Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Engem még mindig nem győzött meg ez a játék.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem egyre jobban tetszik...bár nekem tetszett az első videók alapján is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Daelion válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem is tetszik, bár én szinte mindenféle játékot szeretek ami loot alapú tehát ez nem meglepő. :D

Egyedül amit hiányolok így ránézésre az a női karakterkek 'valorplate' hiánya vagy csak nem nagyon mutogatják azokat.
Ez nem kizáró dolog inkább csak személyes preferencia. 'pl ha egyik legjobb valorplate pont nem fog tetszeni kinézetre az engem zavar'

[ Szerkesztve ]

(#4) duvi


duvi
nagyúr

Köszi ori! Végre érdemi infók a játékról! Fel nem foghatom, hogy miért kellett egészen a megjelenésig édes titokként kezelni a skill és crafting rendszert :F Így már egy fokkal jobb az összkép, de még mindig túlzásnak tartom ennyi tartalomért, ezeket az árakat :(

(#5) Sirandrish válasza duvi (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Karácsonykor majd akcióba kuponnal 8K körül behuzzuk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) duvi válasza Sirandrish (#5) üzenetére


duvi
nagyúr

:K

(#7) Daelion válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Daelion
őstag

Kösz, hogy emlékeztetsz.
Erről jutott eszembe, hogy még van egy kuponom Epicen ami november 1.-én lejár azt el kéne használni. :D

Godfall meg igen jó lesz majd megint kuponnal akcióba, csak adnak valami karácsonyi kupont.

[ Szerkesztve ]

(#8) Sirandrish válasza Daelion (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

November 2.-án meg adják a kövit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Ctrl+Alt~Del válasza zsolesz967 (#1) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Ezzel en is pont igy vagyok.

W | W | H | W | W | W | H

(#10) saelin válasza duvi (#4) üzenetére


saelin
veterán

Kb semmit nem mutattak megint. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) flanki válasza Daelion (#7) üzenetére


flanki
aktív tag

Ha vásárolsz Epic-en általában kapsz! ;)
Radeon RX 5xxx-as szériához most adják egyébként a játékot, nekem is úgy van meg! :DDD

(#12) Daelion válasza flanki (#11) üzenetére


Daelion
őstag

Már kinéztem az áldozatot amire el fogom használni a lejárós kupont és pont benne van a halloween leárazásban. :)
Vettem már pár játékot Epicen de kuponokat eddig mindig csak akkor kaptam ha volt tömeges kupon osztogatás.

Vid karit majd januárban tervezek venni de nem olyat amihez járna kupon vagy játék. 'Hardveraprós lesz valszeg'

[ Szerkesztve ]

(#13) Sirandrish válasza saelin (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mutatták hogy lesz benne COOP, több féle karakter, több féle fegyver, mind-mind más stilussal, mutattak komplett skillfát, weakpoint rendszert, fegyverfejlesztést, belekukkanthattunk a gearbe (amiket kedvünk szerint majd különböző ritkaságu cucokkból variálhatunk)..., még a játék elejét is láthattuk már...mégis mit kéne mutatni ami "valami" lenne?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Coopban haverral milyen a játék? Ki vagyunk éhezve, lehet beruhaznank ra.

(#15) Sirandrish válasza Felesbandi (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megjelenés után megmondom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) flanki válasza Daelion (#12) üzenetére


flanki
aktív tag

Ha nem regisztrálja az előző tulaj még belefuthatsz, elméletileg Alzán vett RX 5xxx-es kártyához adják. :)) :DDD
RX 5600 meg szerintem instant buy lesz jó áron a Hardveraprón!

[ Szerkesztve ]

(#17) Create. válasza Daelion (#12) üzenetére


Create.
addikt

Én a controlt meg a darksiders 3-at (plusz a 2 dlc-t) vettem meg kuponnal. Kár, hogy nem adtak a vásárlás után is kupont, még a star wars jedi: fallen ordert megvettem volna.

(#18) Daelion válasza Create. (#17) üzenetére


Daelion
őstag

Darksiders 3 ugyan úgy. :D 'átmentem egész bolton de igazából nem sok minden volt ami érdekelt vagy megérte volna'

@ flanki

Jah azt vágom de nem alapozok rá mert fene tudja honnan lesz a kártya/gazdája.
5600 XT/RTX 2060 ami valszeg lesz esetleg egy 5700 mert most eléggé nagy mozgás van GPU piacon az új kártyák miatt. 'kb 100-at vagyok hajlandó rászánni a dologra'

(#19) pRoject22 válasza Felesbandi (#14) üzenetére


pRoject22
őstag

Én szeretném megvenni, szóval csatlakoznék :)

¯\_(ツ)_/¯

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gépigény

Live-Die-Respawn

(#21) saelin válasza Sirandrish (#13) üzenetére


saelin
veterán

Igazándiból én sem tudom... de ez az egész egyszerűen nem tud felvillanyozni. Ilyen 'vótmá feeling kap el a videók láttán. Kíváncsi leszek a review-okra és hogy egy hónap játszás után mit gondol majd róla a community.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.