Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zdanee


zdanee
őstag

Marble Madness anno megvolt forrasban 4 fenymasolt lapon - akkoriban meg nem volt floppym sem kazettam a c64hez :D Osszesen 5szor jatszottam vele, ennyiszer potyogetem be.

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#2) #24889344


#24889344
törölt tag

üdv.

Hasonló játék a neverball .

Érdekes az irányítás, az asztal megbillentésével lehet rányítani a labdát. Nem nagyon akaródzott kipróbálnom, de nem bántam meg. Príma játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) doc válasza #24889344 (#2) üzenetére


doc
nagyúr

jaja, én is pont említeni akartam :)

(#4) Kephamos válasza #24889344 (#2) üzenetére


Kephamos
addikt

Az Ubuntu repóban benne is van. Jól elbohóckodtam vele én is.

(#5) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Na köszi ezt a kis bemutatót, kipróbáltam a Switchballt. Nem rossz, bár hogy őszinte legyek, engem ami nagyon megfogott, az a Ballance. Annak a "zenéjét" elképesztően eltalálták, illetve az egész hangulata nagyon ott van. És ott valahogy tényleg olyan érzése van az embernek, hogy valóban egy kő/papír/fa golyót irányít, szinte érezni a billentyűzeten keresztül is, hogy mekkora tömeget kell mozgatni. Úgyhogy ajánalni tudom csak mindenkinek! :K

A Switchball pedig (ahogy elnézem így 10 perc játék után) a Ballance kissé kicicomázott verziója, pénzesebb keretek között fejlesztve és kiadva. Egy biztos: a zenéje a Ballance után nagyon nincs eltalálva. Meg aki játszott már ilyesmi játékkal, annak nem sok új lesz majd, de azért akad pár. :C

Na minden jót!

(#6) WD40


WD40
aktív tag

Hopp, elfelejtettem beírni, hogy [ez] a fájl jelszavas, a jelszó pedig www.2baksa.net .

Kipróbáltam a Neverball-t, de szerintem nincs egy szinten a fentiekkel. De jó, csak nekem nem nagyon sikerült irányítani :DDD

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#7) Speed® válasza WD40 (#6) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kicsit érdekes ez a fontkészlet. Az össze Wines fél mega alatti, ez meg 23MB :U

(#8) #40247552


#40247552
törölt tag

Nintendo Wii-re is van egy hasonló cucc. A neve Kororinpa. A kontrollerrel kézben egyensúlyozva kell kőkemény pályákon végigvezetni a golyót. Nagy játék, sokat játszottam vele, állandóan az idegroham kerülgetett. :)

(#9) WD40


WD40
aktív tag

Nem írtam bele a cikkbe, de: a balff... fék irányítás és néhány lehetetlen pálya miatt porrá tudtam volna verni a billentyűzetet, és letörölni úgy ahogy van a Switchball-t kalapáccsal a gépről.... :W De azért is végigjátszom már azt a néhány pályát.

Szóval a Ballance-ot ajánlom, az a legjobb a három közül.

[ Szerkesztve ]

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.