Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #88470784


#88470784
törölt tag

Ahogy olvasom nem lesz olcsó, pedig a mimax2 utódjának jó lenne.
Meg a képen semmi nem látszik a kávákból stb.

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Kár, hogy ennyire felülre pozicionálják, tablet alternatíva ként jó lett volna, de ez simán 200 felett fog nyitni.

(#3) marcee


marcee
addikt

Mindig megörülök, mikor a cím szerint valami gigantikus, meg hatalmas, vagy óriási, de végül mindig csalódnom kell. Az átló talán nem kicsi, de ez a telefon csak nyúlánk, magas, de nem különösebben széles (112 cm2 a képernyő). Nálam ez hátrány. Egy csomó 6,5-6,7" mainstream készülék van már a szolgáltatói kínálatban is, azok sem sokkal kisebbek.
Ezt a Play 4-et maximum nagynak nevezném, nem kellene elkoptatni a jelzőket.
(Még mindig hiába keresem a Mi Max 3-am méltó (nagyobb) utódját.)

\m/

(#4) EnRg válasza marcee (#3) üzenetére


EnRg
tag

Jogos...nekem MI MAX 3 van :176.2 x 87.4 x 8 mm ill. 6,9" a kijelző...
nos nálam innen kezdődik a "gigantikus"....

(#5) Soleco


Soleco
tag

Ez a képátló lassan megszokottnak mondható, mintsem gigantikusnak.

(#6) gattolino válasza marcee (#3) üzenetére


gattolino
senior tag

Mi Max 3 utódját? Ott van a 7.2-es Huawei Mate 20X
Az elég nagy és szerintem szuper készülék, még Google támogatás is jár hozzá :K

Vivo X90 Pro Plus

(#7) marcee válasza gattolino (#6) üzenetére


marcee
addikt

Igen, pont azzal szemezek. Nekem egy kicsit húzós még az ára, sufni gsm-ből 200-220e körül. Még működik a Max 3-am, ezért ráérek még várni kicsit, ha fél éven belül 150e alá menne (soha nem fizettem még ennyit telefonért), vagy találok kis kompromisszummal használtat olcsóbban, akkor váltani fogok, ha továbbra sem lesz más alternatíva.

Mindenki azon sír, hogy nincs már kis készülék, de én pont ugyanígy érzem magam az igazán nagyok hiányában. Megszoktam a Max 3 méretét, lehet, hogy nem érem el a képernyő tetejét, de nem érdekel, tudom használni, meglepően sok funkció egy kézzel is vezérelhető, minden más esetben meg ott a másik kezem. Tartalomfogyasztásra nagyszerű, akkor is tudom használni, ha nincs nálam az olvasószemüveg, stb. Nem beszélve arról, hogy mekkora akksi fér egy ekkora készülékházba. Szóval csak nagyobbra szeretnék váltani, de nem sok lehetőségem van.

\m/

(#8) gattolino válasza marcee (#7) üzenetére


gattolino
senior tag

Hát igen. Ráadásul tabletnek is elmegy. Nekem amúgy mindegy, hogy 6col vagy 6,67
Amit most kinéztem az a Poco F2 Pro
A mostani telóm az Oneplus 5T
A mérete az 156mm a Pocoé 163 és jóval nagyobb a kijelzője, és legalább alig van keret. Nekem ez a fontos, és jó az akksija is. De van akinek az is kicsi. Gondolom te köztük vagy

Vivo X90 Pro Plus

(#9) prolad válasza marcee (#7) üzenetére


prolad
őstag

Jó lenne egy MAX 3 méretű telefon, de nem hiszem, hogy mostanában kapni fogunk, majd legfeljebb akkor, ha nem lesznek ennyire hosszúkás képarányok. Idén sok helyen már 20:9 a menő, néhol 21:9, oda már jóval nagyobb képátló kellene, hogy tudja hozni a MAX 3 szélességét (szerintem ez a ő gond, magasságban már lenne hasonlóan nagy telefon, de túl keskeny). Az említett Mate 20x illetve a friss Black Shark pro ami eszembe jut, de azok is némileg keskenyebbek. Ilyen képarányok mellett kb 7.5-ös kijelzőre lenne szükség, de ott már egyrészt gond a magasság (talán 0 alsó és felső kerettel) és senki sem merné megvenni már önmagában a képátló miatt, mert hogy biztosan túl nagy.

(#10) k-adi


k-adi
nagyúr

mi ezen Gigantikus?

gondolom az ára az lesz

(#11) Carbonado11


Carbonado11
tag

Èn is a mèreten kesergek.Nálam a Max3 szóba se jöhetett, mert nem 16:9-es. Asszem a Max2-m az utolsó nagy , ilyen arányokkal.

Redmi Note 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.