Hirdetés

2021. január 24., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
legenda

"kötelező online jelenlét"
Ez ma még tényleg probléma? Még a mobilos játékokhoz is állandó online kapdcsolat kell (a legtöbbhöz)...
Különben honnan tudná meg a google hogy mit vágjon az arcunkba "véletlenül"? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Mivel semmi nem indokolja(lasd matchmaking hianya) ez igy szerintem negativum. Mas kerdes h emberek nagy resze nonstop online az teny :D

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére

Sirandrish
legenda

Nah nem baj...azért tuti beszerzem majd valami akcióban :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Bennyboy

Bennyboy
senior tag

Ez a játék már ránézésre is retek. Unalmas és repetatív a játékmenet amit ezzel a túlszínezett csili-vili grafikával próbálnak eladni.

Eladó: Új GAINWARD GeForce RTX 3090 Phoenix GS 3 év gar + COD 680k

(#5) floatr válasza Bennyboy (#4) üzenetére

floatr
veterán

Máshol is ezt kifogásolták, hogy felszínes. Effektek rogyásig, játékmenet 0.

(#6) wesder

wesder
veterán

Sony fizette ezt a perecelést, így a fejlesztők jól jàrtak. Szerintem Xboxon csak akkor lesz "sikeres" ha GamePass-ban nyit.

Einhorn az Finkle.

(#7) oriic válasza wesder (#6) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Fel ev exluzivitas nem sok ido, de arra talan eleg h update-eljek meg bekeruljon matchmaking illetve valami endgame tartalom.

Live-Die-Respawn

(#8) wesder válasza oriic (#7) üzenetére

wesder
veterán

Elképzelhető, legyen így.

Einhorn az Finkle.

(#9) S e t h

S e t h
veterán

Nagyjából mint a Borderlands.
Abban is nagyítóval kell már keresni a tartalmat, de legalább szép.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10) Sirandrish válasza S e t h (#9) üzenetére

Sirandrish
legenda

A Border azért vicces is :D

(#11) bulikavagyok válasza oriic (#2) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Köszi a tesztet! Tényleg nem lehetett egyszerű végigszenvedni magadat ezen a játékon. ;]
Jut eszembe! Mostanában miért hívod beszámolónak a tesztjeidet? :B

i7-10700K - ROG Strix RTX 3080 OC - Samsung C49RG90 ●● Dell XPS 13 9380 ●● PlayStation 5

(#12) Sirandrish válasza bulikavagyok (#11) üzenetére

Sirandrish
legenda

Mert így szabadabban írhat szerintem. Beleszőheti a saját véleményét, anélkül hogy átharapnák a torkát hogy "ez szubjektív te k*csög...milyen teszt az ilyen"...és hasonlók :D
Legalábbis én így gondolom ;]

(#13) oriic válasza bulikavagyok (#11) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Valahogy ramragadt szerintem. :B De amugy az sem rossz amit Andris irt. :D

Live-Die-Respawn

(#14) bulikavagyok válasza Sirandrish (#12) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Jaja, én is erre gondoltam. :K

oriic: Szóval ez tudatalatti. :P

i7-10700K - ROG Strix RTX 3080 OC - Samsung C49RG90 ●● Dell XPS 13 9380 ●● PlayStation 5

(#15) hunluki válasza Sirandrish (#1) üzenetére

hunluki
senior tag

Unokaöcsémék pl nyárra le vannak passzolva nagymamához a telekre ahol nincs net. PS4-et viszik két karral és pörög a cuphead, borderlans széria, rocket league, don't starve together, overcooked és társai.
Szóval van ilyen. Anno én is vittem fel a telekre a ps1/2-t :D

(#16) yericho800

yericho800
tag

warfare, souls, mi akar ez lenni?? mert egyikből se tudott értelmesen meríteni :( csak csillog minden mint salamon töke :C

(#17) scdlsc válasza Sirandrish (#1) üzenetére

scdlsc
tag

Karantén idején igen. Sok helyen sokszor akadozik a net. Karácsonykor még rosszab lesz. Aztán nincs olyan, hogy f.szom a játékba inkább sörözök egyet a haverokkal!

(#18) Memora

Memora
senior tag

Kissé szégyennek érzem, hogy ez az első PS konzol, amihez nincs egy igazi exkluzív launch title sem, system seller, ami meg van, az remake... :(((

''Valahányszor valaki igazat ad nekem, mindig úgy érzem, hogy nincs igazam'' Oscar Wilde

(#19) hunluki válasza Memora (#18) üzenetére

hunluki
senior tag

Én épp örülök ennek :D Nem feszülök azon hogy játszani akarok valamivel egy elérhetetlen konzolon.

