Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Év játéka: Fortnite....

OK, ennyit erről a rendezvényről. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Fortnite, mint év játéka :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Eddig olvastam én is...vicc. :(

(#4) Honzi


Honzi
senior tag

Nickelodeon awards

Elég gáz de a többi se volt semmi már a jelölteknél.
Vicc ez a szavazosdi ebben a formában.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#5) Juhaszatti válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az a baj, hogy ez nem a rendezvényről árul el sokat, hanem a játékosok igényeiről. Hiszen ezt a játékosok szavazták meg, nem egy szubjektív zsűri.

(#6) [Prolixus] válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jah, hoppá. Ezt nem tudtam/olvastam.

Hát igen akkor eleve nem is volt mit komolyan venni. :(

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#7) Döglött Róka válasza [Prolixus] (#6) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tehát ne vegyük komolyan a játékosokat?:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Az év PC játéka: Subnautica
:U ahm... wa'?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) oriic válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt szavazták meg. :D És idei megjelenés.

Live-Die-Respawn

(#10) -Skylake- válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ez se rossz

"Az év esport játéka: Overwatch"

Gondolom a szavazas nem korhataros ezekszerint.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#11) -Skylake- válasza Döglött Róka (#7) üzenetére


-Skylake-
addikt

Aki az ev jatekaba szavazza be a fortniteot es az overwatch-ot, hat azokat valoban ne vegyuk komolyan.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#12) Polllen válasza -Skylake- (#11) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pedig ők vannak többen.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) - = Zk = - válasza Polllen (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mindig az "olyanok" vannak többen...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) mike1334 válasza - = Zk = - (#13) üzenetére


mike1334
veterán

Milyenek? A butábbak, tájékozatlanabbak, kevesebbet érők? Ha valaki azzal a játékkal tud jól szórakozni (és sokan vannak így), akkor ő már kevesebb, az ő szava nem ér annyit vagy mi? Egy játék lényege nem az, hogy szórakoztasson? Mondom ezt úgy, hogy nem játszok a fortnite-tal és nem szeretem a stílust.
Meg kellene tudni elfogadni azt, hogy másnak (jelen esetben a többségnek) más a véleménye és nem feltétlenül ők tévednek..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#15) tuki2200 válasza -Skylake- (#11) üzenetére


tuki2200
senior tag

Olyan lehetsz mint baratom, ki sem hajlando probalni a Diablot mert "csak egy hulye kis babut latsz es nyomkodod az X-et mi a jo ebbe?" Vagy az Overwatchnal "tiszta gagyi mesefigurakkal rohangaszni mint az ovodasok" es nem a 10-es korosztalyba tartozik... sot nem is 20-asba ... :)

Az Overwatch-on kivul egy mainstream nepszeru kompetitiv jatek van a Rainbow6 szerintem, ugytunik ezt jobban szeretik. A Fortnite-ot pedig el kell fogani, hogy mindent letarolt iden, ez nem is lehet kerdes. Ugy mint a PUBG anno..

[ Szerkesztve ]

(#16) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Meglehetősen sötét jövőképet vetít előre az a tény, hogy a Fortnite lett az év játéka.

(#17) Döglött Róka válasza tuki2200 (#15) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Meg a CS. Rainbow6 rétegjáték, mint a Quake.

Egyébként ezt a nevetséges elitizmust nem értem. A Fortnite nem az én stílusom, kipróbáltam, nem értem a battle royal-t de megértem hogy nagyot ment idén mert kiforrott, ingyenes, folyamatosan frissítik és bármin elfut, nem kell hozzá félmilliós gép. Teljes mértékben megérdemli.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18) [Prolixus] válasza Döglött Róka (#7) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ha úgy tetszik...kíváncsi lennék a szavazók hány %-a játszotta végig az összes jelöltet és azok alapján mond véleményt. Ez egy hype szavazás, nem a hozzáértésről szól.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#19) Döglött Róka válasza [Prolixus] (#18) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem tudom hogy lehet a fortniteot meg az overwatchot vegigjatszani.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#20) Polllen válasza [Prolixus] (#18) üzenetére


Polllen
nagyúr

Miért teszel úgy, mintha ez nem szimpátia szavazás lenne?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) [Prolixus] válasza Döglött Róka (#19) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jó, értetlenkedjél. :) Akkor a kizárólag (vagy elsősorban) single-player játékokat végigjátszani, a multi only-kat meg alaposan megismerve szavazni.

