Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) volvoguy


volvoguy
addikt

hadd legyen egy nagyon hülye kérdésem...de pár hónapja nem arról voltak hírek, hogy ez lesz az egyik legszebb játék ps3-mon? meg mindenki hüledezett a grafikától....de miért is?

meg egyáltalán ez a játék miért oylan különleges? első ránézésre épp oylan gagyi, mint az infamous, vagy a prototype, csak a hentelés a lényeg, még az új PoPnál is gyengébb sztem, meg itt lesz a dantes ingerno, az is hasonló lesz, csak az már most ígéretesebbnek tűnik

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2) Nunder válasza volvoguy (#1) üzenetére


Nunder
őstag

A legszebbnek tényleg én sem mondanám, mert azért ott van pl a Heavy Rain, de a játékmenetre szerintem nem lehet panasz. Akár a Dark Messiah-ban vagy az Enclave-ben, mindig a hentelés a lényeg, és sose zavarta a játékosokat. Akinek nem tetszik úgysem fog vele játszani :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Nekem tetszik, elég jó kis játék. És a grafikával sincs bajom. Mi ennél szebb játék? Nem vágom.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) bwoay válasza volvoguy (#1) üzenetére


bwoay
nagyúr

csodálkoznék, ha ez lenne a legszebb, mert kb a nem éppen friss
Heavenly Sword szintjét éri el, vagy még azt sem.
Ugyanakkor én még azt sem bánnám, ha PS2 grafikával jelenne meg,
mert az előző generáció két kiemelkedő (illetve 2 legjobb) címe volt
az első és a második rész. Ha van rá mód, mindenképpen pótolt a lemaradást,
úgy nem is lesz kérdéses, miért övezi ekkora várakozás.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#5) Tsumaas válasza volvoguy (#1) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Nagyon állatul is néz ki, nem tudom neked mi a bajod. Lehet, hogy a videó minősége zavar be, de még akkor is... :F

1.Értenéd, hogy milyen ilyen különleges, ha az első 2 részt végig izzattad volna PS2-n. :))
2.A Prototype egyáltalán nem gagyi. Elképzelhető, hogy a te ízlésvilágodnak nem tetszik, de nem gagyi...

Szerk.:
bwoay:
Én végigjátszottam a H. Sword-öt is, az is jó játék, de szerintem ez szebb.
Valamelyik újságban írtak egy cikket, az egyik fejlesztő írta azt hiszem, hogy a PS2-nél nem tudtak mindent megvalósítani, amit akartak, mert voltak bizonyos határai a gépnek. Azt írta, hogy a PS3-nál már képesek ezeket a határokat átlépni, amiket PS2-nél nem tudtak, és még olyanokat is amikre még gondolni sem mertek volna a PS2-nél. Elvileg kiaknázzák a gépben rejlő minden adottságot. Szóval szerintem várjuk ki a végét, nem lesz egy olyan rossz kis játék. ;)

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#6) bwoay válasza Tsumaas (#5) üzenetére


bwoay
nagyúr

olyan nagyon jó sem lehet a Prototype, legalábbis tesztek szerint
az inFamousnál jóval gyengébb.

Viszont valaki avasson már be, a végén Kratos a titánt támadja,
akivel előtte együtt szedték le Heliost? Kicsit megkeveredtem

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7) Tsumaas válasza bwoay (#6) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Én végignyomtam, nekem bejőtt. Tény, hogy nem az évszázad egyik legjobb játéka, de azt akkor sem lehet mondani, hogy gagyi.
A titános dolgot nem tudom. Lehet, de nem biztos, ki tudja. :D Majd kiderül a játék során.

Hard work beats talent.

(#8) D1Rect válasza volvoguy (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem sem a grafikától hüledeztek. ;)
Valami olyasmit hallottam, hogy külön figyelmet fordítottak az ellenfelek belsőségeire. :U

(#9) Zolás válasza D1Rect (#8) üzenetére


Zolás
addikt

Gondolom nem az AI-re gondolsz éppen :DDD
Nagyon látványos videó és kedvet is kaptam a: prince of persia two throneshoz :DDD
Ott is megy a hentelés és a spéci kivégzések. habár itt több vér folyik mint ott. Mondjuk már itt a videó alatt idegesitett a folyamatos nyögés amit kiad magából a csávó :D

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10) bwoay válasza Tsumaas (#5) üzenetére


bwoay
nagyúr

HS-t én is lenyomtam, több sebből vérzett, de ezt írjuk annak a számlájára,
hogy korai cím. Ugyanakkor kiváló játék, vérzik a szívem, hogy nem lesz folytatás.

