Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Pedig alapvetően nem lenne rossz, de ha ilyen darabos, földhöz fogja vágni az egyszeri felhasználó.

B.Cs.

(#2) roli543


roli543
őstag

Most akkor 5 vagy 5.5 colos? Cikkben 5 col van táblázatban 5.5 :D
Amúgy egész kompakt a mai mezőnyben, erre gyúrhatna szerintem a gyártó, kompakt max 5.5 colos telefonok nagy akksival. Lenne pár vásárlója!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) atike


atike
nagyúr

"Az előlap nagyon uncsi,"

Ez az egész telefon az. Konkrétan. Német minőség...? :DDD Ma már nem annyira párosítanám össze a két dolgot úgy mint ahogy ezt 15-20 éve tettük...

(#4) csongi


csongi
veterán

Hat ezert nem kell mellkast dongetni, mert Nemetbe keszul. :).
Kornyezet szennyezes mindegy hol tortenik, nagyon nem szep dolog!!

[ Szerkesztve ]

(#5) Crafter32


Crafter32
őstag

Hiányzik a régi szép idők: Blaupunkt, Philips stb. Szívesebben vennék Made in Germany terméket, mint Kínait, de ez konkrétan használhatatlan. Azoknak a cégeknek hivataloknak jó akik el akarják mondani hazai termékeket támogatnak inkább.

(#6) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Ezzel olyan 3 évet késtek, de abban az időben is inkább egy redmi 4x kellett volna az legalább 3/32 - es

[ Szerkesztve ]

(#7) L(y)ooser


L(y)ooser
lelkes újonc

A német minőség távolról sem azt jelenti hogy német munkások gyártanak,raknak össze valamit.
( a cikk irója erre utal..)
A németek Németországban,és ez a lényeg betartják és betartatják a saját szigorú előirásaikat,legyen
a melós olasz,portugál vagy török.
Az usában készülö BMW-k minősége pl. nem igazán ua.mint amit Münchenben raknak össze.
Az angol Hondákról,Nissanokról nem is beszélve.
De ez egy bonyolult téma..
De az alma is kinai,mert ugyebár Tajvan is Kina... :)

(#8) forgonati


forgonati
őstag

Ez a Gigaset nagyjából olyan mint az Akai vagy Kodak telefonok. Közük nincs ahoz a minőséghez amivel még 20 éve ezeket a neveket azonosítottuk.

Keelah Se'lai!

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Hulladék. Kár, hogy nem lehet már Siemens telót venni! :( Apám jelenleg is egy 13 éves ME75-öt használ, amit anno én választottam Neki. Egyszer ki lett mosva 60 fokon, könnyedén túlélte.

(#10) Bog válasza L(y)ooser (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A "made in Germany" feliratnak elég szigorú kritériumai vannak, szóval de, van német Gigaset gyár.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Önmagában nem rossz ajánlat, persze max 40 ezerért és ha valaki nem akar a Xiaomival foglalkozni.
Kijelző jó, kamera közepes alá (a színkezelés emeli fel a kettesről), akku ok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) L(y)ooser válasza Bog (#10) üzenetére


L(y)ooser
lelkes újonc

Én is ugyanezt irtam csak más volt a dallama :)

(#13) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Kicsit javítanak rajta és jó lesz. Akinek fontos, hogy ne Kínai (mármint kínaikínai) legyen a cucc.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#14) worxland válasza janeszgol (#11) üzenetére


worxland
addikt

52-ért Huawei P Smart kapható, amiben van:
3 GB RAM - ebben a f@stalicskában 2 GB
32 GB tárhely - kontra 16
FHD+ kijelző - kontra HD+
2x erősebb proci
2A-es töltő - kontra 1,5A
A gyerekeimnek három éve vett telefon (Lenovo X2 Vibe) jobb volt ennél a német csodánál.
Max. 25-öt ér.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#15) janeszgol válasza worxland (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

A P Smart a BF-en volt 51 ezer ft, ami kib@szott jó vétel volt. De most már nem annyi, max dzsunka helyen. Igaz 65 ezerért is jó vétel az. Ez a GS185 max 40-ért nem tré, igaz nem is hűde jó vétel.
Sokkal jobb vétel tényleg csak a Xiaomi és a Meizu van. Igaz a Meizu szoftverben még mindig ratyi, ahogy követem az M6 topicot. De a 2/16 kategóriában is akadhat még jobb ajánlat.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) Lozi8


Lozi8
tag

Nem is értem, minek olvastam el a tesztet, hiszen soha nem veszek ilyen telót....

(#17) ates válasza worxland (#14) üzenetére


ates
aktív tag

Pont ez az. Hiálba van mindenben igazad , ha HPSmart 52 és nem 40. Ezt a készüléket pedig azok fogják venni akik max 35 - 40 szánnak telefonra. +5-ért, +10-ért mindig lesz jobb és jobb készülék.

(#18) The Goth


The Goth
tag

A 2. oldal végére egész belelkesedtem… Nekem kimondottan bejön ez a fajta "old school" design. Normálisan megfogható, nem papírvékony, nincs kiálló kamera. Inkább ennyi káva, mint a hülye notch, pláne a lyukas kijelző, amiből a jövőben kapunk majd bőséggel úgy érzem. Minimálisan módosított droid. Egy normális méretű akku, 3,5-ös jack. 40K. Nyilván az esést is valamivel jobban tolerálja, mint egy full kijelzős darab. ...aztán a 3. oldalnál mintha pofán ba*tak volna egy szívlapáttal. Ezt a hardver pakolni egy telefonba 2018-ban, hát tényleg, eh. :(

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#19) aprokaroka87 válasza janeszgol (#15) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért az erős tulzás hogy a Meizu m6 szoftveresen nem jó.
Az tény hogy a Flyme 7 sokaknál bugosabb, de a Flyme 6 esetében nem nagyon tapasztalok gondot.

