Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) Martinitius válasza #09819904 (#7149) üzenetére


Martinitius
tag

Mondjuk custom ROM-ot alapból csak clean isntall-al raknék fel a helyedben. Kivétel ezalól, ha egy romot csak frissíteni akarsz.
De abban biztos vagyok, hogy a bootloader nyitás-zárás tényének nincs hatása a sim érzékelésére, ill. a cache törlésnek se sok ( =semmi). Ettől függetlenül ezt még utólag elvégezheted, nagyjából egy jólképzett óvodás orángután is másfél perc alatt abszolválja a dolgot.
Én inkább arra gyanakodnék, hogy a rom-nak nem volt megfelelő pl a telefonodon lévő radio.img.

A bootloadert meg csak stock rom esetén tartanám zárva, ha főzött romolok, én sosem zárom vissza. Különben belefuthatsz olyanba, hogy valamiért nem bootol be a drága, raknád vissza a stocokot img-ből, és hopp nem fog menni. Akkorát lehet az ilyesmivel oboázni, hogy azt még Mozart legszebb oboa-szonettjei is megirigyelnék. Úgy fogsz vele trombitálni, hogy ennyi erővel masszázs-szalonban is dolgozhatnál.

Egyébként meg én tojnék rá, hogy a google minden bootoláskor emlegeti a nénikédet a nyomorult nyitott bootloaderes feliratával.

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.