Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Formabontó, mi?
Ez ebben az esetben olyan, mint az érdekes arcú lány... demokratikus, de mindenki tudja valójában, hogy mire kell gondolni. Arra, hogy k_rva ronda.

Bár sosem szoktam ilyet mondani, de ez már tényleg egy gombjavesztett 3G/3GS-re emlékeztet, a hátlap meg nem csak szimplán ronda, de minden bizonnyal roppant kényelmes fogást is biztosít.

Az előlapot még el is hisem, de a hátlapos fotó nagyon remélem, hogy fék. Vagy valami work in progress szükségmegoldás.

(#3) fateless: Felfestés hiánya? Ha már a Verizon logó ráment, akkor úgy gondolná az ember, hogy az előlapi gombok ikonjaira is volt festék :)
Persze valóban lehet, hogy mondjuk világító érintőgombok.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Magnum_


Magnum_
nagyúr

igy kell elrontani valamit. korrekt előlaphoz egy g.cironda hátlap

I humbly and respectfully decline™

(#3) fateless


fateless
veterán

Ki mondta, hogy nincsenek érintésérzékeny gombok a készülék aljában? Lehet, hogy nincs benyomható gombja, de ennyiből a Defy is gomb nélküli

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) Gengi


Gengi
senior tag

Nekem bejön :). A HTC Incrediblere emlékeztet.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#5) zack


zack
nagyúr

Rossz iranyba mennek fizikai gombok nelkul....Ez szinte biztos. Nem veletlen, hogy a legtobb gyarto meg mindig hasznalja. Engem pl. Taszit ez a gomb nelkuliseg, meg ha a kijelzomeret rovasara megy, akkor is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ez a hátlap..
Te jó Ég!

Amúgy, miért is jobb a elhasználónak, ha nincsenek rajta gombok? :F

Továbbra is kitartok a nyomógombok megléte mellett!:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) Rickazoid válasza fateless (#3) üzenetére


Rickazoid
addikt

Én is pont erre gondoltam. Telefonnál alap az egy kezes kezelés, vagy gesztus kell nélkülük, vagy virtuális gomb, elôbbihez két kéz kell (szerintem még úgy is kényelmetlen), utóbbihoz nem mindig lehet hozzáférni.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) Segal válasza Zirowe (#6) üzenetére


Segal
veterán

A felhasználóknak max annyiból lehetne jobb hogy kisebb a káva de mint ennél is láthatjuk nem lett kisebb csak üresen maradt a hely. A gyártó az már egy teljesen más tészta nekik költséghatékonyság ergó olcsóbban adják vagy nagyobb a profit.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Archos 70 és 101? Azon sincs gomb az előlapon. Helyette a képernyőn van soft gomb. Tök jó. Amúgy a használata sz.r.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#10) Cathulhu válasza fateless (#3) üzenetére


Cathulhu
addikt

+1

Ott a rengeteg hely, nem lepodnek meg ha bekapcsolaskor felvillannak az erintes erzekeny gombok. Ez a hir igy kb egy nagy 0

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#11) talpalavalo válasza zack (#5) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Általában oldalra pakolják illetve nem a gomb szokta a helyet elvenni a kijelzőtől ;)
Egyébként Nekem sem tetszik ez a gomb nélküliség, számomra olyan bizonytalanná teszi az egészet, kell, hogy ha például lefagy újra kell indítani akkor tudjam "reszetelni", ne az aksit kelljen kivennem :S
Ellenben a dupla LED-es vaku nagyon szimpatikus :)

(#12) Hunner


Hunner
senior tag

Arra nem gondolt senki hogy a hátlap, végre egy erős, jó teherbírású új fejlesztésű HTC akksit takar, és azért ilyen randa? :U

Vagy ne reménykedjek? :D

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#13) RI/OS


RI/OS
őstag

Hú basszus, ez az ezüst szinü keret az ótvar galaxy s-re emlékeztet.
Ezt nagyon nem kéne eröltetni.
Egyből el is undorodtam az egész telefontól.