(#21) Chaser


Chaser
titán

Elolrol mintha hasonlitana a 4 eve vasarolt - es tavaly elhalalozott, rip - xiaomi note1-emre, de abba 4 eve is 2gb ram kerult es ennel erosebb soc ha jol remlik, sztem nincs ezzel baj, 25, max 30e br-ert - de inkabb 25 -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) Hallosz


Hallosz
senior tag

Hm. Tartalék telefonnak, szódával elmegy.

Mert lakni, muszáj.

(#23) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez egy rakat fos. Komolyan nem tudok ennél szebbet mondani rá. A tesztet is csak a cikkíró személye miatt olvastam el. Gyakorlatilag semmit nem tud, amit az árszinten a többiek, cserébe jó pár tulajdonsága meg van rendesen vágva, amivel a mai konkurencia már nem szórakozik (RAM, proci, stb.), efelett elszállt az idő jócskán minden tekintetben, ide aztán édeskevés a német gyártás, pláne, hogy idehaza a kutya nem ismeri a cég múltját, csak a minimum 40+-os emberkék. Nettó környezetszennyezés.

[ Szerkesztve ]

(#24) Mr.Silkó válasza janeszgol (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Érdekes, mennyire megengedő vagy a legtöbb, mások által ipari hulladéknak tartott eszközzel, ugyanakkor a drágább szegmens termékeit gyakran illeted kritikával.

Ha ez a telefon nem lenne egy hulladék, akkor is max a felét érné annak, amennyibe most kerül a cikk szerint.

[ Szerkesztve ]

(#25) Graphics válasza Chaser (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Note 1-ben gyengébb volt a hardver.

Vagy Snap400 vagy a Mediatekes verzió, de utóbbi is gyengébb volt ennél a vasnál.

Idő megszépíti az emlékeket :D nekem is kedvencem volt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) janeszgol válasza Mr.Silkó (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Érdekes, de tényleg lehet így is van. Igen megengedőbb vagyok, mert 40 ezer ft áfástól, mindenestől. Ennyiért ez van. A kistestvére, a GS 100 (MT6739, 1/8, Oreo Go) kerül 30-32 ezerbe, na az annyiért nem jó, viszont az edigis 24k az már nem rossz érte. Viszont 20%-nál alacsonyabb fényerőnél nagyon alacsony frekvenciás PWM (100Hz) tapasztalható, ami ennél a GS185-nél nincs.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) aprokaroka87 válasza janeszgol (#26) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az Android go-s telefonoknak maximum 20 ezer forintos árkategóriában kellene játszania.

De én azt gondolom hogy kb arról szól hogy a gyenge filléres hardvereket eltud vele adni.

Mert lássuk be, mind a Mediateknek, mind a Qualcomm-nak még alsó kategóriában is vannak ezeknél jobb Chipsetjei.

(#28) janeszgol válasza aprokaroka87 (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen ez így van. Amit régen megvettek vagy megrendeltek, azt használják. A Go jó ürügy a kuka, mármint a raktár ürítésére. Ki sincs dolgozva ez az egész Go cucc, de ezt régebben már én is leírtam, mi a baj ezzel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) Mr.Silkó válasza janeszgol (#26) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Érteném én alapvetően a gondolatmenetedet, de azért attól még nem lesz valami jó ajánlat, mert kevésbé rossz, mint a testvérmodellje. Oké, hogy egy ilyen alsó/alsó-középkategóriás telefont nem a csúcsgépekhez hasonlítunk, de ha egyszerűen elavult még ebben a szegmensben is a hardver, kevés a RAM, akad a felület és úgy általában mindenben elmarad a hasonló áron kapható Xiaomi/Meizu modellektől, akkor bárhonnan is nézzük, nem lesz jó ajánlat a GS185.

(#30) Chaser válasza Graphics (#25) üzenetére


Chaser
titán

8 magos mtk volt, helio x10, azért mondtam ha jól rémlik, 4 éve az korrekt volt, most ez hát izé:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31) ANOka válasza Chaser (#30) üzenetére


ANOka
őstag

Ha ez a készülék EU piacra készült az EU-ban, akkor miért hiányzik belőle az NFC? :F
Olyan drága az NFC chipset, hogy az már nem fér bele a belépő kategóriába? :Y

(#32) Graphics válasza Chaser (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Note 2-ben volt X10.

A Note 1-ben MT6592-es volt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Chaser válasza ANOka (#31) üzenetére


Chaser
titán

Passz:)

Duliee akkor mar keverem a szezont a fazonnal ( : az is reg volt mikor tavaly ev elejen raultem, nemhogy az amikor vettem:)
Note4-re meg valszeg most dobtak fel a miui 10-et, eddig nemteccik'

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) #80439296 válasza L(y)ooser (#7) üzenetére


#80439296
törölt tag

...a melós olasz,portugál vagy török...

- Anya! A paradicsom ugye piros?
- Igen.
- Akkor ez miért sárga?
- Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.