Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ha minden elutasított ötletről cikk születne, akár külön pletykapod.hu-t is nyithatnánk neki :U

(#2) szilva01 válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


szilva01
őstag

Azért szerintem ez egy elég érdekes vagy nem is tudom hogy mondjam milyen ötlet. :U

(#3) D_r_u


D_r_u
tag

Én nem értek ehhez a játékhoz, konzol híján egyik résszel sem játszottam. De ez: "pedig Feldman még azt is kitalálta, hogy Kratos hatalmas fegyverekkel hentelhetné az ellene érkező hordákat" nem így van jelenleg is bennük? :)

(#4) luw2win


luw2win
őstag

PC-re lesz? :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5) BalaNce87 válasza luw2win (#4) üzenetére


BalaNce87
addikt

Only PS3!

(#6) darkarthur


darkarthur
senior tag

Tetszik ez a játék!
Kár h PC-re nem lesz :(

Samsung S23 Ultra 5G

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerintem inkább a Half-life 3 legyen körökre osztott stratégia... :U

(#8) BloodyEddie válasza D1Rect (#7) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Kívánságod számomra parancs...

Szólt a szellem, és csettintett.

(#9) Remington válasza D_r_u (#3) üzenetére


Remington
őstag

"pedig Feldman még azt is kitalálta, hogy Kratos hatalmas fegyverekkel hentelhetné az ellene érkező hordákat"

hatalmas fegyverekkel lövöldözni??? tejóég! ez egy hatalmas ötlet, úgyis olyan kevés ilyen játék van:D ez a feldman nagy tudós:D

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#10) Depression


Depression
veterán

Nagyon tetszik a játék, de ezért én nem tudok venni ps3-nat. :U

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#11) SP!T


SP!T
addikt

Ilyen gyökér csiri-biri repülő, varázsló, szárnyas szarságot... Szerintem nagyon gagyi! :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12) D1Rect válasza BloodyEddie (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

:DDD Köszi.

(#13) heihachi válasza SP!T (#11) üzenetére


heihachi
addikt

Véleményeddel feltételezhetően egyedül vagy a világon.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) D1Rect válasza heihachi (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért nem, biztos van a ~6 milliárdból még 2-3 ilyen vélemény. :DDD

(#15) SP!T válasza heihachi (#13) üzenetére


SP!T
addikt

És? Bocs, hogy nem jön be. Ne haragudj! :U

There's a device that I've been using called a whoop.

(#16) D1Rect válasza SP!T (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

A "nem jön be", és aközött amit leírtál óriási különbség van...

[ Szerkesztve ]

(#17) szilva01 válasza SP!T (#11) üzenetére


szilva01
őstag

:Y :Y :Y

(#18) niyabinghi válasza SP!T (#11) üzenetére


niyabinghi
tag

Egész halkan megkérdezném, hogy szerinted mi számít a "nem gagyi" kategóriába? :U

(#19) SP!T válasza niyabinghi (#18) üzenetére


SP!T
addikt

Nem vagyok nagy gamer, általában 1-2 fix game-el játszom mióta az eszemet tudom. Az új játékokat megnézem, de nem ragadok le előttük pár hónapnál tovább, csak a grafikára kíváncsi vagyok általában. Ha jobbféle játék, játszom vele pár hónapot.

De, hogy kinek a perverziója egy szörnynek letépni az "agancsát" és azt átszúrni a fején... és mindeközben varázsolni egy lovat meg mit tudom én... nálam ez nem szint! :) Nem bírtam ki, hogy ne írjak véleményt. Bár tudom, hogy sokan szeretik az ilyen fantasy játékokat (ezért nem is akartam kifejteni a véleményem bővebben), de ez a szokásosnál is gagyibbnak tűnik.

Persze ez az én véleményem volt. Ha másnak más a véleménye ez van.Elfogadom bár nem értem, de az is fogadja el az enyém, aki szereti az ilyet... :U Azért van a topik, hogy leírjuk a véleményünket vagy bármi mást a játékkal kapcs.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#20) niyabinghi válasza SP!T (#19) üzenetére


niyabinghi
tag

Játék. Könyvet sem azért olvasol, mert minden pontosan úgy történt, ahogy leírták. A gengszteres-lövöldözős vagy a szörnyhentelős filmeket sem azért nézi az ember, mert olyan óriási esély van arra, hogy a dolgos hétköznapokban hasonló szituációba kerül. Egyszerűen csak azért, mert jó.
Nem az a baj, hogy van véleményed. Még csak az sem, hogy nagy valószínűséggel tökegyedül vagy vele. :D A tartalma vert kicsit szíven. :)

(#21) SP!T válasza niyabinghi (#20) üzenetére


SP!T
addikt

Tök mindegy ki mit szeret nem ezen van a hangsúly! Pont ez a lényeg! Ha neked ez jön be hajrá! :)

Nah de akkor ezt a részét már nyomjuk OFF-ba:

Miért szeretik egyesek az elképzelhetetlen fantasy-t? Sose értettem. De most komolyan jó szándékkal, semmi rosszindulatúság, tényleg! Csak egyszerűen érdekel! Mert egyszerűen az én látképem az ilyen játékok és filmek terén...
Történik valami, pl legyőzöl valami hűha gonosz főellenséget. A fejlesztő fogja és ír maximum egy még nagyobb megmagyarázatlan szörnyet a semmiből. Értelmetlenül és magyarázatok nélkül. Tehát a történet totál hiányos, mert én nem tudom beleélni magam, hogy valami ismeretlen bigyókat öldöklők, aminél azt sem tudom mi lehet a nagyobb és erősebb, mert speciel ez végtelen lehet az író elborult elméje szerint 28 karral, 3 varázspálcával, 4 fejjel. :)

Amúgy bizonyos szintig nálam is oké, nem kell mindennek realisztikusnak lennie. Pl redalertek sorozata... De ez nálam olyan határt ér el, amikor nem tudok leülni vele játszani

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#22) niyabinghi válasza SP!T (#21) üzenetére


niyabinghi
tag

Kicsit álmos vagyok, ne várj összefüggő választ. :)
Azért annyira nem hiányos a történet ha végigtoltad az első két részt.
Az, hogy kinek mi tetszik, nem mindig megmagyarázható. Vannak dolgok, amik nekem pl. tökéletesen egyértelműek, de a miértre csak annyit tudok válaszolni, hogy "azért, mert csak". Olyan dolog ez, hogy pl. nem tudok épkézláb választ adni arra a kérdésre, hogy Brad Pitt nekem miért nem bejövős, mikor az összes gyerekkori barátném fullad érte. Mint ahogy azt sem tudom megmagyarázni, hogy miért nem tudom megenni a húst. Biztos tudnék keresni valami lelki hangyát, de nem akarok, ha egyszer így érzem jól magam.
Na de még gondolkodom ezen a miértes dolgon játékügyileg, este úgyis jön át néhány GoW-mániás főtudós zabálni, majd közvéleménykutatok, aztán megírom jól prv. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.