Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) McSico válasza Just486 (#6190) üzenetére


McSico
senior tag

Akkor nem nyomkodom a frissítés keresése gombot mint a félőrűlt. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#6202) Lacee1986 válasza ShadowX (#6199) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Elsőre küldöm vissza és Íroszágban nincsen pixel. Vissza fogom még küldeni az újat is addig még visszakapom az árát. Azt kipótolva pedig Pixel XL 2 lesz. :)

(#6203) sqpp válasza Lacee1986 (#6202) üzenetére


sqpp
őstag

Akkor hamarosan találkozunk :)

[ Szerkesztve ]

(#6204) apaszka válasza BeastMode (#6192) üzenetére


apaszka
veterán

[link]

PN Rom a kedvenc nekem is.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6205) SkyS1gn válasza Lacee1986 (#6202) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem is addig marad az S8+ szerintem, bár félő hogy azon is fagyni fog a DJI GO (ami miatt eladtam a 6P-t) és akkor pipa leszek... lehet vennem kell egy almát tényleg csak mint munkaeszköz a Mavic-hez.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6206) winbox válasza McSico (#6201) üzenetére


winbox
senior tag

Egyszerűen csak tedd fel az ota image-t sideloaddal és már frissül is :)
2 kattintás az egész. Mondjuk én is a clean installban hiszek, de asszonynak az volt a legfontosabb,
hogy minden megmaradjon, meg az övé gyári rendszer, de tökéletesen megy is az oreo. [link]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#6207) mcsabi84 válasza apaszka (#6204) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Nekem ez egy hónap alatt besárgult, így cserélnem kellett. Most Ringke tokot tesztelek. Ennél az eladónál elég jó akcióban és gyors (1 hét alatt itt volt) kiszállítással vettem.

(#6208) ShadowX


ShadowX
őstag

Nos megelégeltem, hogy nem tapasztaltam változást akku ügyben a szervízben való "javítás" óta és írtam a Huawei ügyfélszolgálatnak, hogy gyanúm szerint nem csináltak semmit a készülékkel a szervízben.

Írták, hogy első az ügyfél, blablablabla...küldjem újra szervízbe. Tegnap adtam fel a postaponton (a postás hülyének is nézett). Kíváncsi vagyok mi lesz a kivizsgálás eredménye.

Eddig csak olvastam a telemax hozzáállásáról, de most tapasztalom is úgy tűnik.

(#6209) ERPY válasza ShadowX (#6208) üzenetére


ERPY
őstag

Múltkor majdnem nekem is szerviz volt, és akkor találtam erre a cégre. Olvastam miket írnak róluk, így arra jutottam ha szervizbe kellene küldenem a telót, hozzájuk nem merném. Nagyon ócska banda, szégyen amit művelnek. Olvastad a hozzászólásokat?

(#6210) ShadowX válasza ERPY (#6209) üzenetére


ShadowX
őstag

Természetesen, de mivel még gyári garancia van a készülékre, így nem szívesen vinném sufni szervízbe. Ha elcs*szik, akkor legalább jogosan reklamálhatok.

(#6211) apaszka


apaszka
veterán

[link]
Aki használja , megerősíti ezt a hírt, vagy csak lájk vadász?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6212) BeastMode válasza apaszka (#6211) üzenetére


BeastMode
őstag

Az adatforgalmamat nézegetve ez a cikk kamu.

(#6213) apaszka válasza BeastMode (#6212) üzenetére


apaszka
veterán

Sejtettem.
:R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6214) ßrainiac válasza BeastMode (#6212) üzenetére


ßrainiac
addikt

Most beszeltem Pixel XL felhasznalo ismerosommel, igaz a hir, gyarilag be van kapcsolva a "mobile data always active" opcio (dev menuben kikapcsolhato):

(#6215) apaszka válasza ßrainiac (#6214) üzenetére


apaszka
veterán

Akkor nincs gáz! 😊

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6216) sqpp válasza ßrainiac (#6214) üzenetére


sqpp
őstag

De ez is azért van, mert csak javarészt Magyarországon van korlátozva a mobilnet, kint fizetsz egy fix összeget és végtelen adatforgalmad van... szóval.. :)

(#6217) apaszka válasza sqpp (#6216) üzenetére


apaszka
veterán

Hova kell enni ezért? :Y Vagy egy fél havi fizu bánja ott is?
Én amcsiknál sem tudok ilyent olcsón de.....
Mutass utat!?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6218) Just486 válasza sqpp (#6216) üzenetére


Just486
senior tag

Jajj ez a demagóg magyarozás... Másutt sem kolbászból van a kerítés...

