Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tálydi


Tálydi
senior tag

Nos, a megoldás egyszerű, én is sokáig billentyűzettel játszottam, aztán gamepad-ra váltottam. Szerencsére egyből jót választottam:
Logitech Chillstream

Ilyet kell venni, borzasztóan kézre áll, hűt,és nem görcsöl az ujj. :K

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Az lehet hogy neked görcsöl a csuklód, nekem viszont a sok agresszív kormányzástól be van gyulladva a csuklóm, hetekre... nem valami kényelmes. Igaz, én nem Shift 2-vel, hanem RBR-el tolom. Kell is oda a csuklószorító :U

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#3) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Cséről (CS 1.6 :D ) tértem át X360-ra, FPS-ben egy év alatt oda jutottam (CoD 6-7), hogy a szerókon 2-3 hely volt az általános :>Egy hét alatt szerintem megszokod :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#4) Giot válasza molnarpeter (#3) üzenetére


Giot
addikt

Úgy legyen! :)

Tálydi: Ez ugyanolyan kiosztású mint az Xbox. Nem hiszem hogy nagy változás lenne!

(#5) dízelracer


dízelracer
senior tag

Én annak idején PSX-en nevelkedtem így nekem a joypad a természetes. Nekem minden autós szimulátor azzal megy a legjobban. Billentyűzet alapból felejtős, kormánnyal meg valami elképesztő lámaságokat művelek. :D Csinálhatnának végre egy olyan szimulátort ami legalább messziről köszönő viszonyban van a valós fizikával, akkor már lehet érdemes lenne egy komolyabb kormány szettbe beruháznom.

[ Szerkesztve ]

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

itthon a pc-hez logitech dual action van, a ps2-höz meg az alap dual shock controller... (hasonló forma, ugyanolyan kiosztás) jobb kezes vagyok, de nem kényelmetlen, hogy bal hüvelyk-kel kell kormányozni (pedig 15-20éven keresztül billentyűhöz voltam ragadva) :K előbb volt meg a pc-hez való controller, minthogy áthozta barátnőm a ps2-jét és sokat gondolkoztam xbox360-szerű vezérlőn, de ez a dual action kényelmesebbnek tűnt... nem volt rossz választás... fps-t viszont, ha fejbelőnének akkor sem játszanék konzolon ;] ... minden mást viszont rohadt jó a fotelben fekve, kontrollerrel játszani :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Tálydi válasza Giot (#4) üzenetére


Tálydi
senior tag

Valóban, de az ujjaidat nem lefelé kell "erőltetni" hanem a középső ujjad a támasz, és jobb helyre nem is kívánhatnád a "pöcköket".

De!, Én is 2hete vettem 6k-ért egy logitech formula force ex kormányt, teljesen jó, csak ha agresszívan markolod és téped, akkor kisebesedik az ujjad a gumi miatt, annyit megér :K

Eeeeh, what’s up, doc?

(#8) Giot válasza Tálydi (#7) üzenetére


Giot
addikt

6e?? Nem hangzik rosszul!
Utánanézek.
Gondolom apróról vetted, mert nem találom már az árlistákban.

[ Szerkesztve ]

(#9) N€T0X|N válasza Tálydi (#7) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem kell akkora ffb-t állítani neki, akkor nem lesz birkózás vele és te is egyben maradsz meg a kormány is. ;)

Sent from my keyBoard

(#10) DeFranco


DeFranco
nagyúr

EEz engem is nagyon érdekelne. Én egy Logitech E310-et tervezek venni (az xinput miatt), de még nem szántam rá magam, nem tudom megéri-e. Elsősorban platformer és TPS szerű (AC, Batman, Mass Effect) játékokhoz használnám. Nincs bajom a billientyűzettel, csak ki akarom próbálni, hogy egyáltalán mennyire jönne be a konzolos irányítás.

(#11) molnarpeter válasza Giot (#8) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jut eszembe: ha van lehetőség, rakd fel az érzékenységet ;)

mp

(#12) Tálydi válasza Giot (#8) üzenetére


Tálydi
senior tag

Igen-igen, itt az apróban vettem "bagóért kb", nézz szét :K

(#9) N€T0X|N: Le volt véve, csak TDU2-vel játszottam, 6-os golffal, esőben, semmilyen gázpedál állással nem lehetett kanyarodni(minden segítség ki volt kapcsolva), muszáj volt hirtelen ellen kormányozni, meg baromira kellett koncentrálni. Azóta golfot csak kesztyűben vezetek :P

Eeeeh, what’s up, doc?

(#13) DeFranco válasza DeFranco (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

F310 :B

(#14) DEJVID


DEJVID
őstag

Szerintem veled lesz a baj.

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

1. shift2 = autós gamenek látszó game
2. logitech momo

problem solved

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Giot válasza DEJVID (#14) üzenetére


Giot
addikt

Ezt fejtsd ki bővebben!!

(#15) Mr.Csizmás: Nem rossz játék az!

[ Szerkesztve ]

(#17) DEJVID válasza Giot (#16) üzenetére


DEJVID
őstag

Én tökéletesen tudom bal hüvelykujjal irányítani az autót.

(#18) Mr.Csizmás válasza Giot (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hm-hm, jó végülis nézőpont kérdése. :R

a mafia1 az egyik legjobb sztem, főleg ikarus moddal :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) Giot válasza DEJVID (#17) üzenetére


Giot
addikt

..............de ha 15 évig bill+egér kombó lett volna a repertoáron, akkor te is másként nyilatkoznál. :)

(#18) Mr.Csizmás: Mafia1 mint "ótós" játék??

(#20) Mr.Csizmás válasza Giot (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, mivel nagyon jó fizikája van, 2002-es game, de mindig fentvan a gépen.

egy élmény wartburggal, vagy trabanttal töf-töf, kuplung, kettes, fel az emelkedőn...meg a hangulat :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) molnarpeter válasza Mr.Csizmás (#20) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én ugyanezt meg tudnám csinálni élőben is, de épp felújítódik a Wartburg ;] :DDD 2 ütemű, wááá :D Nagyapámé volt (RIP), most mi használjuk, amúgy egy Cirtoen Jumperünk van (összetörve :DDD ), a gyümölcstermesztés miatt.

mp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.