Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dokanin válasza Ivy.4.Ever (#99) üzenetére


dokanin
aktív tag

De jelen esetben feltételezhetjük talán, hogy nem a végpontokat törték fel, hiszen akkor ha jól emlékszem 60 000 eszközt kellett volna meghekkelni. Ha pedig így volt, akkor ezek az eszközök nem végpontok közötti titkosítást használtak? Létezhet ez?
Mert ha azt használtak, akkor tök mindegy elvileg, hogy a cég szerverit feltörték, mert akkor sem olvashatták volna az üzeneteket.

(#102) Ivy.4.Ever válasza Reggie0 (#100) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Egy kis adalék máshonnan: A szolgáltatás üzemeltetői is benne voltak a bizniszekben.

(#101) dokanin
Én csak a kérdésedre válaszoltam, nevezetesen: Miért nem elég a végpont közötti titkosítás. Egyedi os-t nehezebb feltörni. Nem is ezen bukott a buli. Én szerintem a rendőrség megtartja magának a titkot, mit csináltak a szerverekkel. De szárnyalhat ezügyben a fantáziánk elvégre elég széles tárházuk van eszközök terén.

[ Szerkesztve ]

(#103) dokanin válasza Ivy.4.Ever (#102) üzenetére


dokanin
aktív tag

Az a baj, hogy a fantáziámban sem tudok olyat elképzelni, hogy hogyan lehetne végpontok közötti titkosítást olvasni a végpontok feltörése nélkül. Mert ha ez lehetséges akkor az elég gáz. Ha viszont nem lehetséges, akkor ez a cég kamunak tűnik. Lehet, hogy csak papíron nyújtották a biztonságos szolgáltatást. Mondjuk ügyes trükk lenne egy titkosszolgálattól pl saját maguknak indítani egy ilyen céget.

(#104) Reggie0 válasza dokanin (#103) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha mind a ket iranyban van kozbeekelodo tamado, akkor honnan tudod, hogy valoban a masik fel kulcsat kapod meg es nem a tamadoet? A kulccseret nyilvan a szerver hitelesiti a klienskulcsok alairasaval, mivel azokat is rendszeresen meg kell ujitani, tehat eleg a szervert meghekkelni, ami igy alairja a kamu kulcsokat.

[ Szerkesztve ]

(#105) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

(#106) Reggie0 válasza Tetsuo (#105) üzenetére


Reggie0
félisten

"A gyanúsítottak rendőrnek álcázva tervezték meg az emberrablásokat,
Forrás: https://kuruc.info/r/4/214801/"

Kepzelem, mielott leultek a tervezoasztalhoz gyorsan beugrottak az oltozobe felvenni a rendorgunyat.

(#107) rammstein99 válasza Tetsuo (#105) üzenetére


rammstein99
csendes tag

Akkor jól sejtettem, hasonló időben+témából érkező hollandiából érkező hírek.

We're just enthusiastic about what we do. //revolut,paypal,btc,transferwise//

(#108) Eugene Roe válasza janos666 (#98) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Itt mindig az a kérdés, hogy Téged ismernek-e, vagy 2 milliárd potenciális vásárló egyikét. Mert szerintem egyelőre az utóbbit.

Kétlem, hogy a sales / marketing azt mondaná, hogy akkor janos666-ot vegyük rá arra, hogy vegyen airpodsot. Ehelyett még az van, hogy pl.: 25-35 év korosztály, havi 500$ vásárlóerő kapjon egy fasza ingert vásárlásra.

Az amitől te félsz, az a politikusokat érdekli majd max, de én amondó vagyok, hogy nem a kínálatot kell vegzálni (úgy sincs semmi értelme), hanem a keresletet, ráadásul azt 4 évente simán meg is teheted :) ha aktívabb vagy, akkor gyakrabban.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#109) Tetsuo válasza Reggie0 (#106) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Éppen a kurucon szokták Magyarországi Talmudista Irodának nevezni az MTI-t a hasonló magyartalan fogalmazások és csúsztatások miatt. Sajnos nincs kapacitásuk minden hírhez publikációt írni, emiatt is érdemes őket támogatni.

