Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danikollar


danikollar
őstag

Sajnos akik a játék egyjátékos módjából várnak képeket, jeleneteket, azoknak csalódniuk kell, ugyanis újra a multiplayer szekcióból láthatunk bemutatót. - sebaj, ebből a játékból mindenféle kép vagy videó jöhet! :C

(#2) wikings2


wikings2
őstag

Ez nálam olyan mint hogy Dead Space-zzak multiban. No thx. :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3) dilipok válasza wikings2 (#2) üzenetére


dilipok
veterán

pedig meglepoen jo lett a multi. Bar nagyon remelem, hogy a single hozni fogja az eddigi reszek szinvonalat.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#4) oriic válasza wikings2 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddigi videók alapján pedig nem is olyan rossza multija.

Live-Die-Respawn

(#5) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Számomra az érdekes hogy hogyan lehet ekkora különbség grafikailag ez és a multiplatformos játékok között.
Aki még nem látta a grafikát:
[link]
[link]

(#6) dilipok válasza Hatvan9 (#5) üzenetére


dilipok
veterán

nincs ebben semmi fura. A multiplatform jatekok, mint a neve is mutatja, multi platformra keszulnek, ahol a fejlesztes alapja altalaban az xbox. Ez viszont PS3 exkluziv, igy sokkal jobban ki tudjak hasznalni a fejlesztok a konzol eroforrasait. Igy van ez a PS3 exkluzivakkal :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7) tDr1v3r válasza Hatvan9 (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Sony-s belső stúdió csinálja a játékot, akik megfelelően ki lettek képezve a CELL kihasználásához...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) Hatvan9 válasza dilipok (#6) üzenetére


Hatvan9
senior tag

A különbséget elfogadom, de hogy ekkora az már furcsa.A multi címes játékok ehhez hasonlítva egy generációval régebbinek tűnek.Véletlenül ennek nincs köze ahhoz hogy boxon meg pont szebben, jobban mennek a multi címes játékok, míg az exkluzívak ott nem sokban különböznek?

tDr1v3r: Az adatlapodon láttam neked van mindkettő, látsz valami összefüggést abban amit írtam?

[ Szerkesztve ]

(#9) dilipok válasza Hatvan9 (#8) üzenetére


dilipok
veterán

amit irtam, abban ott a valasz: a multis cimeket legtobbszor boxon fejlesztik es onnan portoljak pcre, psre. Ebbol adodoan egy exkluziv nem lesz annyival szebb a boxon. Nezd csak meg nyugodtan az osszes PS exkluziv jatekot, mindnel el fog allni a lelegzeted ;)

Nekem is van mindketto, es a multis cimek is kozel ugyanugy mennek mind a 2 konzolon. nagy altalanossagban nagyitoval kell keresni a kulonbsegeket, es akkor is csak ugy eszrevehetoek, ha az ember egymas melle teszi a ket konzol kepet, de ugy meg eleg kevesen jatszunk :D (persze itt is vannak kivetelek, mint mindenhol)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#10) Hatvan9 válasza dilipok (#9) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Tehát ha a ps -ből indulna ki a fejlesztés szebbek lennének a játékok, viszont itt jön a baki hogy akkor a box nem bírná el, gondolom ezért kell arról kezdeni a fejlesztést, vagyis kimondható hogy a box húzza vissza a mostani grafikai generációt?
Ha privibe felsorolsz pár címet azt megköszönöm. :)

"nagy altalanossagban nagyitoval kell keresni a kulonbsegeket"
Én nem a multiplatform konzolokon lévő grafikai különbségre gondolok, hanem házon belül a ps3 játékok grafikai különbségei és általánosságban a grafikus látványra ahol tartunk.

[ Szerkesztve ]

(#11) dilipok válasza Hatvan9 (#10) üzenetére


dilipok
veterán

dobtam egy listat, nezd meg oket, kivancsi vagyok a velemenyedre :) A ps3 exkluziv jatekok nagyon szepek altalanossagban, a GOW 3 is nagyon jo volt, es remelem, hogy ez az uj resz is hozza az elvart szinvonalat :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#12) tDr1v3r válasza Hatvan9 (#10) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ha PS-ről indulna a fejlesztés, akkor máshova portolni lenne nehéz... jelenleg az Xbox jobb játékeladásokat hoz mint a PS3 (70/30% arányban volt pár éve, bár azóta biztos változott), ezért és a könnyebb/gyorsabb fejlesztés miatt elsődleges platform.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13) Hatvan9 válasza tDr1v3r (#12) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Gondolom mert a box olcsóbb volt, megjelenésekor nekem is volt, akkor majdhogynem 2x annyi volt a ps, ráadásul több játék is volt rá.(Ha nem lett volna 3 ledes máig meglenne.)Szóval felteszem ha nem terjedt volna el, akkor előrébb járna a mai játékok grafikája?

Nem trollkodni szeretnék, csak ezen emésztem magam. :B
Azt hiszem eddig elvoltam ezzel tévedve, nem gondoltam hogy a PS3 játékok grafikája itt tart.

[ Szerkesztve ]

(#14) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Végre egy kis single trailer. [link]

(#15) dilipok válasza v!ct0y (#14) üzenetére


dilipok
veterán

ezaz! Jol kinezos, jo lenne mar hentelni megint. Lehet vegig is tolom megint a 3at :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#16) oriic válasza v!ct0y (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már tegnap este megtaláltam, meg is írtam még akkor a hírt, de csak 14:20kor kerül ki gamepod-ra.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.