(#20) Polllen

??? A hivatkozott hozzászólásban írom le hogy hype szavazás, ami kb. ugyanaz. :U

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#22) Wesder válasza Döglött Róka (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Van PvE része, ami nincs kész, de amit eddig megcsinàltak az végigjàtszható.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) Döglött Róka válasza [Prolixus] (#21) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem, te hozongsz mert nem a te kedvencedet szavaztak meg. Mulatsagos amugy.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#24) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Fortnite, Pubg... Megyek hányni... Nagyon lent van a mérce... 😰

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#25) mike1334 válasza GodGamer5 (#24) üzenetére


mike1334
veterán

Kerestem neten ezt a mércét..be tudnád linkelni? Sokunknak segítenél, ha nem kellene azzal fáradnunk, hogy eldöntsük valamiről, hogy jó vagy tetszik, mert csak elő kellene kapni a mércét, és már tudnánk is.
Köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ezek közül a Subnautica valóban pazar játék, a többit nem ismerem / nem tetszik.
Azt mondjuk tudtam, hogy a Fortnite nagyon népszerű, habzsolják a tinik.

(#27) Wesder válasza mike1334 (#25) üzenetére


Wesder
félisten

James Cameron màr felhozta a mércét.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) mike1334 válasza Wesder (#27) üzenetére


mike1334
veterán

Jaja...kivételesen van valami, amit Simpsonék még nem csináltak meg :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#29) Tian66


Tian66
senior tag

Az életmű díjjal teljesen egyetértek! A Souls jatekok miatt.
A többi meg azért érdekes mert én se ezeket jelöltem volna. Valószínűleg azért mert nem vagyok tini. :)

(#31) j3my válasza Döglött Róka (#23) üzenetére


j3my
csendes tag

(#23) Döglött Róka, (#25) mike1334: Engedtessék meg kérem fanyalogni a közízlést illetően. :)
Hogy szomorúbbat ne mondjak pontosan látjuk mi a vége annak, hogyha a kommersz rossz ízlésnek rendeljük alá a kultúránkat.

(#33) mike1334 válasza j3my (#31) üzenetére


mike1334
veterán

Tehát a Fortnite az kommersz, azt szeretni rossz ízlésre vall, mert....pontosan miért is? Mert Neked nem tetszik? Persze lehet fanyalogni, csak felesleges. Ez egy játék, az a lényege, hogy szórakoztasson. Ha magas kultúrára vágysz menj színházba, olvas Hegelt meg Kantot, stb.
Amúgy szinte csak a fujjolás megy, de nem nagyon látni, hogy kinek mi volt az év játéka, azt már nem írják le, mert még valaki azt mondaná rá, hogy az is kommersz :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38) GodGamer5 válasza mike1334 (#25) üzenetére


GodGamer5
addikt

A RDR2 ezerszer inkább az év játéka, mint ez a sok fos multis Fortnite,PUBG és társai.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#41) mike1334 válasza GodGamer5 (#38) üzenetére


mike1334
veterán

Húúú..akkor biztos elszámolták vagy valami egyéb hiba volt. Szólni kellene nekik, nem?

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#47) melega válasza Scholes9 (#2) üzenetére


melega
őstag

Én a Red Dead Redemption 2-re szavaztam mint év játéka, szerintem is sokkal jobb mint a Frotnite.

Amúgy a God of War szerintem megérdemelte hogy megszavazták év történetmesélése, legjobb playstation játék, legjobb hang, és design kategóriában. Még mindig a kedvencem.

A legjobban várt A Cyberpunk 2077 nálam is hatalmasat fog durranni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.