Mindenesetre a lényeg, hogy néhány ügy emiatt az akció miatt nyilvánosságra kerül és eljárások indulnak. Ez is valami.

[ Szerkesztve ]

(#110) dokanin válasza Reggie0 (#104) üzenetére


dokanin
aktív tag

Elküldöm neki skypon a public kulcsom vagy felhívom telefonon, hogy egyeztessük a kulcsokat, mielőtt nekiállok lebeszélni a nagy balhét. :D

(#111) dabadab válasza Tetsuo (#109) üzenetére


dabadab
titán

Igen, végülis kiket lenne érdemesebb támogatni, mint egy ilyen utolsó náci bandát :DDD

DRM is theft

(#112) Tetsuo válasza dabadab (#111) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Végül is általánosan minden kurucon ténykedő publicistát lenáciztál. Gratulálok a progresszív, humanista elveken alapuló liberalista szellemiségű fennkölt erkölcsödhöz. Olyan sztálini...

(#113) Reggie0 válasza dokanin (#110) üzenetére


Reggie0
félisten

Egy algoritmusnal nem az a kerdes, hogy milyen infrastrukturan bonyolitod.

(#114) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Ezek az akciók kétélűek, hiszen egyrészt az államikontroll-mentességet számolják fel, másrészt bűnözőket (is) kerítenek kézre.
Tehát pozitivitása attól függ, milyen az állam és sajnos ma nem igazán van a rendet és polgárokat védő hatalom.

(#115) Reggie0 válasza Tetsuo (#114) üzenetére


Reggie0
félisten

Sosem volt olyan hatalom, max amikor meg csak 2-3 ember letezett a foldon. Ez csak egy utopia, mint pl. a vilagbeke.

[ Szerkesztve ]

(#116) Ezekiell válasza Tetsuo (#112) üzenetére


Ezekiell
veterán

Aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók..

Azaz ha nacikkal közös platformon publikál valaki, akkor rohadtul nem kell meglepődni, ha lenacizzak..

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#117) Ivy.4.Ever válasza Tetsuo (#112) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

"Ha valami úgy totyog, mint egy kacsa, úgy hápog, mint egy kacsa és úgy néz ki, mint egy kacsa, akkor az valószínűleg egy kacsa."
Rasszista uszító lapnál jóérzésű ember nem publikál, de még csak nem is olvassa. Ez azt hiszem könnyen leegyszerűsíthetô.

[ Szerkesztve ]

(#118) D1Rect válasza Ivy.4.Ever (#117) üzenetére


D1Rect
félisten

"Rasszista uszító lapnál jóérzésű ember nem publikál, de még csak nem is olvassa."
Nekem is tiltva van a zindex.

(#119) Ezekiell válasza D1Rect (#118) üzenetére


Ezekiell
veterán

lol, nap poénja :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#120) bambano válasza Ivy.4.Ever (#117) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

helyesen: ha valami úgy totyog, mint egy kacsa, úgy hápog, mint egy kacsa és úgy néz ki, mint egy kacsa, akkor az egy kacsa, feltéve, hogy a kacsa nem bejegyzett védjegy.

:) :DD

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#121) Tetsuo válasza Ivy.4.Ever (#117) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Normális ember azt nem nácizza, aki nem az.
Az eleve óvodás viselkedés, hogy a jobbot vagy akár a szélsőjobbot zusammen nácinak bélyegezzük. Így nem alakulhat ki értelmes diskurzus, persze ilyenre a baloldal nem is törekszik.
A nácizmus annyira marginális hazánkban, hogy talán ha 10 ember van, aki annak híve, de a rettegésből meg lehet élni, emiatt van felnagyítva a bolsevizmunál kevésbé ártó eszme úgy, hogy rmez meg valós fenyegetést jelent.
Engem különösebben nem érdekel, ki mit mond a kuruc.infóról, viszont a korrekt kijelentések híve vagyok, ami itt általatok egyre ritkább.

