Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alcsa


alcsa
senior tag

Szia!

Ne haragudj, nem kötekedésből kérdem, de azért írod le mindig mindennek a nevét típusszámmal meg kóddal meg minden azonosítójával, hogy ha valaki rákeres akkor a tied minél előbb legyen a listában?

Mert van ami bejegyzésed, ami érdekel és szeretném elolvasni, de néha egy kicsit fárasztó végigolvasni mindennek a kódját.

[ Szerkesztve ]

(#2) #41133696 válasza alcsa (#1) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szia, sokszor Swiftkey-ről írok, és a prediktív szövegbevitel dolgozik, felkínál olyan javaslatokat, melyek konkrét szavak, esetleg típusjelzések, de nem kell gépelnem, csak oda kell kattintanom, és időt takarítok meg.

(#3) CJ4567 válasza #41133696 (#2) üzenetére


CJ4567
veterán

A prediktív szövegbevitel a szótár alapján dolgozik, tehát neked kellett megtanítanod ezeket a szavakat, szókapcsolatokat, és használnod többször hogy pontosan felajánlja őket. Felesleges a pontos azonosítója, elég hogy Plextor M8PeG 256GB SSD, én se úgy hivatkozok egy CPU-ra hogy Intel Core i7 7700K SR33A L637F698, meg szerintem senki se.

No Sana No Life

(#4) #41133696 válasza CJ4567 (#3) üzenetére


#41133696
törölt tag

SwiftKey - Youtube - ezzel kapcsolatosan

Az Aerocool Syclone II Black Edition Gaming Case esetében a Plextor PX-256M8PeG NVMe SSD sem viccből kerül kiírásra ezt demonstrálandó itt van ez a Youtube videómegosztóra feltöltöttük videó is. Az Aerocool Hi-Tech 7 PRO-ból 400 mm-es ventilátora hiányzik csak.

[ Szerkesztve ]

(#5) alcsa válasza #41133696 (#2) üzenetére


alcsa
senior tag

Igy ertheto, de ettol meg egy kicsit zavaro. Koszi az indoklast :R.

(#6) Lauda válasza alcsa (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem jó dolog, ha mindennek kiírja a típusszámát.

(#7) alcsa válasza Lauda (#6) üzenetére


alcsa
senior tag

Persze, jo dolog, de egy cikken/bejegyzesen belul eleg volna egyszer, nem mindig. Szerintem.

(#8) abdulka1


abdulka1
őstag

És gondolom, még a zaj sem nőtt túlzottan az 1 plusz ventitől. :C

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#9) #41133696 válasza abdulka1 (#8) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#10) abdulka1 válasza #41133696 (#9) üzenetére


abdulka1
őstag

Hibátlan.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#11) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Amúgy tényleg szükség volt 3 bejegyzésre szétszedni ezt is mint mindet? Szerintem jóval kevesebben olvassák el az összeset így, mivel a cím kb ua. nem nézik meg az emberek, hogy ez új vagy sem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12) #41133696 válasza abdulka1 (#10) üzenetére


#41133696
törölt tag

:R

(#11) szabonagyur : Igen, mert folyamatosan változott a helyzet, az első bejegyzés idején még más megoldásokban gondolkoztam, a záróvideó a témában pedig most készült el ma délután. Másrészt meg ha egy blogbejegyzés lenne akkor azért nem olvasnák, mert túl hosszú lenne. A gyógyszerből sem egyszerre szokás bevenni egy tubussal, hanem megvan a napi fejadag.

(#13) szabonagyur válasza #41133696 (#12) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ahogy gondolod, bár szerintem aki nem ül a gép előtt és mondjuk csak az utolsó blog bejegyzésekre néz rá a Logouton nem biztos, hogy mindet feldobja.

De szerintem sokkal összeszedettebb lenne egy bejegyzésben gyűjteni az infókat főleg, hogy 2 napon belül felment mind a 3 cikked ugyanarról a témáról.

Vagy nem felrakni mindent egyből és várni, hogy egy végleges legyen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.