Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

WoW. ilyet már 10 éve is meg tudtam csinálni a Logi Setpointban...

(#2) SP!T


SP!T
addikt

Csudijólesznekünk...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3) xAcidx


xAcidx
tag

Roccat-on kívül nem nagyon használtam másik egeret (20-30 percre egy bekonfigolt Zowie FK1-et talán, na az volt még egy nagyon jó egér), de ott is elérhető egy ilyen funkció. És szerintem a legtöbb "gamer" perifériát szállító cégeknél is elérhető. Nem egy nagy durranás.

Játék közbe még soha nem használtam. BF3/4-hez bőven van rajta annyi gomb, amennyire szükségem van (6db). Más típusú játékokhoz (RTS/MMO/RPG meg ki tudja mik vannak még) hamarabb macroznám a bill-t.

Desktop használatánál annál inkább van értelme. Pl. görgő halkít/hangosít/némít, jobb és bal egérgomb böngészőbe előre és vissza léptet, meg évekig lehetne sorolni.

A 6 csilló DPI-t sem értettem sose. FPS közben 400 fölé sose megyek (és szerintem a legtöbben is hasonló értéknél vannak). Desktop használatánál a 800 is bőven elég gyors (FHD megjelenítőnél persze, de ugye a legtöbb játékos nem is használ nagyobb felbontást).

Persze ez csak saját vélemény

[ Szerkesztve ]

(#4) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Akkor ez a Roccat Kova Plus féle EasyShift funkció másolása.

(#3) xAcidx: Nekem ez a 800 desktop nagyon lassú lenne. FullHd-n 2000-nél érzem jól magam, úgy hogy a Windows egérbeállításokban a sebesség középen van és a rámutatás javítása is ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#5) #06658560 válasza xAcidx (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mad Catz RAT egerei egy kattintással váltanak profilt a három közül. Az MMO esetén ha jól emlékszem minden gomb programozható.

Nagyobb érzékenység jól jön, ha csak csuklóból mozgatod az egeret.

[ Szerkesztve ]

(#6) zseko


zseko
veterán

Már ott bukó nálam, hogy nincs balkezes változat. Nem mintha hajlandó lennék ennyit fizetni egy egérért.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#7) guftabi96


guftabi96
addikt

A 16,8 millió színt megjelenítő, LED-es világítást használó eszköz OLED kijelzőjéről pontosan leolvashatók az aktuális DPI beállítások, vagy akár egyedi képek, illetve tizenegy karakteres leírások is megjeleníthetők rajta.

Egy kérdésem van: MIÉRT?
A dpi visszajelzés nem hülyeség, de nem ebben a formában. Annak, meg hogy szöveget lehet kiírni, egy olyan perifériára, amin a kezed van számomra nem sok értelmét látom.
Lassan már nem is egér, az egér, ha nem világít össze vissza... Jön a karácsony, lehet felaggatni a fára ezeket is.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8) Ispy válasza guftabi96 (#7) üzenetére


Ispy
veterán

Miért, miért, hát mert OLED! Érted, nem?

Szerintem ez tök menő (vagy inkább mégsem ;] )

Most vettem egy zowiet, amin csak a görgő világít, de nekem már ez is sok. Egy ilyen karácsonyfával biztosan nagy barátok lennénk.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#9) lysgb


lysgb
tag

Abu
"Előre konfigurált értékek közül is lehet választani, így az előbbi érték gyorsan csökkenthető, 400, 1200 és 400 DPI-ra" hmm..? nem írtad el véletlen? :)

(#10) guftabi96 válasza Ispy (#8) üzenetére


guftabi96
addikt

csak az oled miatt instant get ;]

Amúgy én is ezért bírom a Zowie-t. Semmi felesleges sallang, csak a lényeg.

De hát ez kell a népnek.. Én már várom, hogy mikor lesz bennük hangszóró.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#11) nbg válasza guftabi96 (#10) üzenetére


nbg
senior tag

Ja, kepzeld el, beszelsz haveroddal:

- Te, neked milyen egered van? Optikai vagy lezer?
- Pff... OLED-es..

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#12) anaqer


anaqer
veterán

Fél mega 5 profil tárolására... nincs több kérdésem.

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#13) Feketelaszlo válasza guftabi96 (#10) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Nem kell sokáig várnod: voilá. Mondjuk a leárazás mértékből ítélve annyira nem jöhetett be az üzlet...