(#122) bambano válasza Tetsuo (#121) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Normális ember azt nem nácizza, aki nem az.": így van, egyetértek.
Légyszíves fordítsd meg a mondat értelmét a köznyelvi szóhasználat (nem a matematikai értelmezés) szerint!

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#123) Ivy.4.Ever válasza Tetsuo (#121) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Elkülönül a történelmi jelentés a mai szóhasználattól. Ahogy ma a proletár sem azt jelenti, hogy valaki legalább 1500 és legfeljebb 11000 rézpénzzel rendelkezik. Az antiszemita rendpárti nacionalisták ma a nácik. Igen néhány hülye a mein kampfot lapozgatja. A lényegen nem változtat. A "diskurzushoz" kéne valami emberiességi minimum, amit a "mindenkit gyűlölök mert csak" világnézet nem elégít ki.

[ Szerkesztve ]

(#124) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Nem hiszem h el kellene vinni a topicot ebbe az irányba srácok, térjünk vissza a témára :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#125) D1Rect válasza Ivy.4.Ever (#123) üzenetére


D1Rect
félisten

"Az antiszemita rendpárti nacionalisták ma a nácik."
Náci az, aki nem ért egyet a radikális baloldali eszmékkel.
FTFY, ez sokkal pontosabb definíció.

[ Szerkesztve ]

(#126) Tetsuo válasza D1Rect (#125) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Egyetértek, bár tudni illik, a neobolsevik baloldal szinte semmiben nem következetes... már egymást is nácizzák. És akkor folytassuk ezt a témát itt, a politika rovatban, mert oda való.

(#127) nyisziati válasza D1Rect (#125) üzenetére


nyisziati
veterán

Ez nettó hülyeség.
Ezen az alapon a szoc.demektől kezdve a liberálisokon át az üvöltve karlengető 88-asozókig mindenki náci lenne.
De szerencsére nincs így.
Lehet vitatkozni, hol kezdődik a náci, de akkor nevezzük szélsőjobbnak. Elég sokan beleférnek ebbe a zsákba, pláne itt Magyarországon.

(#128) k-adi válasza Ezekiell (#124) üzenetére


k-adi
nagyúr

már késő, elindultak a lejtőn ;]

(#129) Tetsuo válasza nyisziati (#127) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Egy baloldali gyakran nácizza a másik baloldalit, semmi meglepő nincs ebben. Ez természetükből fakad.

(#130) Ezekiell válasza k-adi (#128) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ja, innen ritkán van visszaút :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#131) D1Rect válasza nyisziati (#127) üzenetére


D1Rect
félisten

Vagy esetleg nevezhetnénk néven a dolgokat? Csak akkor le kell mondani a degradáló jelzőről és a másik mondandója sincs automatikusan cáfolva.
Ez macera, egyszerűbb mindenkit lenácizni, meg fasisztázni.

(#132) dabadab válasza D1Rect (#131) üzenetére


dabadab
titán

És mi legyen a kellően PC megnevezése ezeknek a véresszájú hópelyhecskéknek?
Antiszemita népirtás utáni vágyakozás terén kihívásokkal küzdő, vagy mi?

DRM is theft

(#133) nyisziati válasza D1Rect (#131) üzenetére


nyisziati
veterán

Felőlem nyugodtan nevezheted a nevén.
Bár engem egyszer már egy hétre cserepadra ültettek nácizásért itt, csak szólok.

(#134) Tetsuo válasza dabadab (#132) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Hívd őket nyugodtan realista hazafiaknak. Nem kell többet belelátni a dolgokba, mint amik.
A te mércéddel minden józan ember és történelmi személyiség antiszemita...

