Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

...már azt hittem támogatják a szolgáltatókat, hogy gyorsabb netet tudjanak adni... :DDD Na mondjuk attól még dicséretes kezdeményezés... :)

(#2) #13110016 válasza atike (#1) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ne legyünk telhetetlenek:D:D

(#3) F34R


F34R
nagyúr

Mar nem azert de ilyen keresoket sokan osszedobtak mar ami a Google API-jat hasznalja.

(#4) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

BTW egy időben a PH-t is mobil verzióban néztem asztali gépen. Ez a mindenhol menü, link, webkettő BS nagyon nem bejövős.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#5) TigerCat válasza atike (#1) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Először is, nem vagyok szakember.
Az viszont érdekes, hogy egy olyan kódot kell használni más szerverek hivatkozásainak megfegyelmezéséhez, ami szintén külső forrásból fut. Ha nincs ilyen kódom, akkor teljesen felesleges nem? Leszámítva a Google analitikai kódokat...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6) hunluki


hunluki
senior tag

"Nagyjából az olvasók 40 százalékát veszítik el az online magazinok, ha a cikkek nem töltődnek be 6 másodperc alatt – állítja a Google."

És szerintem igaza van. Legalábbis én tuti benne vagyok :) Ugyanígy ha mobilon idegesítő mozgó reklámot látok, ne adja ég videót, akkor onnantól kezdve az oldalt nem nézem mobil eszközről. A pofátlanságnak is van egy határa... A mobilnetet aranyáron mérik, engem pedig a tartalom érdekel és nem a reklám. Ugyanakkor a diszkrét reklámokkal semmi bajom, sőt már volt hogy ilyen célzott reklám miatt kezdtem el valami iránt érdeklődni, és vásároltam is.

(#7) Kékes525


Kékes525
félisten

Jó elképzelés, remélem lesz hatása, persze ez még nem jelenti, hogy a felhasználók a reklámokat nem fogja blokkolni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8) Nagytalp


Nagytalp
senior tag

Kezd a ph@szom tele lenni, hogy a gúgli elkezd fejlesztgetni valamit amit aztán nem fejez be rendesen soha. De persze az üzemeltetőktől egy idő után elvárja, hogy használják.

A PageSpeed modul teljesen váratlanul összesik (És persze Apache only pakkot lehet letölteni, Nginx-esek szívjanak csak!). SPDY támogatás Apache 2.2-ig...

És akkor most megint kicsesznek a githubra valamit ami alapján majd esetleg újra rangsorolnak...

Tényleg igyekszem minden általam készített weboldalnál betartani az ajánlásaikat de szerintem előbb a maguk hazá taján kellene söprögetni. Éppen a hülye reklámok csesznek oda egy rakat lekérést...

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#9) UnSkilleD válasza Nagytalp (#8) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

spdy a http/2 érkezésésvel értelmét vesztette

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#10) Kékes525 válasza Nagytalp (#8) üzenetére


Kékes525
félisten

"Éppen a hülye reklámok csesznek oda egy rakat lekérést..." Sajnos ezen nem igen fognak változtatni, mert a bevételi forrásukhoz tartozik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#11) zrubi


zrubi
senior tag

Nem tudom milyen lassú betöltődésről beszélnek a cikkben, mert adblockert használok - amióta csak létezik ilyen ;)

zrubi.hu

(#12) Nagytalp válasza zrubi (#11) üzenetére


Nagytalp
senior tag

Ez nem a felhasználókra hanem az üzemeltetőkre vonatkozik.

Sok optimalizálatlan oldal van amire ez érvényes.

Egy remek példa: komlo.hu

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#13) Nagytalp válasza UnSkilleD (#9) üzenetére


Nagytalp
senior tag

Sajnos a http 2.0 beüzemelése számomra nem világos. :) (Pedig érdekelne!)

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#14) UnSkilleD válasza Nagytalp (#13) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

apache alá még nem stabil a http2 modul, nginx-hez meg majd jövőre érkezik a támogatás

jelenleg sztem a litespeed a legjobb http2 képes webszerver

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#15) Nagytalp válasza UnSkilleD (#14) üzenetére


Nagytalp
senior tag

Köszi! :R

Úgy látom, hogy ráér ez még. De azért egy virtuális gépet megér otthon. :D

[ Szerkesztve ]

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

"Nagyjából az olvasók 40 százalékát veszítik el az online magazinok, ha a cikkek nem töltődnek be 6 másodperc alatt – állítja a Google."

6 másodperc? Én elvárom, hogy 2 sec alatt töltődjön be. Max 3-at várok, de akkor már türelmes vagyok. (Igen, szinte csak mobilverziót használok.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Nagytalp válasza janeszgol (#16) üzenetére


Nagytalp
senior tag

Gondolom akkor origót/indexet már nem olvasol! [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#18) pomorski válasza atike (#1) üzenetére


pomorski
őstag

Ja, az lenne az igazi gyorsítás, meg a kevesebb reklám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.