Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7171) Mr Bond 007 válasza Vangelis (#7169) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem nagyon tudod ezt eladni, legfeljebb sérült/törött árszinten, mert mindenki tudja hogy selejtesek. Max ha találsz valami palimadarat. Nekem nem ér annyit hogy lejárassam magam vele, vagy utánna reklamáljanak ha véletlenül bootlopos lesz pár hét után, ha játszik vele (ami azért nem számít extrém dolgonak).
Mondjuk az enyémet eleve nem tudom már eleadni, mert tölteni is kb 2 perc szenvedés után tudom mire érintkezik a csatija. A gyári töltő éppen 1 éves korában megmurdelt, az adatkábel meg bármelyik pillanatban olyan stádiumba kerülhet, amikor már nem fog tölteni. 2 hete leesett a mikrofon/lenti hangszóró takaró lemeze is, pedig sosem volt elejtve és még karc sincs a készüléken. Ja és a fenti hangszóró is felére halkult le kb 1,5 hónapja, úgyhogy alig hallok bármit ha környezeti zaj van, és a kihangosítás is hullámzik, néhány szavam tiszta, néhány meg sokol rádiós torzított. Ez ám a minőség! :C

De nem baj, holnap megjön az i8 + úgyhogy én is elköszönök ebből a topikból, és véget ér a rémálom. :K
Kitartást mindenkinek aki még tovább küzd, a Huawei és a Google meg tehet egy szivességet...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.