Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danikollar


danikollar
őstag

Már tűkön ülök a megjelenésig! :Y

(#2) CocooN-z válasza danikollar (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

+1

HALO-n kívül egyetles másik sorozat ami hiánytalan :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) oriic válasza CocooN-z (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear-en kívül ez az a játék amiért PS3at vennék.. :Y

Live-Die-Respawn

(#4) Mister_X válasza oriic (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez első napos lesz, az biztos. Januárban egy saga Collection-nel indítok, megjelenésig kihúzom azzal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) CocooN-z válasza oriic (#3) üzenetére


CocooN-z
őstag

Mint ahogy HALO + GOW miatt vettem x360-at, GOW3 (+HD coll.) miatt vettem PS3-at :))

Hihetetlen Game-k

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6) CocooN-z válasza oriic (#3) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ha lenne több időm az MGS-t pörgetném ezerrel :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#7) oriic válasza CocooN-z (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HD kollekciót tolom épp, pont jó lesz mert gold nélkül leszek, így tudok offline is játszani...

Live-Die-Respawn

(#8) Mister_X válasza oriic (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ilyenkor mindig gonosz kárörvendő mosoly van az arcomon, amiért PSN-en ingyenes a multi, de még a Plus is olcsóbb (és jobban megéri) ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) ldave válasza Mister_X (#8) üzenetére


ldave
félisten

te aztán tudsz ám trollkodni :)

A Slime draws near! Command?

(#10) oriic válasza Mister_X (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soha nem lesz a live ingyenes, miért is lenne? Amíg veszik a goldot a népek, tolják a pénzt az MS-nek, addig nekik nem érdekük hogy pénzkiesésük legyen. Sajnos... Pedig az lenne a legjobb ha megszűnne a fizetős live, meg az egész francos régirendszer, és mindenkinek egy globális acc-ja lenne, ahol minden de minden elérhető. Szép álom...

Live-Die-Respawn

(#11) Mister_X válasza ldave (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legszebb öröm a káröröm, trololo ;]

Hog ON is maradjak: egyedül csak attól aggódok, hogy a single rövid/elhanyagolt lesz, esetleg a multiban lesz kevés pálya (bétában asszem' 2 van). Továbbá az Ascension a Chains of Olympus előtt játszódik és ugye ott nyírtuk ki az első istent, Persephonét - nehezen képzelem el, hogy miféle nagy epikus durranást lehetne becsempészni, amikor olyan útszéli bosszokat kapunk, mint a Scylla, Charon, Basilisk és a társaik (a GoW III-ból nem vonok párhuzamot, az a sorozat megtestesülése).

@oricalcos: azért nekem is fáj, hogy fragmentált a Network és, hogy a magyar Store kvázi dísznek van - angol olcsóbb, sokkal.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jól néz ki, tetszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13) Tbs82


Tbs82
tag

+1 Váróóóós :R

(#14) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Nem kérdés elsőnapos vétel lesz.

ui: nemrég pont azon filóztam napokig hogyan is lehetne folytatni a trilógiát, nektek vmi 5let? Koncepció még nincs úgy tudom.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.