(#135) dabadab válasza Tetsuo (#134) üzenetére


dabadab
titán

Hívd őket nyugodtan realista hazafiaknak

Igen, Dunába lőtt gyerekek nélkül nincs realista hazafiság.

A te mércéddel minden józan ember és történelmi személyiség antiszemita

Akar még valaki arról győzködni, hogy ez a jóember egyáltalán nem náci, csak én, mint szélsőbalos (LOL :DDD ) aggatom rá?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#136) FattyDove válasza Tetsuo (#134) üzenetére


FattyDove
őstag

Magyarorszagon sosem voltak hazafiak. Itt mindig nacionalistak voltak. Ez pedig a legalja mindennek.

[ Szerkesztve ]

(#137) bambano válasza Tetsuo (#134) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

először is a viccrovat az egy másik topic.
másodszor a legegyszerűbben azt a vétségüket lehet bebizonyítani, hogy visszaélnek emberek személyes adataival, amit a btk 219. paragrafusa az ő esetükben (mivel szerintem megáll a minősítés) két év börtönnel fenyeget.
harmadszor ha tényleg ők lesznek a hivatalos hazafiak, akkor én piréz vagyok. azok, akiknek ezt a kijelentést magyarázni kell, értsék úgy, hogy a lehető legmesszebb elhatárolódom az itt emlegetett bagázstól.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#138) D1Rect válasza dabadab (#132) üzenetére


D1Rect
félisten

Van az a náci, aki be akarja röffenteni a krematóriumokat a táborokban.
Meg van az a náci aki nem ért velem egyet.

(#133) nyisziati: Nyilván a te nácid a második csoporthoz volt közelebb.

(#139) dabadab válasza D1Rect (#138) üzenetére


dabadab
titán

Van az a náci, aki be akarja röffenteni a krematóriumokat a táborokban.
Meg van az a náci aki nem ért velem egyet.

És szerinted ezen a skálán a kurucinfósok meg Tetsuo melyik véglethez áll közelebb?
Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy az elsőhöz.

DRM is theft

(#140) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Ez a vádaskodó, személyeskedő, igazi bolsevik szellemiségű, gyűlöletes beszéd méltatlan ahhoz, hogy válaszoljak és úgy vélem a fórumhoz sem illő.
Befejeztem.

Bambanő, Amerikában nincs btk. 219. Ott meg lehet nevezni az elkövetőket és fotókat is lehet közölni róluk (pl. Nagy-Britanniában is), a kuruc ennyit tett, ha törvénybe ütközne amit csinálnak, már megszűnt volna, ugyanis rengeteg ügyvéd és stb. feni rá fogait.

[ Szerkesztve ]

(#141) D1Rect válasza dabadab (#139) üzenetére


D1Rect
félisten

Én egyiket sem tudom megítélni.
Most megnyitottam a kurucinfot, de a legzsidózóbb hírt is az MTI-től vették át.

(#142) bambano válasza Tetsuo (#140) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

az, hogy te lebolsevikozod azokat, akikkel nem értesz egyet, ugyanaz a szint, mintha ok nélkül lenáciznák azokat, akiket te pártolsz.

rosszul tudod, Anglia jelenleg még az unió része, így alkalmazandó a gdpr, tehát azért, mert ellenzéki politikusok képét, telefonszámát közzéteszik, nagyon súlyos büntetés jár. Ráadásul a magyar adatvédelmi hatóságnak is van hatásköre Angliában eljárni.

Szerk: amcsiban tényleg nincs btk 219, ott viszont rágalmazásra szakosodott ügyvédek csillagászati büntetéseket perelnek ki, ha hazugságokat közölnek valakiről.

"Befejeztem.": ennek örülünk. Bár hiányérzetem maradt azért, mert a #122-re nem válaszoltál.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#143) Tetsuo válasza bambano (#142) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Rosszul tudod. Angliában sosem volt büntetendő egy bűnös adatainak nyilvánossá tétele, legalábbis a polgárosodás óta.
Ügyvédek perelnék a kurucot, ha súlyos valótlanságokat állítana valakiről, főleg Ámerikában - így van, éppen ott van a szerverük bejegyezve.

