Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az én 70-es számommal semmi gond. :N
Ja, telenoros vagyok. ;]

Samsung Galaxy A54

(#2) mukibuci válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az én 30-as számommal se, pedig vodás vagyok :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) #70635776 válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


#70635776
törölt tag

Az gáz.... ;]
Mármint amikor egy telenoros dolgozó megadja a számát valakinek és így kezdi, hogy: 0670... :P
Kb, mintha VW szalonba mennél dolgozni Suzukival....aztán ha rákérdeznek hogy ez akkor most mi, akkor azt mondod, de hát a motor, váltó az VW benne... :DDD

(#4) Viktor0610 válasza #70635776 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van 0620-as számom is. :K

Samsung Galaxy A54

(#5) woodworm


woodworm
veterán

Azt azért érdemes lenne belevenni a hírbe, hogy a vezetékes vagy a mobil szolgáltatást érinti a hiba.

(#6) iceQ! válasza woodworm (#5) üzenetére


iceQ!
addikt

Mobil.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7) Silεncε


Silεncε
őstag

Erre a UPC is áll reggel óta. Örülök neki így home officeból... :W

(#8) vince válasza Silεncε (#7) üzenetére


vince
őstag

Nálunk a júpíszí megy, nincs vele gond.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#9) Rage47


Rage47
veterán

Nálam van net.

(#10) Silεncε válasza vince (#8) üzenetére


Silεncε
őstag

Itt a környékben több városban is áll. Ufsz szerint

(#11) dajkopali válasza woodworm (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

jogos, beleírtam

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#12) 8th


8th
addikt

Én meg az hittem a telefonom baszakodik már megint amikor délelőtt nem tudott az asszony elérni. Ő vodás. Tőlem nyugodtan így maradhatna pár napig. :DDD

(#13) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Srácok semmi gond, én is vodás vagyok, de valami nem kóser...hívjatok már fel a 0690.....vodás no para :D

(#14) woodworm válasza dajkopali (#11) üzenetére


woodworm
veterán

+iceQ
Köszönöm!

(#15) kymera


kymera
senior tag

Valahogy a Vodafone is kezd átmenni "picipuhába" (értsd: Microsoft) .
Amire ráteszik a kezüket (pl. UPC) , azt sz@rrávágják :W

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#16) Rage47 válasza kymera (#15) üzenetére


Rage47
veterán

tapasztalatom szerint a cégmigrálások nem szoktak jól elsülni :D

(#17) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Egész nap nem volt UPC (Vodafone) vezetékes net Szentesen, Csongrádon, Kiskunfélegyházán. Nem baj, legalább sétáltam egy napot. :DDD

(#18) pepeno1 válasza #70635776 (#3) üzenetére


pepeno1
tag

Akkor az biztos nem hivatalos dolgozó, vagy a 70-es száma az a privát. ;) Általában a céges flottában vannak ilyen számok, vagy a szerződéses (contractor) dolgozóknak. ;) Ha rendes alkalmazott, akkor nem lehet másik cégtől származó száma.

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

(#19) pepeno1 válasza kymera (#15) üzenetére


pepeno1
tag

A Vodafone azért szenved a UPC hálózatával mert annak idején, 3-4 éve, mikor bejelentették a felvásárlási szándékot, a Liberty Global magas ívben xart már a fejlesztésre. Épp csak a minimális karbantartást hajtották végre. Most a Vodának az elmúlt 4 évet kell behoznia technológiailag. (Tudom, az elmúlt négy év elég gáznak hangzik. :DD )

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

(#20) Viktor0610 válasza pepeno1 (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eszem ágában sem volt megadni a magánszámomat ügyfeleknek. ;]

Láttam a kollégákon, hogy nemigen voltak rá tekintettel, hogy mikor dolgoznak, mikor nem.

Másfél éve meg már nem ügyfelezem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#21) Merula Alba válasza pepeno1 (#19) üzenetére


Merula Alba
tag

Ennél szebben én sem tudtam volna megfogalmazni.
Vodának dolgozok alvállalkozó cégnél. Az "örökölt" hálózat kb a fostenger a szarviharban alcímet is megkaphatná, teljesen jogosan.
Mindenki a Vodát szidja természetesen.
A kedvencem az volt amikor a "jól értesült" ügyfél, amikor még nem volt a Voda tulajdonában az UPC a Vodát szidja a hálózati hibákért. :U
Persze most mindenki döngeti a mellét hogy "ugyemegmontamelőre". Csak azt nem látja senki amit mi. Mindenki csak szotyizni járt be az utolsó időszakban. Aztán ahogy a patkányok szokták, el is hagyták a süllyedő hajót.:(((

[ Szerkesztve ]

Ne dumálj, mert nem látok! :-P

(#22) kymera válasza Merula Alba (#21) üzenetére


kymera
senior tag

Kicsit ironikus a Voda részéről arra hivatkozni hogy egy "rom" hálózatot vett meg .
Ha megvette , gondolom tisztában volt az állapotával. Vagy vakon vásárolt és lényegében az előfizetői bázist akarta megkaparintani ..... ?

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#23) nemlehet válasza kymera (#22) üzenetére


nemlehet
őstag

Nyilván nem tud teljes képet szerezni egy másik cég hálózatáról. Azt tudja amit a UPC elárult neki+esetleg egy kis extrát innen-onnan. de ha esetleg volt egy audit, ott se bukik ám ki minden csontváz meg nem dokumentált trógerság, szóval ez egy olyan ajándék amit még évekig élvezhetnek majd a Vodánál.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#24) Merula Alba válasza kymera (#22) üzenetére


Merula Alba
tag

nemlehet nagyon jól mondja, de nem ez a teljes igazság.
Nyilván nem gondolhatod hogy nem tettek meg mindent hogy jó színben tűnjenek fel egy euromilliárdos cég előtt.
A Voda elsősorban amiatt vette meg a UPC-t mert rengeteg időt, pénzt spórol meg csupán azzal hogy a bürokráciát megkerüli amikor ezt a hálózatnak nevezet kábelköteget lecseréli mondjuk optikára. Nem kell szinte semmilyen papírmunka ahhoz képest mint amikor a nulláról húzod fel a hálózatot. Hihetetlen lassan megy, még sokszor akkor is ha nincs kormányzati szembeszél.
Most pedig pont ez a helyzet fog kialakulni a DIGI-vel, de ez más téma már.

Ne dumálj, mert nem látok! :-P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.