[ Szerkesztve ]

(#20) Döglött Róka válasza Sirandrish (#12) üzenetére

Döglött Róka
addikt

A teszt amúgyis erős szó játékra, érdekes a magyar nyelvben ez honosodott meg. Tesztelni műszerekkel és mérőszámookkal szoktak, tudományos alapon.
Angolban mindig is a sokkal enyhébb review szót használták amihez a beszámoló sokkal közelebb áll.

Szerintem abszolút jó hozzáállás oriic, csak így tovább hátha elterjed :)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#21) Steven

Steven
addikt

Oriic mondhatjuk ,hogy egy lebutított diablo TPS nézetben?

Legalábbis én így képzelem ezt a játékot

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#22) janos68 válasza Memora (#18) üzenetére

janos68
aktív tag

Akkor mit mondjanak a szegény boxosok, mert ott aztán tényleg semmi újdonság nincs. Ki is érdemelték a konzoltörténelem legelcseszettebb kilövését. :)

(#23) oriic válasza Steven (#21) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Igy h pancel darabok nem esnek lootkent szerintem ossze sem hasonlithato a ketto.

Live-Die-Respawn

(#24) Ctrl+Alt~Del válasza oriic (#23) üzenetére

Ctrl+Alt~Del
junior tag

A kötelező online jelenlét 2021-ben hogyan lehet kontra, amikor egy háztartásban mar szinte eszközök tucatjai kapcsolódnak a netre napi 24 oraban?

Miert faj ez bárkinek?

Xbox Series X | PlayStation 5

(#25) hunluki válasza Ctrl+Alt~Del (#24) üzenetére

hunluki
senior tag

Lásd pl #15.
Vagy bevinnéd a konzolt éjszakai műszakra játszani pl. Vagy elmész valahova nyaralni és amikor végre elalszik a család és játszanál picit de vagy nincs vagy szutyok a net.
Vagy albérletbe vagy ahol még nincs neted mert még nem húzták be és nem akarod kockásra unni a fejed. Azért akad pár usecase.

(#26) oriic válasza Ctrl+Alt~Del (#24) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

MInek online jelenlét, ha nincs online matchmaking?

Live-Die-Respawn

(#27) KRi2

KRi2
aktív tag

Kötelező online kapcsolat akkor a legviccesebb amikor lekapcsolják a szerverüket.

||| | || ||||| | ||| ||

(#28) Ctrl+Alt~Del válasza hunluki (#25) üzenetére

Ctrl+Alt~Del
junior tag

Igen, ezek mindegyike olyan tragédia, amit nem lehet kibírni.

Az éjszakai műszakra jatszani-t inkabb nem kommentálom.

[ Szerkesztve ]

(#29) hunluki válasza Ctrl+Alt~Del (#28) üzenetére

hunluki
senior tag

Ki lehet bírni, nem is írtam hogy tragédia, csak azt hogy negatívum. Éjszakai műszakot pedig beszéld meg a főnökkel aki mondta hogy amíg meló el van végezve addig azt csinálunk amit akarunk és néha beáll fifázni közénk.
Tudod nem csak karót nyelt emberek vannak ám a világon, lehet jó helyen is dolgozni.

(#30) Ctrl+Alt~Del válasza hunluki (#29) üzenetére

Ctrl+Alt~Del
junior tag

A jó helyen melózás mar az éjszakai műszaknál elvérzett...

(#31) hunluki válasza Ctrl+Alt~Del (#30) üzenetére

hunluki
senior tag

Amióta megszületett a gyerkőcöm és elkezdett fogzani ha be tudok menekülni pihenni azóta inkább áldásként tekintek rá, de persze nézőpont kérdése ;)
Nálunk az éjszakai műszak inkább úgy néz ki hogy ha bejön meló akkor 5-10 perc alatt ledaráljuk rutinból (eleinte több óra volt mire rájöttünk), azóta mindent amit lehet automatizáltunk. A maradék időben meg játsszunk, ökörködünk, röhögünk, a főnökség meg nem győzi ránk sózni az új ügyfeleket de pár hónap kiismerés után megint pörög a fifa :D

De ahogy jönnek az ügyfelek úgy nő a zsebpénz is, hangulat jó, fejlődési lehetőség folyamatosan adott, az hogy cserébe műszakozni kell nekem nem egy nagy kiesés, amúgy is jobban fekszik az éjszakai élet, kb amióta az eszemet tudom el van tolódva a bioritmusom, már középsuli eleje óta megy a hajnali 3-4ig fent lét és az ezzel járó csúszás. Igazság szerint a sima nappalos műszakok azok amiket ha meglátok a shiftben akkor húzom rá a számat :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.