Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Demeter001


Demeter001
csendes tag

Istenem,hogy én ezt mennyire várom.. ;)

(#2) Tidus


Tidus
addikt

Hmm...
Most vegyek egy PS4-et is?

(#3) Demeter001 válasza Tidus (#2) üzenetére


Demeter001
csendes tag

Szerintem mindenképp érdemes... nem kérdés :K Béke

(#4) mikej95 válasza Demeter001 (#3) üzenetére


mikej95
aktív tag

Inkább Pro-t, azon talán meglesz a 30 fps és 720p. ;] Viccet félretéve tényleg jobban megéri a pro, főleg valami bundle keretében, de ennyire elszott konzol generációt utoljára az Atari-s időkben látott a világ.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5) Demeter001


Demeter001
csendes tag

Nah megérkezett egy Pc-s a hozzászólásával.. egyértelmű,hogy pro amúgy :U

(#6) Demeter001 válasza Demeter001 (#5) üzenetére


Demeter001
csendes tag

Tudom biztos van konzolod is de ez az fps divathullám már fájdalmas kezd lenni...

(#7) mikej95 válasza Demeter001 (#6) üzenetére


mikej95
aktív tag

Nem tartok PC-t játékra, pedig lett volna lehetőségem még a "drágulás" előtt összerakni egy időtálló vasat a régi pótlására. PS4 Pro-t vettem a laptop mellé nemrég, addig minden low grafikán ment úgy ahogy nem vagyok egy fps huszár. Ugyanakkor örülök neki, hogy a 2012-2015 közötti "nextgen" élményből kimaradtam.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#8) Demeter001 válasza mikej95 (#7) üzenetére


Demeter001
csendes tag

Értem. Jó játékot... Béke

(#9) ConseQuence válasza Tidus (#2) üzenetére


ConseQuence
csendes újonc

Vagy várj pár évet.

(#10) energy4ever válasza mikej95 (#4) üzenetére


energy4ever
addikt

"jobban megéri a pro, főleg valami bundle keretében" Van god of war-os bundle limitalt gep/kontroller csomag is!

(#11) Demeter001 válasza energy4ever (#10) üzenetére


Demeter001
csendes tag

Ami sajnos nem valami szép..(Csajos) Pedig szeretem a törzsi motívumokat de ez nem adja most :( Nekem pl a steelbook se tetszik ezért a day one kiadást választottam.Viszont az artbook nem rossz dolog de a sima kiadás közti lóvé eltérés miatt biztos nem venném meg...

(#12) Mazsika


Mazsika
őstag

Én is rendelem a prot lassan, hogy biztosan itt legyen mire ideér az elorendelt GOW. Sajnos a felárat nem éri meg nekem sem a GOW bundle.

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#13) Demeter001 válasza Mazsika (#12) üzenetére


Demeter001
csendes tag

Nekem sima ps-em van white glacier de örülnék egy pro-nak szerintem év végéig le is cserélem..(De jó neked :) ) Csapasd ! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.