Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54954) vacs


vacs
Topikgazda

Mi a véleményetek a Xiaomi Mi A1-ről? :))

Végre egy stock androidos Xiaomi jó áron.
Hardveresen "csak" középkategória (kivétel a 4 giga Ram, ami több mint elég), de így is jóval erősebb mint N5, szóval erre már simán cserélhetünk.

Nekem eléggé bejövős a cucc, bár én várok még, mert pletykáltak keret nélküli kijelzős felső kategóriás telefont is, az jobban érdekelne!

Nerd:
- az én N5-ön most 3 év 9 hónapos, de az usb csatija tökéletes, bár én rengetegszer vezeték nélküli qi töltővel etetem!
- keret nekem is repedt volt (azóta volt már kijelző csere, mert betörött), bár én dbrand skint tettem rá oldalt és hátul (kép a telefonomról)
- nexus felirat sem esett ki, mert mindig tokban tartom
- szerintem azért annyira csúnyán nem öregszik, én még mindig imádom az enyémet
- lehet neked is jó lett volna a Xiaomi Mi A1, bár a Moto sem rossz

(^)(>.<)(^)

(#54955) HREH válasza vacs (#54954) üzenetére


HREH
senior tag

Nekem kisebb alsó-felső kávákkal, és ~4000-es akksival instabuy kategória lenne. Így viszont várok tovább, még marad az N5, pláne az új akksival, ami hamarosan beszerelésre kerül :D

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#54956) Watt25 válasza vacs (#54954) üzenetére


Watt25
veterán

Én is kiszúrtam rögtön ezt a telefont, elsőre nagyon jó választásnak tűnik. Két bajom lehet vele. Az egyik, hogy a fém ház miatt nem hinném, hogy tud vezeték nélküli töltést, pedig az nekem kellene, illetve még sehol sem volt róla szó, hogy van-e HDMI kimenete? Nekem az is fontos.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#54957) tboy93 válasza vacs (#54954) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tetszik :K

(#54958) Liberator24


Liberator24
tag

Én is most válok meg a Nexustól. Bekapcsológomb megadta magát teljesen, el sem lehet indítani. De igazán az akksi lett a szűk keresztmetszet. Amúgy szerettem ezt a telefont, mai napig gyors volt, mérete tökéletes, 2 évig használtam, második tulaja voltam. Utód Redmi 4X.

(#54959) goccer válasza vacs (#54954) üzenetére


goccer
aktív tag

Nekem ez már túl nagy, maradnék az 5" vagy nagyon max 5,2" keret nélküli megoldásoknál. Nagyobb zsebem nincs :D Egyébként a többi paraméter tökéletes lenne.

(#54960) G4bi89 válasza vacs (#54954) üzenetére


G4bi89
senior tag

Áhh de jól néz ki.
Tavaly novemberben cseréltem le egy OP3 -ra, és imádom, de azért hiányzik a jó öreg Nexus. :) Ebben a dbrand skinben meg nagyon menő. :)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#54961) Bathalsar válasza vacs (#54954) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Szimpatikus készülék (akku kapacitása, fingerprint, dual cam), de nálam deal breaker a fizikai vezérlő-gombok megléte. Egy ideje keresem a Nexus 5 utódját, de nem találom (vagy igen, de az 200e Ft felett van).

Nagyjából így tudnám elképzelni az utódot:

- erősebb proci, több ram
- fingerprint
- jobb elő- és hátlapi kamera (lehet két lencse, de inkább jó minőségű 4K videó rögzítés)
- combosabb akku
- időtállóbb készülékház

Amit megtartanék:

- stock Android
- letisztult külső
- nincsenek vezérlőgombok
- fizikai méretek (vékonyabb lehet)

Cseresznye a habon:

- maximum 150 ezer forint :D
- baromi vékony káva ;)
- stereo, hangos és tiszta audio képességek :B

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.