Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Az embargó lejárt, sálálá :))

Remélem, hogy mindenkinek tetszik. Számomra 10/10, de több vélemény alapján egy icipicit faragni kellett belőle, elsősorban azért, mert nem tudjuk, hogy milyen a végleges multiplayer.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most mondjam azt hogy kicsit sem vagy elfogult? :DDD

Grat hozzá, majd pár hét múlva meglátom én is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) Ghard válasza Mister_X (#1) üzenetére


Ghard
őstag

Nahát,pedig úgy vártam az új végtelen eggsboxot.

:(

(#4) AS


AS
félisten

Más oldalak hogy pontozták?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) oriic válasza AS (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gamer az 9-re.

Live-Die-Respawn

(#6) Mister_X válasza AS (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Körbenéztem: az elsők között vagyunk. Viszont lehet, hogy tényleg elfogult vagyok. Bár kíváncsi lennék, hogy az EDGE mi alapján értékel, mert az teljesen biztos, hogy kategórián belül nem jobb az új Devil May Cry. Vagy, hogy miképp tesztelték a multit, mert elég kihalt lehetett úgy, hogy maximum párszáz tesztpéldány ment ki és határidőre végig is kellett játszaniuk a single playert... ha végigjátszották, mert nem könnyű.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) oriic válasza Mister_X (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 4nél is voltuk majdnem 1000-en multiban, még megjelenés előtt.

(#8) Ghard
Rising teszt lesz itt is, amint letolom végre fő bosst. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) Ghard


Ghard
őstag

A gamespoton meg 8. Igaz, itt sok agyatlan marha dolgozik szóval nem érdemes rájuk adni.
A MGR fél ponttal többet kapott,pedig a demo alapján elég közepes.

(#7) orichalcos
És eddig milyen? Mert amit eddig láttam belőle elég egyhangú,max a bossfightok lehetnek izgalmasak.

[ Szerkesztve ]

(#9) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nagyon gondolkodok a beszerzésén,de lehet végül TR lesz inkább

(#10) oriic válasza Ghard (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem tetszik, átlag 8 pont körüli lesz majd szerintem.

Amúgy ahogy olvasom mást oldalak teszterei sem tudtak játszani multival.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

9.9 hát ilyet se láttam még sűrűn. :Y Feltételezem tetszett a játék. :D Bár én a C3ra is ennyit adtam volna, de az más tészta.....

.......vagy mégse ;] ;]

(#12) Ghard
nem ez volt a lényege a mondanómnak szerintem :U

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#12) Ghard válasza callmeakos (#11) üzenetére


Ghard
őstag

Hát 20as skálán talán van 9.9 a C3.

(#13) ldave


ldave
félisten

Hát nem is tudom, nem vagyok a stílus kedvelője és szakértője, de a 9.9 tényleg erősnek tűnik, az írottak alapján nem lett ez egy forradalmian jó játék, hanem csak a GoW formula (üsd és vágd) szépre csiszolása.

A Slime draws near! Command?

(#14) Mister_X válasza ldave (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És ekkor teszem fel a költői kérdést: nem volt eddig nagyon jó a GoW formula? :)

@oric: ezek szerint globális probléma volt a tesztelők Network Passaival. Akkor már csak abban reménykedek, hogy a megjelenéskor, illetve a Pass Store-ba kerülésekor aktiválható lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) ldave válasza Mister_X (#14) üzenetére


ldave
félisten

Ne érts félre, jó az gondolom, hisz sokan szeretik a sorozatot (én csak demókkal játszottam, kíváncsiság végett), csak számomra az nem lett világos a tesztből hogy miben mutat túl mondjuk a GoW 3 küzdelmein ez a játék. De lehet csak tényleg ennyire nem értek hozzá :)

A Slime draws near! Command?

(#16) Mister_X válasza ldave (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bossharcok terén elég nehéz (lehetetlen?) felülmúlni egy sorozat záródarabját, amely úgy indul, hogy "My Vengeance ends now". Nem fogunk isteneket kibelezni, de a meglévő mitológiai főellenfelek is kárpótolnak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) oriic válasza Mister_X (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom launch-kor már játszható lesz, vagy akár előbb is.

Live-Die-Respawn

(#18) Mister_X válasza oriic (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az előbb kizárt. Négy nap múlva megjelenik, ha lehetett volna, akkor már rég mennének nekünk is a szerverek - lévén úgy tudják megírni a teszteket az emberek, ha hozzáférnek a teljes játékhoz. Az embargó lejárta meg a játék megjelenése között minek aktiválnák?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) oriic válasza Mister_X (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert már korábban is mennie kellene, pont a reveiw írók miatt.

Live-Die-Respawn

(#20) Mister_X válasza oriic (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudom. De mivel nem ment az embargó lejárta előtt (pedig kellett volna), akkor a megjelenésig nem fogják bekapcsolni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) AS


AS
félisten

Nekem nincs bajom az írassál miért ne lehetne ennyire jó. Kár hogy nincs pc-re. Tudom ez széria sosem volt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) trufa12 válasza AS (#21) üzenetére


trufa12
addikt

Igen ez a játék ennyire jó !:) :R

Mister_X : Grat az ismertetőhöz .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#23) oriic válasza AS (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha van egy jó géped, a PS2-es részeket emulatorral lehet tolni rajta.

[link]

Live-Die-Respawn

(#24) trufa12 válasza oriic (#23) üzenetére


trufa12
addikt

sosem fogja vissza adni azt az élményt
:(
akkor inkább szerezzen be 1 ps 2 őt 1x ezer ft ért . :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#25) AS válasza oriic (#23) üzenetére


AS
félisten

Elég jol megy Emulátorral ahogy látom.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) Ghard válasza trufa12 (#24) üzenetére


Ghard
őstag

Mit nem? Már hogyne adná vissza,felskálázza a felbontást és simán néz úgy ki mint a HD változat ps3on,ráköt egy ps2 vagy ps3 kart aztán már előrébb is van mint egy ps2vel.