:D

[ Szerkesztve ]

(#14) Probber


Probber
őstag

Ebbe ekkora SIM kártya kell? ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#15) feliks


feliks
senior tag

Aki látott már optimus 2xet, milestone-t vagy akármelyik androidos, érintőgombos megolást, annak feltünhetne, hogy azok a gombok sem látszanak rendesen, csak ha vilagitanak. Masreszt lehet h a kisfelbontású monitorom érdeme, de 4 gombra emlekeztető homályos színváltozást én látok is rajta alul.. akkor miért gombnélküli..? :)

[Be Happy]

(#16) zack válasza feliks (#15) üzenetére


zack
nagyúr

Az előlapon levő fizikai gombok hiányáról volt azó. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17) LA_COSTE válasza feliks (#15) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Mekkora! Bakker én is látom. Egyszerűen csak ránagyítottam. :K 4 gomb alul, kis elszíneződéssel.

(#18) skajwa válasza zack (#16) üzenetére


skajwa
senior tag

Ez esetben nagy hír... Már a nexus one-nak sem voltak fitzikai gombjai... :U
Amúgy simán kinézem a htc-ből, hogy csinálnak egy harveres gombok nélkül kezelhető átszabott Sense-t.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#19) zack válasza skajwa (#18) üzenetére


zack
nagyúr

Aztán lehet én értettem félre. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20) jacis


jacis
nagyúr

Szerintem nagyon szép a teló.
Ha tényleg az akksi miatt ilyen a hátlap és javúl a teljesítmény egy penész.
Nekem is a HD az első olyan telefonom aminek az előlapján nincs fizikai gomb és sztem ettőlk függetlenűl nagyon jól használható.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) Rickazoid válasza zack (#16) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ilyen értelemben viszont nem újdonság, kicsit sem.
Amúgy a hírben így szerepel: "és vezérlőgombot is mellőző", szó nincs fizikai gombokról (de fura kifejezés ez.. attól, hogy nem megnyomható, hanem érintésérzékeny, még nem virtuális... szőrszálhasogatás részemről? Hagyjuk..), gombokról van szó.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#22) zack válasza Rickazoid (#21) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor azért értettem félre, mert ez számomra elképzelhetetlen. ;)
A könnyű kezelhetőség azonnal csorbát szenvedne ha az érintésvezérelt gombok is eltűnnének. :U

mod: Szvsz. a cikkben fogalmaztak rosszul, ill. nem kellően egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23) madstunt


madstunt
addikt

sot ha mar ott tartunk, az en telom elolapjan abszolut semmilyen, meg erintos sincs :P

(#24) janes74


janes74
senior tag

Azért a fizikai hívásgombok nekem a mai napig fontosak,kellenek.

(#25) gybazsi


gybazsi
senior tag

Erre a hátlapra már én is azt mondom h ronda. Elöl pedig szerintem jól elrejtett érintőgombok lehetnek.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#26) plus44


plus44
veterán

Egészen bizakodó voltam, míg meg nem láttam a hátoldalt... :Y

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) B.Toma


B.Toma
csendes tag

semmi jót nem látok abban tendenciában, hogy eltűnnek a gombok a telefonokról. szerintem kellenek a fizikai híváskezelő gombok, anélkül sok helyzetben használhatatlan egy telefon. baromira utáltam anno az arénámat, mikor elfelejtettem bekapcsolni rajta kékfogat, hogy kapcsolódjon a kihangosítóhoz, és vezetés közben kellet tapicskolnom ha fogadni vagy indítani akartam egy hívást, kétszer is majdnem karamboloztam.

(#28) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Mindenki azt mondja, unalmasak és egyformák a HTC készülékei. Mikor meg terveznek valami egyedi hátoldalt (Desire HD, vagy a jelen készülék) az sem jó :D

(#29) KillBorn


KillBorn
senior tag

Érdekes én nem a hátlapját nézegetem a telefonomnak. Sokan számomra furcsa hobbinak hódolnak:D:D De lehet én vagyok túl minimalista.
Sztem ez a nem cserélhető akkumulátor, nem levehető hátlap irányába megy el. HTC-nek meg voltak már efféle kezdeményezései a közelmúltban. Az eleje engem a HTC Trophy-ra emlékeztet.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.