Ami a PS2-es God of War részeket illeti: ott arról volt szó,
hogy azért vannak "fix" kameraállások, mert a gép nem bírna többet,
így meg minden egyes ponton adott, hogy a táj mekkora részét kell számolnia.
Én ennek a ledöntését vártam a PS3-tól. Nem állítom, hogy ragaszkodnék
a szabadon állítható kamerához, hiszen nekem anélkül is teljes volt a játék,
de itt aztán végképp nem hivatkozhatnak arra, hogy ez egy szükség megoldás,
mert a gép elvérezne. Nem tudom amúgy, hogy ez a szebb, vagy a HS,
ahhoz ki kell várni a jövő évet, majd megvitatjuk újból márciusban :)
Annyi biztos, hogy a videokat látva én biztosan nem a grafikától ájulok el.
de elájulok, kétségkívül!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#11) mate0217


mate0217
aktív tag

Kegyetlenül tetszik ez a játék :DDD A cím az teljesen ide illiik :))

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#12) ProEvoFan válasza volvoguy (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

nem értheted, mert nem játszottál még a többi résszel, hatalmas hangulata van
ja, és a grafika nem minden, ez egy berögződött PCs hülyeség
próbáld ki és beszarsz mekkora játék

(#13) blazsey2 válasza ProEvoFan (#12) üzenetére


blazsey2
senior tag

Az első két részt szinte le sem tudtam rakni,annyira adta magát,egyszerűen zseniálisak voltak!És a grafikáért sem aggódóm ott lesz az rendesen.

PSN ID:blazseydr

(#14) twollah


twollah
nagyúr

Firefox alatt miert nem indul el a video?
Az Opera-t mar meg sem emlitem...

(#15) blazsey2 válasza twollah (#14) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nálam megy Firefoxon.

PSN ID:blazseydr

(#16) volvoguy


volvoguy
addikt

mi az hogy berögződött pc-s hülyeség..normális vagy ember? ezekszerint a konzolosok igénytelenek, mert csak a pc-seknek számít a grafika..hány éves vagy te ember, 14? egyébként nekem sem fontos a grafika, azért jegyeztem meg, hogy semmi különös nicns benne, mert emlékszem, hogy ezt több cikkben is kiemelték, hogy szinte már fotórealisztikus lesz...erre nem is...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#17) Xirtam


Xirtam
veterán

Csak ezért a játékért vennék PS3-at! :C

De amúgy tényleg azt nyilatkozták az elején, hogy milyen csodálatosan szép lesz! Sőt egy videót is löktek róla amiről váltig állítoták, hogy az bizony gameplay!Hát ezekszerint nem az volt! :U

[ Szerkesztve ]

(#18) Yany válasza volvoguy (#16) üzenetére


Yany
addikt

A helyedben nem sértődtem volna meg. Szerintem pont az az igénytelen, aki grafika alapján ítél meg egy játékot. Az olyan embereknek (gyerekeknek) akiknél itt kezdődik egy játék megítélése, az először a szociális életben kell levetkőzze a külsőségek alapján történő minősítést, és azok után képes lesz mindent a tartalma alapján megítélni. Peace.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#19) zola0306


zola0306
tag

A Sony az Uncharted 2-re mondta h sütni fogja a gépet!!
Nem a GOW III-ra!
Aki nemjátszott az 1-2 vel az nem is tudja milyen játékról van szó!
Ezért érdemes Sony konzolt venni,meg a többi exclusive miatt... :C :C

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#20) Zpepe válasza volvoguy (#1) üzenetére


Zpepe
tag

De te gondolom k.vára értesz a játékokhoz és a játékfejlesztők, meg tesztelők akik mondjuk látták az E3-on és véletlen megválasztották a legjobbnak, egyáltalán nem. Az InFamousról nem is beszélve. Látszik hogy egy dekát se játszottál se az inFamous-el sem a Ps2-es GoW-al.
Te biztos valami nagy Xboxos szuperzseni vagy Pc megszállott lehetsz.

(#21) darkarthur


darkarthur
senior tag

Eszméletlen jó kis játéknak néz ki!
Csak PS-re lesz? :F

Samsung S23 Ultra 5G

(#22) Sundesz


Sundesz
őstag

Eddig én sem voltam elájulva a grafikától, de miután megnéztem ezt a videót HD minőségben engem meggyőzött. Szerintem nagyon szép mozgás közben a játék, bőven megfelel ez a grafika a jelenlegi generációban, nincs miért szégyenkeznie. Talán az a legjobb szó rá, hogy stílusos.

Hörcsög Powa'

(#23) eddie17


eddie17
addikt

Nagyon komoly a cucc. Szerintem is szép a grafika. De a megvalósítás.. az tökéletes :R

(#24) cloudstrife


cloudstrife
csendes tag

nagyon várom,végigvittem psp-n ps2-n mind a 3 részt :)
és ez tiszta vizuális orgazmus volt nekem :DD

(#25) Xaels


Xaels
félisten

Ááá mostmár gyűlnek a címek amik csábítanak a PS3 megvételére, de még várok, hátha mostmár esik az ára valamennyit a gépnek. Jelenleg nincs ennyi $ elfekvőben...

Amúgy a GoD Of War -t már évek óta ki szeretném próbálni mert mindig vonzottak a videók csak sohasem jött össze. Ugyan ez van ezzel a résszel is. Monumentális és tartalmas...