(#27) ricshard444


ricshard444
veterán

99%? Én is Kratos fan vagyok és életem top 3 játékában benne van a 3ik rész, de azért 96-nál többet nem adnék rá semmiképp hiszen voltak hibái és néha kicsit unalmas volt a sok darálás és az is érdekes volt, hogy az elején isteneket daráltál 10 perc alatt aztán a végefele pár minotaurusz simán levert 5 percen belül :DDD ;]
És amit eddig láttam ebből a 3 sokkal epicebb.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#28) trufa12 válasza Ghard (#26) üzenetére


trufa12
addikt

úgy mondjuk igen :U
jó hát az emu is fejlődött gondolom , mióta nem követem...

bár erről nem szabad beszélni:D ha én írtam volna már vasvillára hánytatok volna :U

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#29) trufa12 válasza ricshard444 (#27) üzenetére


trufa12
addikt

Engem nem vert le pár dög... Bár hozzá teszem nem a legnehezebb szinten játszottam hanem az átlagos közepesen.. :B
De egyébként a 3 nagyon Epic :) a boss killek miatt főleg szerintem...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#30) oriic válasza trufa12 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Maga az emulátor mint téma nem tiltott dolog amúgy. És igen rengeteget fejlődött az évek során a PS2 emulátor szerencsére.

Live-Die-Respawn

(#31) trufa12 válasza oriic (#30) üzenetére


trufa12
addikt

Köszönöm a tájékoztatást :) , igaz mert van aki eredeti játékot használ vagyis hát lehet olyan... de feltételezhetően nem . ... :) de hát értem.

Az jó akkor lehet majd én is beszerzek 1 joyt , meg 1 újabb emut.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#32) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

kötelező vétel!

(#33) Mister_X válasza oriic (#30) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az emulátor, mint maga nem tiltott, mert a megvett játékod jogod van ott futtatni, ahol tudod - persze ehhez kezedben kell lennie a lemeznek, az "egyéb forrás" a tiltott ;)

@ricshard444: mint írtam, nehéz epikusság terén egy sorozat záródarabját, ami úgy kezdődik, hogy "My Vengeance ends now". De a sztorivonalat tekintve kihozták a maximumot. Számomra a kihívásfaktor a fontos és, hogy miként jutunk el a főellenfelekig.

@trufa12: használd. Azt. A. Szerencsétlen. Szerkesztés. Gombot. És. Próbáld. Egy. Hozzászólásba. Foglalni. A. Mondanivalód.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34) oriic válasza Mister_X (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egyéb forrás most nem számít, azt tudja mindenki, a lényeg az hogy az emu az legális cucc. :)

"@trufa12: használd. Azt. A. Szerencsétlen. Szerkesztés. Gombot. És. Próbáld. Egy. Hozzászólásba. Foglalni. A. Mondanivalód."

Még egy ilyen és sikítófrászt kapok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#35) batai15


batai15
félisten

im valak az ékes példa hogy egy sokadik rész,nem feltétlen kell róka bőr legyen. a psp részek máig kedvenceim, ps3 hiányába ezután is csak kácsingózok.

(#36) ricshard444 válasza batai15 (#35) üzenetére


ricshard444
veterán

Vegyél használtan egyet, csak a 4 részért is megéri :K Ennél epicebb játékot életemben nem láttam.

Vannak dolgok...

(#37) Mister_X válasza ricshard444 (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

GoW saga Collection + God of War: Ascension, ennyire egyszerű a recept :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) ricshard444 válasza Mister_X (#37) üzenetére


ricshard444
veterán

Úgy gondoltam :K Amikor még csak pletyka volt az 1-2 HD verziója PS3-ra és 50 alatt nem volt konzol használtban akkor is 1 napon múlt, hogy megvegyem, de elment a pénzzem így nem vettem. Barátomnál kipörgettem 1 szuszra 3t ;]

Vannak dolgok...

(#39) Prime110


Prime110
aktív tag

Jó írás lett, akár elfogult akár nem! :)
A játék pedig nagyon várós.

(#40) batai15 válasza ricshard444 (#36) üzenetére


batai15
félisten

mostanság one xre gyűjtök;-)

(#41) danikollar


danikollar
őstag

Javasolnék egy kis pontosítást ebben a mondatban: Már a God of War III-nak sem volt szégyenkeznivalója, azt a látványt, amit 2011-ben elénk tárt, a játék 2010. márciusában jelent meg.
Egyébként nem csak hogy szégyenkezni valója nem volt, hanem egész egyszerűen a 2010-es Video Game Awards-on megnyerte a Legszebb Grafika kategóriát, minden platformot belevéve.

Biztos, hogy "csak" Dolby Digital a hangja, mert a God of War III. is tudta a DTS-t, sőt a LPCM-et is?

[ Szerkesztve ]

(#42) Mister_X válasza danikollar (#41) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pardon, bennem valamiért a 2011. márciusa maradt meg :B De ez csak javítja az érdemeit :)
Lyavítva!

A hangról meg nem tudok nyilatkozni, mert ehhez a részéhez nem nagyon értek, van egy jobbfajta 2.1 hangrendszerem a TV-hez és kész. A többi tesztet elolvasva sem láttam erre utalást, de minden bizonnyal igazad van.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43) olbaidhun válasza WongFeiHong (#32) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#44) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként a The Last of Us-os korai demóról volt hír korábban. Több hírt kellene olvasnod. :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.