Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) iMaverick


iMaverick
addikt

ti hogy látjátok, az elmúlt években hogyan változtatta meg a technológia az életeteket? Mennyire függsz személy szerint a technológiától (e-mail, közösségi média, játékok stb.)? "Le tudnád tenni" – ha akarnád egyáltalán?

Szerintem ez egy olyan tipikusan "olyan" kérdés... Attól függ... Mitől? Hát sok mindentől! :K

Én most így hirtelen magamból kiindulva:
- 20 éve nem tudtam volna letenni a PC-t... Annó amikor megkaptam az első PC-t... Éjjel nappal Bud, akarom mondani Doom, Quake, HL, stb. mentek. Ez a "mánia" elég sokáig tartotta is magát.
- ugyancsak 20 éve körültől van mobilom is. Valahogy azok is megfogtak, de igazából az első okostelefonokkal kezdve lettem ilyen "kütyübuzi". Na nem mintha éjjel nappal a FB klienst tolnám rajta, vagy a Massanger-t... Sokkal jobban érdekeltek a szerelés, állítgatás, a rendszer app-ok buherálásá, cseréje. (Főzött rom-ot meg eléggé gyorsan fel szoktam tolni.)

Viszont érdekes módon nem kapott el a gépszíj a közösségi tartalom kapcsán (IWIW-en is csak azért voltam fent, mert "muszály" volt, pl. Facebook reg-em nincs is.)

Mostanra már a játékörületem is lejjebb hagyott: még Battlefiled 4-ezgetek, de kb. ennyi. (Na jó, újra rákaptam az Angry Birds-re, kövezzetek meg! ;] )

Szóval az eredeti kérdésre: a PC-t, eltudnám hagyni, a mobilt nem, FB-ra és társaira meg nincs igényem, ergó "fel sem vettem". :))

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.