(#14) exedoc


exedoc
senior tag

CM Storm Advanced II-t használok, nagyon elégedett vagyok vele. Nem tudom mennyire hasznos ez a gombduplázó, enélkül is tökéletes számomra.

[ Szerkesztve ]

(#15) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Fűha, "Sentinel III Storm TactiX", azt hiszem a név mindent elárul... :D

(#16) Borzoló


Borzoló
senior tag

Nagyon csilivilli. Ennyit kiadni egerre picit hulyeseg szerintem.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#17) nyunyu


nyunyu
félisten

Masodik kep kelloen gusztustalan ahhoz, hogy ne kommentaljam a gagyi gorgot, meg a kinai gombokat.

Tudom, tudom, japan Omronnal nem tudnanak 20M kattot marketingelni, mivel annak az adatlapja "csak" 1M-et ir.
Meg annak az arabol nem tellene felesleges nehezekre.

Egyebkent meg ha ellosz 1 gombot Shiftnek, akkor marad 7 gomb, es 2x7 az csak 14, nem 15, szoval matekbol sem jeleskednek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18) Jim Tonic válasza nyunyu (#17) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

És attól, hogy az egyiknek shift a funkciója, akkor már nem gomb? :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#19) rottenbull


rottenbull
senior tag

Pofatlan Roccat nyúlás.

(#20) Ispy válasza Jim Tonic (#18) üzenetére


Ispy
veterán

Az én autóm meg 5 kerekű, igaz az egyik a csomagtartóban hever, de attól még 5 van neki. :P

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#21) Jim Tonic válasza Ispy (#20) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A példa rossz, mivel a pótkereked nem használod, a gombot meg igen. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Ezt sose tudtam, vagy nem képzeltem el. Mennyi lehet a bal kezes ember?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#23) nyunyu válasza Sanchez638 (#22) üzenetére


nyunyu
félisten

Mennyi lehet a bal kezes ember?

Kb. 10%.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24) fecg21


fecg21
aktív tag

Teljesen rossz irányba mennek a fejlesztések, már ha ezeket az újdonságokat lehet fejlesztésnek nevezni.
Minőségibb anyagokkal kellene dolgozni, hosszabb használat esetén a kéz szellőzését is meg kellene tudni oldani. Ez főképp nyáron problémás amikor izzadósabb az ember tenyere. A gombok helyzete ne legyen fix, nagyon nagy újítás lenne ha miliméter pontossággal én tudnám variálni a gombok helyzetét az egéren úgy hogy számomra a lehető legkényelmesebb legyen( nem a bal és jobb klikkre gondolok, a többi gombra).
Az eddigiektől sokkal jobban tenyérbe illő egerek megalkotása. Plusza bal klikk felett lehetne egy olyan gyűrű ami szintén adhatna egy plusz gombot, csak felfele kellene emelnünk az ujjunkat, és ezt jobb klikk felett is megvalósíthatnák.

(#25) MorphBCS


MorphBCS
tag

Hát èn jelenleg M8000X-et használok, ami 1 kattra vált profilt 5(!) lehetőségből ugye. Egyúttal színt is ugye. Minden gomb programozható. Ugyanezt tudta 5 éve az M6980-asom is...
Felbontásra meg fix 600-at használtam mindig is. A profiloktól független állítható nálam a DPI, úgyse használom, (mindig a 2-esen van) de úgy lőttem be hogy 400-600-800-1000

[ Szerkesztve ]

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#26) icp1970


icp1970
senior tag

16,8 millió szines oled egy egérre :C Igen kell,hogy jó drágán lehessen beárazni :W

(#27) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Most néztem meg és a Logitech Gaming Sogtware is tökéletesen tudja ugyan ezt (minden olyan egérrel ami támogatja), csak az egyik gombot kell átrakni egy tetszőleges billentyűre és az benyomni a Profile Cycling-ba. És így nem hogy dupláz hanem tripláz, quadráz meg "akárhanyáz" is tetszés és beállított profilok száma szerint szerint... :D

(#28) bakagaijin válasza Re-Tech (#1) üzenetére


bakagaijin
tag

Hogy csinálsz a SetPointban shiftelhető gomb kombinációkat?

Tehát hogy mondjuk a balgomb alapból balgomb, de ha nyomva tartod hozzá a back-et (azaz back+balgomb) akkor mondjuk paste legyen? Mert ez az egér ezt tudja ha jól látom. Hogy mi értelme van az más kérdés :).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.