Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jól tippeltem tegnap, hogy a Tiéd lesz a írás. :D

Véleményem szubjektív... - Eladó Samsung 850 Evo 1TB SSD, Be Quiet Silent Wings 3 140mm pwm ventilátor

(#2) Vodar válasza hackeeeee (#1) üzenetére

Vodar
(senior tag)

Egyébként hol látod, hogy mi lesz másnap? :D

(#3) hackeeeee válasza Vodar (#2) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Facebook.. :)

Véleményem szubjektív... - Eladó Samsung 850 Evo 1TB SSD, Be Quiet Silent Wings 3 140mm pwm ventilátor

(#4) Vodar válasza hackeeeee (#3) üzenetére

Vodar
(senior tag)

Ja hát én csak Google+-t használok :D

(#5) rgqjx

rgqjx
(tag)

Ha lenne +1 gomb az oldalon, most megnyomnám. :R

Még több hasonló leírást szívesen olvasnék...

(#6) hackeeeee válasza Vodar (#4) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

:DD ;]

(#7) Sub-ZeRo válasza Vodar (#4) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Akkor te nem létezel, ha csak azt használsz... használj face-t is.. Akkor létezni is fogsz... ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#8) sutszi

sutszi
(PH! addikt)

Ez nagyon hasznos kis írás. Gratula.

"Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9) Nordic

Nordic
(Közösségépítő)

Nekem nagyon hasznos volt! Majd az 50%-a új információ volt(le kell szoknom a next-next-done kattingatásokról:DDD)

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#10) #41133696 válasza hackeeeee (#1) üzenetére

(törölt tag)

:K

(#11) S-eye

S-eye
(senior tag)

Jó írás lett!Én még ajánlom,hogy a profilkép alatti " E-mail küldése " opciót,mindenki saját szájíze szerint állítsa,mert alapértelmezésben bárki küldhet neki mailt.

(#12) adrian87 válasza hackeeeee (#6) üzenetére

adrian87
(kvázi-tag)

Valakitől kérhetek egy google+ meghívót? :F

Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg -> PT870 <-

(#13) Silent77 válasza adrian87 (#12) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Ha adsz 1 gmail mail címet küldök.

Hasznos írás! :R

(#14) woolwich

woolwich
(tag)

Számomra is igen hasznos volt! :K
Miután regisztráltam beállítottam a szokásos dolgokat, de ebből az írásból még egyszer annyi beállítási lehetőséget tudtam meg amivel eddig annyira nem foglalkoztam.

(#15) Vodar

Vodar
(senior tag)

Szabad regisztráció (150 fő erejéig) ezen a linken keresztül: klikk

(#16) 426os

426os
(őstag)

Nem értem ezt a meghívó küldözgetést. Van valami előnye annak, ha meghívóval regisztrálok?
Én szépen felmentem a Google Plus oldalára és simán regisztráltam meghívó nélkül, immár 2-3 napja :D

.

(#17) hackeeeee válasza 426os (#16) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Akkor mostmár tudjuk azt, hogy működik meghívó nélkül is.. Köszönjük! :D

(#18) Vodar válasza 426os (#16) üzenetére

Vodar
(senior tag)

Biztos, hogy nem egy meghívó linken keresztül mentél fel? (Mint amilyet én is írtam.)

[ Szerkesztve ]

(#19) 426os válasza Vodar (#18) üzenetére

426os
(őstag)

Biztos:) Beírtam gugliba, hogy Google Plus és az eredeti honlapján simán beléptem a google-os fiókommal, utána kért még pár adatot és ennyi. Mondjuk igazából nem használom semmire, csak kíváncsi voltam milyen.

"Csatlakozás a Google+ szolgáltatáshoz
Ha használni szeretnéd a Google újdonságait, csak jelentkezz be Google Fiókoddal.

Belépés"

[ Szerkesztve ]

.

(#20) hackeeeee válasza 426os (#19) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ez előtt is ilyen volt, csak közben "felkérést" küldött, és nem használni a szolgáltatást.

(#21) PrinczA

PrinczA
(őstag)

Van arra megoldás, hogy egy a köreimben lévő egyén beírásait ne lássam, csak annak az egynek?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.