoke


Tjoke
tag

Valakinek sikerült már a Pie-t root-olni?

(#7234) Tjoke válasza Tjoke (#7233) üzenetére


Tjoke
tag

Sikerült.

(#7235) winbox válasza Tjoke (#7234) üzenetére


winbox
senior tag

Magisk?

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7236) Tjoke válasza winbox (#7235) üzenetére


Tjoke
tag

Aha. LineageOS 15.1 alá tud valaki kernelt?

(#7237) McSico válasza winbox (#7226) üzenetére


McSico
senior tag

Akkor ezek szerint minden működik rendesen azzal a rom-al?
Always on display is elérhető vele?

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.