A fentebbi alaptalan, uszító, érvként használt vádaskodás dabadab részéről bolsevik szellemiségű volt, ez tény. Ha szerinted nem így van, történelemből és eszmetörténetből megbuktál.
Én viszont nem lendítettem a karom Sieg Heilt kiáltva, hogy rámfogható lenne, náci vagyok csak ballibsik bélyegeznek ezzel, amit bókként is vehetnék, de inkább a tényekhez ragaszkodom.

(#144) bambano válasza Tetsuo (#143) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem állok le veled vitatkozni azon, hogy az általános adatvédelmi rendelet hatályos-e Angliában. tény, hogy az.
bárkinek a személyes adatát nem kezelheted öncélúan, nem hozhatod nyilvánosságra, stb. stb.
ezen tények részedről történő elutasítása egyrészt nem visz előbbre, másrészt rossz fényt vet rád is, meg a véleményedre is. ha hasonló dolgok miatt negatív kritikát kaptál, az nem bolsevizmus, hanem az igazság.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#145) Tetsuo válasza bambano (#144) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Nem kell a csúsztatás. Arról volt szó, hogy Nagy-Britanniában bűnözők adatai az újságok oldalain is felfedhetők a mai napig.
Ez egész Európában kivitelezhető lenne jogszabály szerint is, csak akarat kell hozzá és igazságosságra való hajlam.

(#146) Ezekiell válasza Tetsuo (#145) üzenetére


Ezekiell
veterán

A politikusok személyes adatairól volt szó... Nem kell a csúsztatás ;)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#147) bambano válasza Tetsuo (#145) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem, nem erről volt szó, hanem arról, hogy a k.i. bűncselekményt követ el, ha neki nem tetsző emberek személyes adatait, telefonszámát kirakja a webre. erre hoztad fel, hogy Angliában ezt csinálják és legális, én meg mondtam, hogy nem legális. Angliában is bűncselekmény emberek személyes adataival visszaélni.
következésképp realista hazafinak címkézni köztörvényes bűnözőket az nagyon durva félreértése a valóságnak.

azt a hibát is elköveted, hogy azt gondolod, az a politikus, aki neked nem tetszik, az rögtön bűnöző is, mert szerinted ezzel legitimmé válik a személyes adatainak nyilvánosságra hozatala. egyrészt ez nem igaz, nem lesz bűnös valaki attól, hogy a k.i. ezt állítja róla, attól sem, hogy te ezt hiszed, másrészt a magyar jog szerint még a bűnösök személyes adataival sem lehet visszaélni.

amíg ezeket a dolgokat nem látod be, addig térj vissza a korábbi "befejeztem" ígéretedhez.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#148) Tetsuo válasza Ezekiell (#146) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Én nem tudok ilyen "bűntényről". :D Linket esetleg?

Egyébként itt említettem Nagy-Britanniát: "Ott meg lehet nevezni az elkövetőket és fotókat is lehet közölni róluk (pl. Nagy-Britanniában is)".
Tehát én elkövetőket és nem bárkit írtam. Bambanő ezt a tényt ferdítette el én továbbra is erről írok, nem másról, akármennyire is szeretnétek.

[ Szerkesztve ]

(#149) Ivy.4.Ever válasza Tetsuo (#134) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

"Realista hazafiak"
Erről ez a gyöngyszem jut az eszembe. :C
https://www.youtube.com/watch?v=FPceOHHxNdU&t

(#150) bambano válasza Tetsuo (#148) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

miután ebben a subthreadben az első hsz-t én írtam, így a ferdítést te követted el, mikor másfelé terelted a szót.
tehát a pontosítás kedvéért térjünk vissza a kályhához:
az, hogy a k.i. emberek nevét, telefonszámát kitette a webjére, bűncselekmény. állításoddal ellentétben Nagy-Britanniában IS.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.