That unconquered country we call the future.

(#6219) sqpp válasza Just486 (#6218) üzenetére


sqpp
őstag

... Voltam kint pár hónapot amcsiban, nem azt mondom hogy olcsó, csak hogy több értelme van, nagyjából 25 dollárt kell befizetned és megvan fix-re. T-Mobile US egyébként

[ Szerkesztve ]

(#6220) BeastMode válasza ßrainiac (#6214) üzenetére


BeastMode
őstag

Köszi az infót.
Nálam is be volt kapcsolva, mégse volt gáz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#6221) ERPY válasza Just486 (#6218) üzenetére


ERPY
őstag

Valóban nem, csak nálunk húznak le a legjobban. Azért nézz körül más országokban és lepődni fogsz.

[ Szerkesztve ]

(#6222) Mr Bond 007 válasza Just486 (#6218) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Wake up Neo! A nagy telkós cégek nálunk hozzák be azt a veszteséget amit a nyugati bázisnál elveszítenek mert oda adja olcsóbban (pl a németnek meg az angolnak) ugyanazt amiért te sokkal többet fizetsz. :U

[ Szerkesztve ]

(#6223) Just486 válasza sqpp (#6219) üzenetére


Just486
senior tag

Abban az amcsiban ahol az összes szolgáltató sunyin lassít mindenféle videós hozzáférést, jó esetben 480p-ben tudsz streamelni, ahol megszabják hogy a "korlátlan" adatforgalmad mire fordíthatod (mert pl tetheringre nem) és ahol nem ritka hogy a leggyorsabb hozzáférés 2.5-3G körül van? Vagy alatta.
Bocsánat ha nem kezdek el irigykedni.

That unconquered country we call the future.

(#6224) ShadowX válasza Just486 (#6223) üzenetére


ShadowX
őstag

Ebben most egyet kell értsek. Személyes tapasztalat. Viszont a tetheringes sunyiság már itthon is elindult, lásd telekom korlátlan mobilnet csomag.

(#6225) cuebler válasza ShadowX (#6224) üzenetére


cuebler
senior tag

pont ezt akartam én is... :C az apróbetűs részben ott figyel.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#6226) apaszka válasza Just486 (#6223) üzenetére


apaszka
veterán

Ez így van.
Nem minden arany náluk sem.

Sok elavult tornyok vannak náluk. Sőt még azokat foltozzák ...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6227) ittakary


ittakary
nagyúr

8 -> 7 downgrade elcrashel valamiért

hashall.bat és manuális is

valamikor rakok fel képeket ha sikerül még egyszer nekiesnem

(#6228) Joccc07 válasza ittakary (#6227) üzenetére


Joccc07
addikt

Már nem lehet downgradelni. Valahol olvastam de most az istennek se találom. De ha meglesz linkelem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#6229) Joccc07 válasza ittakary (#6227) üzenetére


Joccc07
addikt

Meg is van.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#6230) AdamVonSzabo válasza sqpp (#6216) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

Ez itthon is így van. Az mondjuk igaz, hogy tavaly még nem így volt.

(#6231) AdamVonSzabo válasza apaszka (#6217) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

Telenor HelloData 6000 Ft. Ha te csak 12000-et keresel havonta, akkor szerintem add el a telefont :))

(#6232) SkyS1gn válasza AdamVonSzabo (#6231) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én is ezen vagyok már 2 hónapja, hotspotként volt havi 250GB használat is. :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6233) apaszka válasza AdamVonSzabo (#6231) üzenetére


apaszka
veterán

Igen pont ennyit keresek naponta. Ezért is van mindig jó telefonom.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6234) cuebler válasza apaszka (#6233) üzenetére


cuebler
senior tag

oda ne oldalazzak :)) és mid lesz az n6p után? csak mert megrendelhetnék egy note8at és mégsem érzek késztetést rá, hogy lecseréljem a mostanit. érdekelne, mások miben gondolkodnak ;]

