Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Elhiszem hogy jó játék a Lásztofász kettő, de azért mélyen megdöbbent hogy mellette sem a Death Stranding, sem pedig a Ghost of Tsushima labdába sem rúgott. DS is csak PC oldalon.

Legjobb videojátékos hardver - NVIDIA GeForce RTX 3080

Ez meg egy vicc. :B

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) JanR válasza Raysen623 (#1) üzenetére


JanR
addikt

Miert lenne vicc az rtx3080? Az, hogy kis hazankban mit muvelnek a kereskedok es a nyereszkedok, nem befolyasolja a vilagot.. kicsik vagyunk mi ahhoz. A 3080 igen is egy brutal hardver es az arahoz (az eddigi arakhoz viszonyitva) kepest elkepeszto az ereje. Mellesleg en is ~ 180e HUF-ert vettem 3070-et, ami az eddig 1200 euros 2080ti-vel van pariban. Szemet nvidia es szemet hardver..

(#3) aginor válasza JanR (#2) üzenetére


aginor
addikt

Boltból, áfásan?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#4) JanR válasza aginor (#3) üzenetére


JanR
addikt

Igen, csak nem Magyarorszagon (pedig itt lakom).

[ Szerkesztve ]

(#5) aginor válasza JanR (#4) üzenetére


aginor
addikt

Akkor gondolom gari nincs, vagy macerás. Ez mindenképpen értékcsökkentő tényező.
Én is vettem Angliából fotós cuccot, de tisztában voltam vele, hogy a gari olyan, amilyen és ennek tudatában hasonlítgatom az árakat. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6) JanR válasza aginor (#5) üzenetére


JanR
addikt

Ez azért túlzás, mert van ott kontaktom és ha bármi bajom lenne a kártyával, akkor max. a postaköltség lenne ami terhel. Na most ha tényleg beszarik a káryta és pár ezer forintot rá kell még költsek a garira, akkor is jobban jövök ki, mint az itthoni árakkal. De ez már teljesen off.

(#7) Piftuka válasza Raysen623 (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

Hát ugyebár a popularitás és a minőség gyakran nem járnak "kéz a kézben"... :N

Márpedig ezt a díjat közönségszavazatok alapján ítélik oda az egyes kategóriák győzteseinek.

Az biztos, hogy túlzó egyetlen címet a kategóriák 30-40%-ában győztesnek kikiáltani. (Erre valószínűleg a Steam üzemeltetői is rájöttek, mert az idei díjátadójukon egy adott játék már csak egy kategóriában versenyezhet.)

A vizuális kiválóságért járó díjat az "Ori and the Will of the Wisps" játék érdemelné meg, de ilyen téren a "HADES" is különlegesebb a nyertesnél.

Hovatovább az "Indie" címek között is lehet találni gyöngyszemeket minden évben, csak hát ugye azokat nem tízmilliós példányszámban eladott modern konzolokra írják. :)

"Aquila non captat muscas."

(#8) Z10N válasza aginor (#5) üzenetére


Z10N
veterán

"Ez mindenképpen értékcsökkentő tényező."
Miert lenne az? Mitol jobb a "27%-os" garancia?

"Én is vettem Angliából fotós cuccot, de tisztában voltam vele, hogy a gari olyan amilyen"
Miert, Angliabol mivel jott? Ugyanugy visszakuldod.

"ennek tudatában hasonlítgatom az árakat"
Minek a tudataban?! Az, hogy kulfoldrol meg postaval is olcsobb pedig jobban keresnek az emebrek. Nalunk meg ahogy csak lehet a lehuzas megy?!

Szoval csak idezni tudok a kollegatol es igaza van:
"Na most ha tényleg beszarik a káryta és pár ezer forintot rá kell még költsek a garira, akkor is jobban jövök ki, mint az itthoni árakkal."

Ui: Egyebkent meg UP a Hades-nek :)

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.