Valaki felemlegette a Prototype-ot... Hát őszintén szólva az a játék 10perc után a totál igénytelenségbe fulladt. Gagyi - ismétlődő - rossz minőségű textúrák, gyenge AI és gyenge kliséktől hemzsegő történet...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Külső nézetes Painkiller jut eszembe erről a játékról...

Harrrr!!!!

(#27) niyabinghi válasza twollah (#14) üzenetére


niyabinghi
tag

Megy az Firefoxszal.. A Operával szíttam én is vagy negyed órát vele. :O
Jövő március.. Bár épp ma mondta vki, h vszleg kijön előbb. Most kicsit megértem Cartmant, h hibernálódni akart. Csak ő a wii miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) WD40


WD40
aktív tag

Amekkora baromságnak tartottam a videó elején, annyira megtetszett a végére. Hentelős brutál tps, tetszik, kér hogy csak PS3-ra...

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#29) Rebell


Rebell
senior tag

És ez a Game kijön majd Pc-re is, vagy Qrvára felejtsük el?

(#30) eddie17 válasza Rebell (#29) üzenetére


eddie17
addikt

Második verzió

(#31) Rebell válasza eddie17 (#30) üzenetére


Rebell
senior tag

Sejtettem, nem baj majd addigra beszerzek 1 PS3 emut. Remélem van már. (hogyne lenne :DD )

(#32) eddie17 válasza Rebell (#31) üzenetére


eddie17
addikt

Ezt is csak szeretnéd.
Nincs emu, de nincs is olyan gép még ami elbírná az emut ha lenne.(a ps2 emu-ból kiindulva)

(#33) Tsumaas válasza Xaels (#25) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Ha játszol a God of War-ral, akkor ne a harmadik résszel kezdd. Az 1-2-t is vidd végig, mert anélkül nem lesz teljes az élmény. Aki nem játszott az előzőekkel, az próbáljon meg valahonnan kölcsönkérni egy PS2-t, meg a 2 GoW-ot, mert megéri. Aki meg csak a harmadik részt viszi végig, az majd azt fogja mondani, hogy hentelős hülyeség, se füle. se farka, csak menny oszt ölj, a grafika meg kicsit ki van dolgozva. Mellesleg nem csak a grafikája, hanem a zenéje is ott van rendesen.

A Prototype-pal kapcsolatban igaz, hogy a grafika nem túl jó, de egész jó kis játék. 10 perc játékidő után, azért ne nagyon jelentsünk már ki olyan dolgokat, hogy ez nem jó, meg az nem. Lehet, hogy olvastál róla teszteket, amikben jól lealázták, de szerintem ez csak ízlés kérdése. Nekem tetszett.

Hard work beats talent.

(#34) Xaels válasza Tsumaas (#33) üzenetére


Xaels
félisten

X360-on és PC-n is megvan a Prototype, arra jó hogy a vérengzési hajlamait kiélje az ember, de semmi több... Ami jó is lehetne, az nagyon el van nagyolva/hanyagolva. Nem csak 10percet játszottam vele, de húzamosabb ideig elviselhetetlen a primitívitása. Ha történet kell és látványos szép akció akkor inkább betöltöm a jópár éves Warrior Within -t. Annak a játéknak volt egy egyedi látványvilága/hangulata és egy mesés története...

Hát sajnos a környezetemben senkinek sincs PS2-je különben már rég megoldottam volna konzol csere-berével. Meg szándékomban áll kitolni a teljes triológiát, ha nekikezdek. PS-nél nincs valamiféle visszafelé kompatibilitás?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) Tsumaas válasza Xaels (#34) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Mindenesetre nekem tetszett :))

Hát van, vagy legalábbis volt. Mikor megjelent a PS3, volt még benne PS2... ööö izé. :D Szóval le tudta játszani a PS2-es, PS1-es játékokat is. Mivel hatalmasat bukott a Sony rajta (így hallottam), kivették belőle. Nekem pl. olyan van, de az újak már nem tudják ezt a funkciót.

Hard work beats talent.

(#36) ProEvoFan válasza Yany (#18) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ez egy tökéletesen megfogalmazott okosság :R

(#16) suti_88 - 14 és voltam... de nem értem miért fakadtál ki ennyire, és miért beszélsz ilyen sértően..na mindegy, Te tudod...
Braid, mond neked valamit?akkor semmi gond

(#37) Versus82


Versus82
aktív tag

Ezért szeretem a ph!-t, itt még a gow ról is megmondják a fika gépek hogy szar. gratulálok, lol:D legnagyobb game ever.

prototype nekem is nagyon bejön (PS3), én nem tudom megunni a rendőr szaggatást repülő dobálást kaszálást belezést... ha keményen nyomod olyan gyors az akció hogy rohadtul nem a textúrákat nézegeted, hanem hogy milyen gyorsan és változatosan lehet benne pusztítani. modern god of war, természetesen gyengébb kiadásban, de amíg nincs gow3 nagyon frankón lehet vele zúzni.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#38) Gebriel


Gebriel
veterán

"Jó tanács: érdemes valami puhát rakni az áll alá."
Nem is kérdés ki írta a cikket :D ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.