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#6235) sqpp válasza cuebler (#6234) üzenetére


sqpp
őstag

Én nekem még nincs N6P csak kovi hó.. (N6 váltás), de amugy majd S8+ vagy Pixel XL2

(#6236) BeastMode válasza cuebler (#6234) üzenetére


BeastMode
őstag

Én meg előrendeltem;]

(#6237) Drakmusz válasza cuebler (#6234) üzenetére


Drakmusz
őstag

Én a fotózás miatt vettem,ezeknél lényegesen jobbat nem hiszem hogy tudnék bármilyen mostani modellel.Szerkesztésre jelenleg ennél jobb telefon nincs,a HDR+ megunhatatlan!Előtte 5X-em volt.Talán majd az új Pixel széria,az első generációra nem érdemes váltani véleményem szerint.Úgyhogy egyelőre várakozó állásponton vagyok.:)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#6238) SkyS1gn válasza BeastMode (#6236) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nóta 8 szvsz semmi értelme S8+ olcsbb és u.a.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6239) BeastMode válasza SkyS1gn (#6238) üzenetére


BeastMode
őstag

Maradjunk annyiban, hogy egyéni ízlés / igény kérdése.

(#6240) cuebler válasza SkyS1gn (#6238) üzenetére


cuebler
senior tag

hát nálam is inkább a note8 a befutó... pénz nem számít, viszont az a "hárompálcás" varázspálcika... :DDD személy szerint még megvárom a mate10-et, aztán note8 vs mate10 vs pixel2...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#6241) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

De miért? Nem is értem... dual camera gimmick, S-pent meg mikor használja az ember... ráadásul azért -200mAh minusz akksi. Spec ugyan az.
Ha a pénz nem is számít akkor is, meg az S8 szerintem jobban is néz ki.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6242) ShadowX válasza SkyS1gn (#6241) üzenetére


ShadowX
őstag

Nekem pl. a note jobban tetszik külsőre.

(#6243) apaszka válasza ShadowX (#6242) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem is jól néz ki! Note 8 a nyerő ebben.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6244) cuebler válasza SkyS1gn (#6241) üzenetére


cuebler
senior tag

:N note8 szerintem is jobban néz ki. de ez természetesen ízlés kérdése.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#6245) ShadowX


ShadowX
őstag

Megtapicskoltam a note 8-at. Azt kell mondjam, hogy a magassága ellenére sokkal magabiztosabban tudtam egy kézben fogni, mint a 6P-t. Amúgy ha nem a samu szoftvere lenne rajta (pár egyedi megoldást leszámítva), akkor még elfogadható is lenne.

(#6246) AdamVonSzabo válasza cuebler (#6234) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

Nekem a 6P a harmadik Nexus-om, szóval ez vallási kérdés, egyértelmű, hogy Pixel 2 XL :)

(#6247) cuebler válasza AdamVonSzabo (#6246) üzenetére


cuebler
senior tag

régen rossz, ha vallási kérdés ;] a srácaim most kaptak egy-egy p10 lite-ot és az emui megdöbbentően jó. tehát meg kell várjam a mate10-et. már a mate9 is bejött, a note8-nak pedig nálam is a szoftver a gyengéje. a pixel-lel pedig a google felült az iphone vonalra: miért adjak valamit 200-ért, ha 300-ért is megveszik? jó telefon a pixel is, de hiányzik belőle a húha-faktor, ami igazából már a 6p-ben sem volt meg, utoljára az 5-ben érzékeltem :DDD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#6248) Joccc07


Joccc07
addikt

Jött már nektek szeptemberi security update?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#6249) ShadowX válasza cuebler (#6247) üzenetére


ShadowX
őstag

Én most egy P8 lite-ot használok amíg a 6P szervízben van. Nem tudnám megszokni szerintem az emui-t. Pedig a Mate 8-9 nagyon tetszik mint telefon.

[ Szerkesztve ]

(#6250) cuebler válasza ShadowX (#6249) üzenetére


cuebler
senior tag

én is csak 2. helyre sorolom a "pure" android után, de még mindig jobb, mint a samsung vagy a sony "felülete". egyszer még megnézném a xiaomi-ét is, csak úgy kíváncsiságból...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.