Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petykemano


Petykemano
veterán

32-64 mag

(via Videocardz)

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

1242 gramm. :Y

Anno a Temjin TJ08-as házamban volt külön alátámasztó a hűtőtoronynak... hát, ide is elférne egy, gyárilag.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) QwErTy42 válasza AxBattler (#2) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ez nem probléma? Mármint ekkora tömeg.
Nem fog deformálódni, sérülni az alaplap?

Csak a Noctua! ;]

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#4) draco31 válasza QwErTy42 (#3) üzenetére


draco31
veterán

Nekem Freezer 13 Pro volt jó ideig használatban, az 1 kiló, nem volt ilyen gond. Az viszont érdekes, hogy az 300W-ot tudott, ez az új nehezebb darab meg csak 250-et.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#5) Robi BALBOA válasza draco31 (#4) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Azt írnak rá amit akarnak, most nem voltak annyira beválalósak a marketingesek. :DDD

Amúgy meg a Scythe Orochi az isten! ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#6) Lacika112 válasza Petykemano (#1) üzenetére


Lacika112
aktív tag

"A bordák alatt relatíve sok hely marad, így a 37,5 mm-es magas memóriák még elférnek, valamint az RGB LED-ek sem maradhattak le, "

MiÉÉÉRT KELLL a rohadt HEDT-be is a rohadt rgb? MIÉÉÉRT? :W

Ha azt számoljuk 180 watt a legtöbb Tr (2 modell 250 watt) akkor simán jónak kell lenni a 3xxx szériával.
2xxx széria még az elavult 12nm en ment, 3xxx meg 7nm. :C

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#7) Tomkaa


Tomkaa
tag

Nem értek az áramlástanhoz, de ilyenkor amikor két különböző méretű ventillátor van, nem rosszabb a légáramlás? Gondolom nem egyfomra légtömeget tudnak mozgatni különböző kresztmetszeten azonos sebességgel?

(#8) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Lehet hogy hülye kérdés, de... A ventik cserélhetőek :F

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Amikor kisebb/ olcsóbb gépeket kell összeállítanom, ha nincs külön kérés, akkor ennek a gyártónak a cpu hűtőjét szoktam alkalmazni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) BlindMind


BlindMind
tag

Már az NH D15 is 1320g volt 2 ventivel nem értem a csodálkozás tárgyát...
Amekkora gépházba ezek be mennek ott meg lehet oldani az alátámasztást is.

ASUS Crosshair V Formula Z FX990, BIOS Mod with Samsung EVO960 M2 SSD + FX8350 , NOCTUA NH-D15, 4x4GB DDR3 G.SKill Ripjaw Z 2400MHz C10, ASUS GTX 1060 6GB, Seasonic F. Platinum 650PX , SilverStone Temjin SST-TJ11

(#11) proci985 válasza AxBattler (#2) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nekem 10 eve az IFX14 is kb ilyen nehez volt ket ventivel. szep nagy borda, csak a ket venti magaban 4-500gram, ez bizony ennyi lesz.

amig nincsenek mozgatva nem baj, utaztatni meg DYO munkaallomast amugy se nagyon szokas.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) erer1000 válasza Lacika112 (#6) üzenetére


erer1000
őstag

feltételezem vannak dolgos emberek akik azért annak ellenére hogy munkára használják a gépet, játszani i szoktak, és innen már nincs is messze az hogy annak ellenére hogy dolgozik, szereti az RGB-t

tény, én azt szeretem ha nem világít össze vissza a gépház és már túlzásba van víve az rgb szerintem, de másnak más lehet az ízlése , és ha kikapcsolható a világítás esetleg, akkor meg azt mondom, oké

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#13) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Kimondottan baráti az ára a tudásához képest.

(#14) Altair77


Altair77
tag

Kifejezetten szép példány de csak a víz :) 7éve nem költöttem hűtésére csak folyadékra. :DDD

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#15) tibaimp válasza BlindMind (#10) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mondom megnézem, és tényleg 1320g ventikkel! Ez sincs alátámasztva, sőt az elődje a D14 sem volt alátámasztva, igaz az "csak" 1240g

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) gaben22


gaben22
senior tag

Én sem támasztom alá az NH-D14-et. Lassan 10. évét tapossa ugyanazon az alaplapon (Intel i5 2500K-val még mindig egész jól bírom a tempót) és az is nehézsúlyú versenyző. Ahogy előttem már mondták én sem egészen értem a csodálkozást...

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#17) icp1970


icp1970
senior tag

Na ez tényleg komoly méret.

[ Szerkesztve ]

(#18) Robitrix


Robitrix
senior tag

azért komoly kinézetű hűtök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.